0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Taşdelen Nakliyat

TAŞDELEN NAKLİYAT

Taşdelen nakliyat firması olan Yeşildağ nakliyat, şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık sektöründe sunduğu kaliteli taşıma hizmeti ile en çok tercih edilen nakliye firmaları arasına adını yıldızlı harflerle yazdırmıştır. En son teknoloji ışığında geliştirdiği araçları, yük ve eşyanın türüne ve büyüklüğüne göre özel koruma ambalajları, profesyonel söküm ve montaj işlemleri ile taşınma işlemlerinizi size hiç bir zahmet bırakmadan kusursuz bir şekilde gerçekleştirir. Bir taşımacılık şirketinde aradığınız tüm özellikleri bir arada toplayan Taşdelen nakliyat, tüm nakliye kategorilerinde güvenle tercih edebileceğiniz güçlü bir firmadır. Çalışanlarımız ve kurumsal kimliğimiz sektör içinde vatandaşlarımıza sunacağımız hizmetlerin en iyisi olması yolunda eylem halindedir. Sadece evden eve nakliye hizmeti sunan firmaların aksine, tüm nakliyat hizmetlerini bir arada sunan nakliye firmamız ile en güvenli şekilde taşınmanız sağlanmaktadır.

Taşdelen Taşımacılık, Taşdelen Nakliyat, Taşdelen Nakliyat Firması

Bölgede sunduğumuz hizmetler arasında evden eve eşya taşıma, ofis ve büro eşyası taşıma, dershane taşıma, mağaza taşıma, banka taşıma, hastane taşıma, fuar ve stant taşıma gibi bütün nakliyat işlemleri yer almaktadır. Tüm nakliyat planlamaları Taşdelen nakliyat tarafından, birinci sınıf özel malzemeler ile yük ve eşyalar özenli şekilde sarılıp korunaklı hale getirildikten sonra, asansörlü nakliye hizmeti ile gerçekleştirilmektedir.

Taşdelen Nakliyat Taşımacılıkta Akıllı Uygulamalar Sunar

Firmamız, çoğunlukla dar girişli ve merdivenli yüksek katlı apartmanlarda ve yüksek dairelerde oluşan eşyanın indirilme ve taşıma problemlerini, teknolojik olanakları olan vinçli asansörleri ile tamamen ortadan kaldırarak üst düzey güvenlikli bir şekilde eşyalarınızın yerine ulaşmasını sağlar. Oldukça geniş çelik kasalara ve her türlü nakliye ihtiyacına uygun araç çeşitliliği, ilgili nakliye hizmetinin tarafınıza en mükemmel haliyle verilmesini sağlamaktadır.

Yük ve eşyaların taşıma öncesi belirttiğiniz adrese gelerek taşınacak eşyaların tespiti yapan uzman eksperin raporu doğrultusunda, eşyaların durumu, büyüklüğü ve fiziki özelliklerine göre uygun araç temin edilmektedir. Taşdelen nakliyat tarafından sunulan bu hizmet sayesinde, taşınma aşamasında araçlara eşya sığmaması, eşyaların araç içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı zarar görmesi gibi durumların tam anlamıyla önüne geçilmektedir.

Taşdelen Nakliyat Eşyalarınızı Kaliteli Paketleme Ekipmanları İle Korur

Kırılmaya müsait olan eşyalar için özel balonlu poşet, strafor, kutu gibi malzemeler kullanılarak oluşabilecek hasar riskinin en aza indirilmesini sağlıyoruz. Beyaz eşyalar ve elektronik eşyaların taşınmadan önce güvenli bir şekilde söküm işlemleri yapılıp, sonrasında uygun olan ambalajlama uygulaması ile özenle hazırlanması ve taşınmaya hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır. Aynı zamanda hasar görmemesi için diğer ev eşyalarınız olan mobilyalarınız da, özel malzemeler ile sarılır ve daire duvarlarına ve ürünlerin kendisine zarar verilmeden, özenli şekilde taşınmaktadır. Taşdelen nakliyat taşıma öncesi sizleri ile yapılan iki taraflı sözleşme sonucu kullanıcı haklarını korumakta, yük ve eşyalarınızı güvence altına almanızı gerçekleştirmektedir.

Taşdelen Paketlemeli Eşya Taşımacılığı, Eşya Nakliye Taşdelen

Taşdelen Yeşildağ Nakliyat İle Taşımacılığın Farkını Yaşayın

Tüm nakliye işlerinde güvenli ve hızlı taşımacılığın farkını siz de bizimle yaşayabilirsiniz. Evden eve nakliyat, ofis ve büro taşımacılık, kurumsal nakliye, parsiyel taşımacılık hizmeti, parça eşya taşımacılık, ambar taşımacılık başlığı altında ihtiyacınız olan tüm nakliye hizmetlerini kusursuzca ve tam olarak tarafınıza ekonomik fiyatlarla sağlamaktayız. Taşdelen ve İstanbul’un diğer noktalarından Türkiye’nin her yerine ulaşması mutlak şekilde gereken yük ve eşyalarınız için güçlü nakliye firması olan merkezimizi arayabilirsiniz.

Dört mevsim sizin için en zor olan yükleri biz sırtlıyoruz ve bu anlamda yüklenici olma özelliğimizi hep koruyoruz. Güvenli taşıma istenilen zamanda teslimat ve üstün kalitede nakliye hizmeti için doğru bir tercih yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız profesyonel bir yaklaşımla beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır. Garantili ve sigortalı nakliye hizmeti veriyoruz.

İstanbul’da Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.