0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Tuzla Nakliyat

TUZLA NAKLİYAT

Uzun yıllar boyunca nakliyat sektöründe hizmet veren firmamız, nakliyat firmaları arasında en iyi ve güvenilir nakliyat hizmetini veren firmalar arasında yer almaktadır. Tuzla nakliyat firmamız ile kaliteli hizmeti, uygun fiyat ve pratik yöntemler ile nakliyat firmaları arasında en mükemmel şekilde sunmaktadır. Yeşildağ nakliyat firmamızın uzman ve bilgili ekibi içerisinde teknolojik bilgileri üst düzey olan personeller ile elektronik cihazlarınızın sökülüm ve kurulumu gibi bilgilere sahip personeller barındırmaktadır.

Tuzla Nakliyat hizmetinini sunarken nakliye aracımız içerine paletli bir şekilde forklif yardımı ile yüklenmiş ürünler.

Biliriz ki trafik koşulları İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında başa bela bir durumdur. Tuzla nakliyat firmamız ile ihtiyaçlarınızı gerçekleştireceğiniz zaman sorumlu olan sürücülerimiz trafik durumuna yakalanmadan kısa bir süre içerisinde ürünlerinizin sevkini gerçekleştirmektedir. Araç kullanımından sorumlu şoförlerimizin tüm yetki belgeleri (ehliyet, src, pisko teknik)  bulunmaktadır. Sürücülerimiz ehli kişiler olup firmamız tarafından eğitim verilmiş ve aldığı eğitim sonrasında hizmet gerçekleştireceğine karar verilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Tuzla Nakliyat Firmamız İle Donanımlı ve Ekipmanlı Taşımacılık

Kaliteli ambalajlama ve paketleme ekipmanları ile taşınacak olan ürünlerinizin ekipmanlar ile sarılma işlemi bu işten sorumlu personel ile gerçekleşmektedir. Donanımlı nakliyat firmamızın tüm ekipmanları sıfır olup hiçbir zaman kullanılmamıştır. Paketleme ve ambalajlama ekipmanları firmamızın sunduğu Tuzla nakliyat fiyatları arasında olup ek bir ücret istenmemektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman en refah düzeyde tutmakla yükümlü olmuş olan Tuzla nakliye hizmeti kazandığı memnuniyet ve güler yüzlülük ile Yeşildağ nakliyat firmamızı en üst konuma yükseltmektedir. Her geçen gün müşteri kitlesini arttırmakta olan firmamız nakliyat araç filosunu büyütüp, yeni model nakliye araçları araç filosuna dahil etmektedir. Araç temizliği en önemli konular arasına girmektedir. Çöp pas olan araç kasalarını gören müşteriler o firmadan hizmet almak istemezler. Yeşildağ nakliyat firmamız sırf bu yüzden kadrosuna temizlik personelleri işe almış ve her gün araç temizliğini gerçekleştirmektedir.

Tuzla Nakliye Hizmeti İçin İle İletişime Geçip Daha Detaylı Bilgi Alın

Tuzla Nakliye hizmetini gerçekleştirdiğimiz nakliye araçlarımızdan bir tanesi.

Siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak için profesyonel kişiler tarafından oluşturulmuş web sitemizde Tuzla nakliye hizmeti hakkında tüm bilgiler yer almaktadır. Müşterilerimizin iletişim ile yaptıkları görüşmeler ile daha detaylı ve açık bir biçimde müşteri temsilcilerimiz ile sunulmaktadır. Tuzla nakliyat hizmetimiz ile sunduğumuz ücretsiz keşif hizmet ile ürünlerinizin maliyet değeri hazırlanan raporsa yazmaktadır.

Ücretsiz Keşif hizmeti sonrasında hazırlanan raporda sadece maliyet mi yazar?

Tabi ki de hayır keşif hizmetimiz ile,

 • Maliyet (Toplam ücret)
 • Ürünleriniz kaç personel ile taşınacağı
 • Hangi nakliye aracı ile taşınacağı
 • Paketleme hizmetinin yapılıp, yapılmayacağı
 • Taşıma işleminin hangi gün ve hangi tarihte gerçekleştirileceği

Gibi bilgiler yazmaktadır. Sizlerde bu gibi bilgileri ücretsiz olarak öğrenmek için Tuzla nakliyat hizmeti sunmakta olan firmamızı arayabilir, ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Tuzla Nakliye Firmamız  Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Gerçekleştirir

Tuzla nakliye hizmeti ile gerçekleştirdiğimiz birçok müşterilerimizin ürünlerini sigortalı ve garantili taşımacılık kapsamı içerisinde gerçekleştirdik. Müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden memnun kalıp, web sayfamıza yorum olarak geri dönüş yaptılar. Sizlerde hizmetten memnun kalan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz.

Tuzla taşımacılık hizmetine başlamadan önce nakliyat ve sigorta sözleşmelerini imzalayarak taşınmanın ilk adımını gerçekleştirmiş oluruz. Sigorta sözleşmesinde ürünlerinizin sigorta bedelini müşterilerimize belirterek huzur içerisinde taşınmasını sağlıyoruz. Tuzla bölgesinden uygun nakliye aracımıza yüklenen ürünleriniz yeni adresine sevk edilmek için yola çıkmaktadır. Seyehat anında ürünlerinizin zarar görmemesi için nakliye kasalarımızın içerisinde ip veya halat yardımlı ile ürünlerinizi bağlayarak sabitlemekteyiz.

Tuzla Nakliyat Hizmeti Almak İçin Firmamız İle Hemen İletişime Geçin

Siz saygı değer müşterilerimiz Tuzla nakliyat hizmetimiz ile ürünlerinizin taşınmasını gerçekleştirmek istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Bizleri aradığınız zaman telefonu açan güler yüzlü müşteri temsilcimiz siz değerli müşterisine nakliyat işlemi hakkında daha detaylı bilgilendirme yapacaktır. Bizleri aramaktan çekinmeyin. Bizleri şimdiden tercih eden saygıdeğer müşterilerimize teşekkür ederiz. Esenlikle kalın.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Muzafer dedi ki:

  Teşekür ederim yeşildağ nakliyata uzman kadrosuyla firmamızın taşımasını yaptı çok memnun kaldım umarım bundan sonrada çalışmayı düşünüyorum herkesede tavsiye edeceğim saygılar

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz, Muzaffer bey.

 2. Yusuf Düzenli dedi ki:

  Nakliyat sektörünün hakkını veren firma titizlik ve özenle nakliyat işimi gerçekleştirdiler. Hep farklı firmalar ile çalıştım ama Yeşildağ nakliyat firmasının diğer nakliye firmalarından daha iyi olduğunu fark ettim. Artık tek ve kalıcı adresim burasıdır. İyi çalışmalar.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Tuzla nakliyat firmaları arasındaki yerimizi ve öncülüğümüzü sizlere hissettirdiğimiz için ne mutlu bizlere. Firmamız sizler gibi değerli müşterileri ile çalışmaktan gurur duymaktadır.

 3. Mustafa gündüz dedi ki:

  Tuzla nakliyat ekibine çok teşekkür ederim evimizin eşyalarını düzgün bir şekilde paketleme ekipmanları ile sarılarak hasarsız bir şekilde taşınmıştır ekip çok ilgili ve güler yüzlü kişiler teşekkürler.

 4. Ali kaya dedi ki:

  Ben denedim hizmeti gördüm Tuzla Yeşildağ nakliyat firmasının ehli ekibi aynı zamanda deneyimli ve de en önemlisi güvenilir olmaları hiç düşünmeden sizlerde güvenip nakliye işlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 5. Aliosman dedi ki:

  Çok memnun kaldım ben daha önce bu kadar Güler yüzlü bir ekip görmedim malzemelerim hasarsız ve çok düzgün bir şekilde geldi çok teşekkürler parasını sonuna kadar hak eden insanlar

 6. Kurtuluş dedi ki:

  Tuzla dan İkitelli’ye fabrikamızı taşıdılar çok memnun kaldım teşekkür ederim Yeşildağ nakliyat ailesi ve personeline.

 7. Mehmet dedi ki:

  Tuzla’dan Pendik bölgesine 2+1 ev eşyalarım paketlemeli ve ambalajlı bir şekilde Tuzla Yeşildağ nakliyat firması ile taşındı. Gerçekten tüm ön yargılarımı yok ettiler artık tüm yakın çevreme ve dostlarıma sizleri önereceğim iyi çalışmalar.

 8. Berat Kurt dedi ki:

  Tuzla’dan levent bölgesine paketlerim sorunsuz bir şekilde taşındı. Çok memnun kaldım tuzla bölgesinde artık nakliye işlerimi Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştireceğim. Teşekkürler.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Sunduğumuz nakliyat hizmetinden memnun kalmanız firmamız için büyük bir onur kaynağıdır. Firmamız tuzla bölgesinde nakliyat ve taşımacılık uygulamalarında aralıksız bir şekilde sizler gibi değerli müşterilerinin ihtiyaçlarınızı kaliteli şekilde gerçekleştirmektedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 9. Hakan dedi ki:

  Tuzla bölgesinden Esenyurt bölgesine haftada iki kere sevkiyatlarımız oluyor. Burak ve Anadolu yakasındaki şubesine yönlendirerek Dursun bey tarafından temin edilen araç ile sevkiyatlarımız gerçekleştiriliyor. Güven ve kalite ile çalışan bir firma. Herkese tavsiye ederim.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Teşekkür ederiz.

 10. Uğur dedi ki:

  Tuzla deri organize bölgesinden Hadımköy bölgesine 3 paletlik gönderimimiz oldu. İşinin ehli ve profesyonel Tuzla nakliye firması. Herkese tavsiye ediyorum.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Tuzla nakliye şirketimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.