0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Tarabya Nakliyat

TARABYA NAKLİYAT

Evden eve nakliyat ve nakliye hizmetlerinde profesyonellik ile hizmetlerini gerçekleştiren Tarabya nakliyat firması olarak 1995 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Evden eve taşınmak istiyorsanız işini profesyonel yapan ve markalaşmış firma ile çalışmayı istemelisiniz. Çünkü markalaşmış olan firmalar daha konforlu ve profesyonel taşımacılık gerçekleştirmektedir. Yeşildağ nakliyat firmamız, Tarabya bölgesinde gerçekleştirdiği birçok ev taşıma ve diğer nakliye hizmetleri ile büyük bir markaya dönüşmüştür. Sadece evden eve nakliyat hizmeti değil, eşya taşıma, yük taşıma, ofis taşımacılığı, fuar ve stant taşıma hizmetlerini markalaşmış firmamız ile gerçekleştirmek siz değerli müşterilerimiz için en doğru karar olacaktır.

Tarabya Nakliyat - Evden Eve Taşımacılık - Resim 1

Tarabya Nakliyat Fiyatları – Teknolojik ve Donanımlı Araçları İle Taşıma

Nakliyat fiyatlarındaki hizmet sonrasındaki artış v.s nedenler ile müşterilerinin canını sıkan birçok nakliye firması bulunmaktadır. Bu durum nedeniyle firmamız telefon aracılığı ile konuştuğu müşterilerine net bir fiyat teklifi verip, hizmet sonrasında verdiği fiyat teklifinde cayma yaşanmamaktadır. Tarabya nakliyat hizmeti ile şehir içi veya şehirler arası taşınması gereken yük ve eşyalarınızın hangi konumda olduğunu ve nereye doğru ilerlediğini geliştirilmiş uygulamalarımız üzerinden takip edebilirsiniz. Bu gibi teknolojileri sunmakta olan ilk ve tek taşımacılık şirketi olarak kendimiz ile gurur duyuyoruz. Bu gururu firmamıza kazandıran müşteri memnuniyeti misyonudur. Firmamızın kurulduğu günden bugüne kadar misyonu doğrultuları üzerinden ilerleyerek başarılarını arttırmaktadır. Nakliyat filosundaki araç sayısını ve yenilenmesini her geçen gün arttırmakta olan firmamız hizmete 7/24 hazır bir şekilde beklemektedir.

Yeşildağ Nakliyat Firmasının Ayrıcalıklı Nakliye Hizmetleri

Tarabya bölgesinde siz saygıdeğer müşterilerimizden gelecek talep doğrultusunda gerçekleştirilmesi gereken eşya taşımacılığı hizmetlerinde gereken ekipmanları bünyesinde barındırarak, sunduğu diğer ayrıcalıklı hizmetleri sıralayalım.

  • Şehir içi ve şehirler arası nakliyat
  • Evden eve nakliyat hizmetleri
  • Yük taşımacılığı
  • İşyeri, Ofis, Şirket, Atölye ve Fabrika taşımacılık
  • Fuar ve stant taşımacılığı
  • Organizasyon taşımacılıkları(Etkinlik, Kongre v.s)
  • Yük ve eşya paketleme ve ambalajlama hizmetleri1
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti

Gibi daha birçok hizmetleri müşterilerine sunmakta olan Sarıyer nakliyat adı altında bilinen veren Tarabya nakliyat firmamız kusursuz taşımacılık ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.  Firmamız K1 ve K2 belgesine sahip olan resmi bir kuruluştur. Hizmet doğrultusunda ekspertiz hizmetinden eşyaların adrese taşınmasına kadar geçen süreci yakından takip eden firma yetkililerimiz müşteri taleplerini sıkı takip etmektedir.

Tarabya Nakliye Araçları - Nakliyat Şirketi - Resim 2

Tarabya Nakliye Hizmetlerinde Profesyonel Firma – Kapıdan Kapıya Ambar Hizmeti

Tarabya şehirler arası nakliye talep bildirimlerinizdeki parça eşya ve parsiyel yükler ambar hizmeti ile adreslerine teslim edilmektedir. Kapıdan kapıya ambar taşımacılığı gerçekleştiren ilk firma olarak kendimiz ile gurur duyuyoruz. Evden eve eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılık, yük nakliyatı, ofis ve büro taşımacılığı, etkinlik taşımacılığı, hastane taşımacılığı ve daha birçok hizmeti her hizmetten sorumlu uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak Tarabya nakliyat hizmetleri için firmamız ile irtibata geçebilir veya mail üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz. Kaliteli bir taşımacılık doğru bir nakliye firması tercihi ile başlar.

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunduğumuz bir diğer bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.