0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Ümraniye İkea Nakliyat

Ümraniye İkea nakliyat, şehir içi veya şehirlerarası olmak üzere evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılık, ofis ve büro nakliyat, kurumsal taşımacılık ve diğer nakliye işlerinizi özen ve itina ile gerçekleştirmektedir. Ümraniye İkea’dan satın aldığınız her türlü malzemenin nakliye talebini kısa süre içinde isteğinize bağlı kalacak şekilde çözümlüyor ve ürününüzü en güvenli şekilde adresinize teslim ediyoruz. Ümraniye İkea nakliyat firması olarak, müşterilerimizin zor yüklerin altından kolaylıkla kalkmalarını amaçlıyoruz.

Ümraniye İkea özellikle İstanbul’da yaşayan vatandaşların çok rağbet gösterdiği alışveriş merkezlerinden biridir. İkea içerisinde küçüklü, büyüklü binlerce ürün ve malzeme yer almaktadır. Kendi aracı olanlar için bu ürünlerin büyük bir bölümünü taşıması sorun olmayabilir. Ancak aracı olmayanlar ve ebat anlamında büyük hacimli ürünler için bir nakliye aracı gerekeceğinden, bu konuda ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımıza kaliteli ve uygun maliyetli nakliye hizmeti veriyoruz.

Ümraniye İkea Nakliyat

Ümraniye İkea Nakliyat Uygun Fiyat Teklifi İle Eşya ve Mobilyalarınızı Taşır

İkea’dan satın aldığınız yassı kutulu olarak adlandırdığımız ürünlerin taşınmasında ve araçların bagaj kısımlarına sığmasında her hangi bir sorun yaşanmamaktadır. Ancak büyük yükler için durum böyle değildir. Bu gibi durumlarda müşteri satın aldığı büyük hacimli ürün için, mecburi olarak nakliye hizmeti almak zorundadır. Bu nakliye hizmetini ücret karşılığında İkea üzerinden alabileceği gibi, dilerse uygun fiyatlı nakliye hizmeti sağlayan firmamızdan da alabilmektedir. Genellikle nakliye konusunda İkea müşterileri tercih sıralamasında bizi ilk sıraya koymaktadır. Bunun başlıca nedeni, nakliye amacı ile uyguladığımız ekonomik fiyat politikamız ve sonrasında ki hizmet kalitemizdir.

Ümraniye İkea nakliyat olarak İkea amaçlı yapacağımız tüm nakliye işlerinde her uygulamamızla iddialı olduğumuzu belirtmek isteriz. İkea alışveriş merkezinin nakliye hizmetini normal şartlarda Borusan Lojistik sağlamaktadır. Şirketimiz sadece nakliye hizmeti de vermemektedir. İkea’dan satın aldığınız ürünlerin kurulum ve montajında, nakliye hizmetinde ortaya koyduğumuz marangoz uygulamamız ile başarılı sonuçlar ortaya koymaktayız. Firma olarak her zaman, her alanda müşteri memnuniyetini kazanmak ve ortaya koyduğumuz tüm nakliye uygulamalarının başarısının yine müşterilerimizin mutlu olmasında, büyük rol oynamasını hedefleyerek sahada görev alıyoruz.

Ümraniye İkea Nakliyat Firması Uzman Ekibi İle Güvenli ve Kaliteli Taşıma 

Konusunda uzman, eğitimli ve profeyonel kalabalık bir kadroyla uzun yıllardır İstanbul ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerine gerçek anlamda tam kapsamlı nakliye hizmeti veriyoruz. Küçük, büyük, ağır ve hafif ne varsa, yük ve eşyalarınızı ulaşması gereken yere güvenle ulaştırıyoruz. İkea’dan olsun veya diğer satış merkezlerinden olsun, satın aldığınız her türlü yük ve eşyanın ebatına, boyutuna göre en uygun aracı belirleyerek nakliye ihtiyacınızı gideriyoruz. Yük ve eşyalarınız her zaman bizimle güven içinde taşınmakta ve bundan sonrada taşınmaya devam edecektir. Nakliye öncesi ve sonrası olması gereken tüm standartlar sahada işinize uygulanmaktadır. Ümraniye ikea nakliyat olarak, haftanın yedi günü kesintisiz hizmet sunmaktayız.

Ümraniye İkea Nakliyat Firması Olarak Mobilya ve Eşyaların Nakliyesini Gerçekleştirdiğimiz Nakliyat Aracı. Ümraniye İkea Kamyonet Nakliye

Yeşildağ Nakliyat Ürünlerinizin Ebat ve Özelliklerine Göre Nakliye Aracı Belirler

Nakliye alanında kullandığımız her türlü aracımız sektörün tüm gerekliliklerini yerine getiren ve standartları temsil eden araçlardan oluşmaktadır. Kapalı ve çelik kasalı araçlarımızla tam koruma ve kusursuz bir taşıma hizmeti veriyoruz. Yükleme ve boşaltma anlamında ise, gerek duyulduğu hallerde yardımcı robotik sistemlerimiz devreye girerek sıfır sorun politikası ile taşımayı tamamlamaktayız.

Ümraniye İkea ve diğer semtlerden gelebilecek her nakliye talebiniz için tüm personelimiz görevinin başında hazır bir şekilde beklemektedir. Sizde İkea müşterisi iseniz ve satın alacağınız büyük ebatlı ürünün nasıl taşınacağı konusunda arayış içine girdiyseniz, bizi arayarak bu konu hakkında bilgi ve fiyat istemenizi önemle tavsiye ediyoruz. Bütçe dostu taşıma uygulamalarımız ile size büyük kolaylık sağlıyor ve nakliye talebinizi en doğru şekilde karşılıyoruz.

İkea Nakliye ve Mobilya Taşımacılığı Hizmeti Sunduğumuz Diğer Bölgeler;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Aydın Güngör dedi ki:

    Ümraniye ikea’dan aldığım mobilyalar kutular şeklilde Ümraniye Yeşildağ nakliyat firmasının kamyonet nakliyat aracına yüklenerek evimde mobilya ustası tarafınca kurulumu gerçekleştirildi. Ben çok memnun kaldım verdiğim nakliye ücretini sonuna kadar hak eden bir firma herkese gönül rahatlığu ile tavsiye ederim. İyi çalışmalar İkea nakliyat.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Ümraniye İkea taşımacılık firmamızın nakliyecisi ve uzman personelleri ile mobilya taşıma ve kurulum işlemleri başarıla sonuçlanmıştır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. 🙂

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.