0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Tekstilkent Nakliyat

TEKSTİLKENT NAKLİYAT

İstanbul şehir içi ve şehirler arası taşımacılık sektöründe hizmet sunmakta olan Tekstilkent nakliyat firmamız kaliteli taşımacılık ilkesi ile en çok tercih edilen nakliyat firmaları arasında yer almaktadır. Son gelişmiş teknolojiye ayak uydurarak tüm taşıma ve nakil sürecini teknolojinin gerçekleştirdiği araçları kullanarak kusursuz bir şekilde taşıma ihtiyaçlarınızı gerçekleştirir. Kaliteli bir taşımacılık firmasında olan tüm özellikleri üzerinde toplayan Yeşildağ nakliyat, tüm nakliye hizmetlerinde güvenle tercih edilebilecek nakliyat firmasıdır. Teksilkent bölgesinde ofis, büro ve fuar taşımacılığı, mağaza taşımacılığı, stant taşımacılığı ve sayamadğımız birçok taşımacılık işlemlerini müşterilerine uygun fiyat teklifleri ile sunmaktadır.

Tekstilkent Yeşildağ Nakliyat İle Pratik Çözümler ve Nakliye Araç Filosu

Taşıma sırasında paketlenen eşyalarınız birincil sınıf özel malzemeler ile özenli şekilde sarılıp korunaklı hale getirilmektedir. Korunaklı taşınabilir hale getirlilen eşyalar, asansör veya insan gücü desteği ile nakliye hizmeti hassas bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yüksek katlı işyerlerinden veya merdivenli yüksek katlı apartmanlardan aşağı personellerimiz eşyalarınızı taşırken bir takım sıkıntı yaşayabilmektedirler. Eşyalarınızın merdiven aralarından dönmeyebilir veya dönme sırasında apartman duvarlarına zarar verebilmektedir.

Tekstilkent nakliyat firmamız bu durum üzerine asansörlü taşımacılık hizmeti ile yüksek katlı apartmanlardan asansör yardımıyla nakliye araçlarına eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yüklemesini gerçekleştirmektedir. Eşyalarınıza uygun nakliyat aracı asansörden araç içerisine taşınarak istif edilmektedir. Tüm yükleme işlemi sona erdikten sonra son kontroller yapılarak, nakliye aracı teslimatı yeni adresine gerçekleştirmek için yola koyulmaktadır. Taşıma öncesi yük ve eşyalarınızı belirttiğiniz adrese ücretsiz ekspertiz ekiplerimiz eşyalarınızın tespitini yapıp ve bu doğrultuda nakliye fiyat teklifi belirlemesi yapılmaktadır.

Tekstilkent Nakliyat ve Taşıma Araçları

Tekstilkent Nakliyat İle Güvenli ve Kaliteli Taşımacılığın Adresi

Yeni adrese ulaştırılmış olan yük ve eşyalarınız uzman taşıma personellerimiz ile giriş kat veya zemin kat ise insan gücü desteği, merdivenli yüksek katlarda ise asansör desteği ile tekrardan taşınma sağlanmaktadır. Tüm elektronik cihazların kurulumu sağlanıp, etraf toparlandıktan sonra nakliyat işlemi sonlandırılmaktadır. Tüm nakliyat hizmetlerinde güvenli ve kaliteli taşımacılığın farkını firmamız ile yaşayabilirsiniz. 

Tekstilkent nakliyat firmamız ofis ve büro taşımacılık, kurumsal nakliye, parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılık, ambar taşımacılık adı altında tüm nakliye ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Hemen arayın, nakliye hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olun. Bizleri şimdiden tercih eden tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiriz.

Nakliyat hizmeti sunduğumuz bir diğer bölge:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.