0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Zeytinburnu Eşya Taşıma

Zeytinburnu ilçesinde eşyalarınızın taşınmasını üstlenmekte olan Yeşildağ nakliyat firmamız, Zeytinburnu eşya taşıma hizmeti ile tüm sorumluluğu üzerine almaktadır. Eşyalarımı Zeytinburnu ilçesinden eşyalarımı istediğim ilçe ve adrese taşıyacağım diyorsanız, hiç sorun etmeyin. Yeşildağ nakliyat firmamız sunduğu eşya taşıma hizmeti ile nakliyat ihtiyacınızı profesyonel ve en mükemmel bir şekilde karşılamaktadır. Zeytinburnu ilçesi hem sanayi hemde nüfus açısından çok değerli ilçeler arasındadır. Ev, ofis, iş yeri gibi yerlerden taşınacak olan eşyalarınızı kamyon ve kamyonet nakliyat aracımız ile sevkini gerçekleştiriyoruz.

Zeytinburnu Eşya Taşıma hizmetimiz ile eşyalarınız kaliteli bir şekilde yeni adresine sevk edilir.

Zeytinburnu Eşya Taşıma Hizmeti Tecrübeli Taşıma Personeli İster

Sevk edilecek olan eşyalarınızın taşınması çok zor veya kaliteli işcilik isteyen durumlar olabilir.  Çok zor ve kaliteli işcilik kelimelerinin biraz daha detayına inecek olursak örneğin dolap taşımak istiyorsunuz ve ön camları özel işcilik isteyebilir. Nasıl bir işcilik mi? şöyle, dolabınızın ön camları matkap yardımı ile çıkartılarak kaliteli paketleme ekipmanları ile kapağın hiçbir yeri açık kalmayacak bir şekilde paketlenmektedir. Paketlenmiş olan dolabınızı nakliyat aracına taşırken çok hassas ve dikkatli olmalıdır. Bu durum Zeytinburnu eşya taşıma hizmetimiz ve uzman ve deneyimli taşıma personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Firmamız eşya taşıma hizmetini nasıl ve hangi koşullar ile yapacağını çok iyi bilir. Geçmişten günümüze kadar eşya taşıma ve diğer çeşitli hizmetleri sunarak toplum içerisinde Yeşildağ nakliyat bir marka haline gelmiştir. Günden güne müşteri kitlesini arttırmakta olan firmamız hizmet çeşitliliği ile daha fazla iş ve proje gerçekleştirme imkanına sahiptir. Zeytinburnu eşya taşıma hizmeti ayrıcalıklı hizmetlerimizin içerisinde yer almaktadır. Bu ayrıcalıklı eşya taşıma hizmeti ile siz değerli müşterilerime hizmet sunmanın gurur ve kıvancı içerisindeyiz.

Zeytinburnu Eşya Taşıma Hizmetine, Özel Nakliyat Araçları

Zeytinburnu eşya taşıma araçlarımız özel tasarıma sahip olup, eşyalarınızın yeni adresine seyahat anında zarar görmesini engellemektedir. Araç hareket halindeyken eşyalarınızın sarsmaması için aracımızın içerisindeki ip ve halat ekipmanlarımız ile eşyalarınızı sabitlemekteyiz. Zeytinburnu eşya taşıma aracımızın içerisinde istif yaparken hassas, cam ve kırılabilecek eşyalarınızı en üst kısma yerleştirmekteyiz. Bazı eşya taşıma firmaları bu durumu göz önünde bulundurmayarak hassas eşyalarınızı araç istifi sırasında en alta koyabilmektedirler. Bu durumda eşyalarınız kırılır ve ezilir. Bu durum ile karşılaşmak hoş bir durum olmayıp, firmanın morelini bozup ve müşterinin beklentisini ortadan kaldırmaktadır. 

Zeytinburnu Eşya Taşıma hizmetini özel tasarıma sahip olan nakliyat araçlarımız ile paketlemeli bir şekilde taşımaktayız.

Zeytinburnu Eşya Taşıma Hizmetinde Sigorta Sözleşmesi Yaptırın

Zeytinburnu eşya taşıma firmamız bu durum için toplantılar düzenleyerek bu durumu nakliyecilerimize ve taşıma personellerimize önemli bir kriter olduğunu vurgulamaktadır. Bir diğer olmazsa olmaz ise sigorta sözleşmesidir. Sigorta sözleşmesi bu dönemde şart haline gelmiştir. Eşya taşıma hizmeti içerisinde hasar gören eşyalarınızı ve eksikleri firmamıza bildirerek eşya cinsinden ödemesini alabilirsiniz.

Zeytinburnu eşya taşıma hizmeti için firmamız ile irtibata geçerek istediğiniz gün içerisine randevu alabilirsiniz. Güler yüzlü firma yetkilileri siz değerli müşterilerine en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Bundan emin olun.

Eşya Taşımacılığı Hizmeti Sunduğumuz Diğer Bölgeler;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.