0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Zeytinburnu İzmir Nakliyat Ambarı

ZEYTİNBURNU İZMİR NAKLİYAT AMBARI

Günümüzde taşımacılık faaliyetini gerçekleştirmekte olan birçok şehirlerarası nakliye firması mevcuttur. İstanbul Şehirler arası nakliyat hizmeti zor bir iştir. Bu işi profesyonel gerçekleştiren firmalar ile yapmak doğru bir tercihtir. Nakliye ve ambar kategorisinde yer alan Zeytinburnu İzmir nakliyat ambarı hizmetini 1995 yılından günümüze kadar sorunsuz gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmeye uzman ekibi ve geniş nakliye araç parkuru ile devam etmektedir. Her geçen zaman içerisinde filosundaki personel ve nakliye araç sayısını arttıran firmamız İstanbul’daki müşteri kitlesi tarafından memnuniyet içerisinde benimsenmiştir.

Zeytinburnu İzmir Nakliyat Ambarı Araçları - Nakliye Firması

Zeytinburnu İzmir Nakliyat Ambarı Hizmetlerinde Optimum Çözümler

Müşterilerine optimum çözümler ile yanıt veren firmamız Zeytinburnu ilçesinden İzmir merkez, ilçe ve semtlerine nakliye ve ambar desteği sağlamaktadır. Zeytinburnu’dan günlük ve haftalık nakliye ambarı seferleri ile parça yük ve eşyaların taşınmasını uygun fiyat teklifleri ile sevkini gerçekleştirmektedir.  Evden eve taşıma hizmetinin stresli olduğunu hepimiz biliriz. Stressiz ve düşünmeden işini ehli firmalar ile garantiye alabilme çabası içerisinde olduğunuz için şuan burada bulunmaktasınız. Firmamız İstanbul İzmir nakliyat ambarı hizmeti ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden İzmir’e ambar ve taşımacılık hizmetlerini sigortalı ve tüm fatura işlemleri eksiksiz yapılarak gerçekleştirmektedir. Bu ilçeler arasında bulunan Zeytinburnu’nda ister komple araç tercihi ister parça eşyalarınız için ambar talebinde bulunabilirsiniz.

Zeytinburnu İzmir nakliyat ambarı hizmeti ile taşınması gereken parça ev eşyaları, paletli malzemeler, sandıklı malzemeler, makine, jeneratör ve diğer parsiyel yük nakliye hizmeti için 7/24 aktif olarak hizmetinizdeyiz. Hassas yük ve eşyaların İzmir’e taşınması sırasında bazı ambar firmaları ürün üstüne ürün yüklemesi yaparak araç içerisinde en altta bulunan ürünlerin hasar görmesine sebep olmaktadır. Firmamız tüm bu sebebler dolayısıyla hassas yük ve eşyaların hasar görmemesi için büyük çaba sarf etmektedir. Senenin 365 gün boyunca telefon başınca müşterilerin taleplerini değerlendirerek fiyat teklfi sunan firma yetkililerimiz ve yollarda sevk gerçekleştiren nakliye şoförlerimiz ile değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermenin gururu içerisindeyiz.

Zeytinburnu İzmir Nakliye ve Ambar Hizmetleri İçin Doğru Adres

Zeytinburnu İzmir Arası Nakliyat ve Nakliye Ambarı

Ambar taşımacılığı ile ülke ekonomisine büyük katkı sağlayarak, tüm taşıma belge ve sertifikalarına sahip olan Yeşildağ nakliyat, İstanbul’un yükünü taşıyor. Tüm taşımacılık ihalelleri, kurumsal ve kişisel taşımacılık gerçekleştiren şirket olma doğrultusunda ilerlemekteyiz. Zeytinburnu İzmir nakliyat ambarı hizmeti için firmamız ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Avrupa ve Anadolu yakasında şubeler olarak kurulmuş olan firmamız en pratik ve ekonomik fiyatlar ile nakliye taleplerinizi profesyonel gerçekleştirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.