0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Zeytinburnu Ankara Ambarı

Yeşildağ Nakliyat Zeytinburnu ilçesinin tüm semt ve mahallelerinden Ankara’ya göndermek istediğiniz parça eşya, komple yük, paletli ürünleriniz, koli içerisine yerleştirilmiş eşyalarınızı Zeytinburnu Ankara ambarı hizmetimiz ile Ankara şehir’ine sevkiyatını gerçekleştirmekteyiz. Ambar taşımacılığı demek tüm müşterilerinin yük ve eşyaları aynı araç içerisinde bir araya getirilerek aynı istikamete gidecek nakliyat aracı ile taşınmasıdır.

Zeytinburnu Ankara Ambarı Nakliyat Fiyatlarını Nasıl Belirliyoruz?

Ambar taşımacılığı hizmeti uygun fiyatlı olmaktadır. Ambar fiyatları eşyalarınızın miktar, ağırlık gibi bilgilerine göre belirlenmektedir. Ambar hizmetini gerçekleştirmekte olan firmamız eşya, yük veya malzemeleriniz paketleme ve ambalajlama hizmeti ile korumasını sağlamaktadır. Koruma altına alınmakta olan ürünlerinizin üzerine hiçbir yük ve eşya konulmadan Ankara’ya teslimatı gerçekleştirmek için ambar aracımız yola çıkmaktadır. Zeytinburnu ilçesinden Ankara merkez ve ilçelerine günlük, haftalık ve aylık nakliyat ambarı seferleri yapılmaktadır.

Zeytinburnu Ankara Nakliyat Ambarı hizmetinde Eşya ve yüklerinizi Ankara'ya teslim etmekteyiz.

Zeytinburnu dan Ankara Teslim Ettiğim Ambarım Ne Zaman Adresine Ulaşır?

Zeytinburnu ilçesinden Ankara’ya göndermiş olduğunuz eşyalar 1 iş günü içerisinde Ankara şehir’inin istediğiniz adresine teslimat gerçekleştirilir. Sizlerde bizim gibi uzman ve işini bilen Zeytinburnu Ankara Ambarı firması ile çalışmak istiyorsanız tek yapmanız gereken iletişim sayfamızdaki irtibat numaralarından firmamızın yetkili kişilerine ulaşmaktadır.

Büyük Ölçülerdeki Kırılacak ve Hassas Malzemelerimi Ambara Teslim Edebilir miyim?

Değerli müşterilerimiz ağır ölçülerdeki malzemelerinizin kırılma söz konusu ise bundan hiç şüpheniz olmasın. Zeytinburnu Ankara Ambarı firmamız eşyalarınızı paketleme ve ambalajlama hizmeti ile koruma altına aldıktan sonra üzerine “kırılabilir hassastır” yazısını yazmaktadır. Bu yazıya göre bu eşyalarınıznın üzerine hiçbir eşya ve yük konulmaksınızın nakliyat aracı içerisindeki istifi yapılmaktadır. İstifi yapıldıktan sonra eşyalarınızın seyahat anında sarsılmaması ve zarar görmemesi için nakliyat aracımız içerisinde bulunmakta olan ip veya halat yardımı ile nakliyat kasası içerisine sabitlenmektedir.

İstanbul Paletli Malzeme Ambar Taşımacılığı Ankara

Zeytinburnu Ankara Ambar firmamızı haftanın 7 günü 7/24 saat kesintisiz olarak arayabilir, ambara teslim edeceğiniz malzemelerinizi adresinizden teslim alıp nakliyat ambarı aracımıza taşıyoruz. Adresinizden ambar aracımıza taşıdığımız ürünleriniz Ankara’ya teslimatı gerçekleştirmek için yola çıkmaktadır. Ambar taşımacılığı yapmakta olan Yeşildağ Nakliyat firmamız ile iletişime geçmekten çekinmeyin, Hemen arayın ambar konusunda siz değerli müşterilerimize detaylı bilgi verelim.

Ankara’ya Nakliyat Ambarı Hizmeti Gerçekleştirdiğimiz Bir Diğer Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.