0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Suadiye Nakliyat

SUADİYE NAKLİYAT

Taşımacılık kurallarına uyulmaması çoğu zaman pişmanlık ile sonuçlanmaktadır. Genellikle ekonomik sebeplerle geleneksel taşımacılık yapan kamyonlara eşya taşıtılması daha büyük zararlar ile son bulmaktadır. Kasa şartlarının uygun olmaması, eşya taşımacılığı inceliklerinin bilinmemesi ve farkı bir tarza sahip olunması nedeniyle standart kamyonlar yetersiz kalmaktadır. Suadiye nakliyat, eşya taşıtacak olan kişilerin fiyat endeksli kararlar ile yanlış tercih yapmalarından üzüntü duymaktadır. Eşyaların değerine ve ekonomik anlamına vakıf olan firmamız kaliteli ve uygun fiyat politikası ile standart kamyonların önüne geçmektedir. Farklı kapasitelerde araçları, asansörleri, deneyimli personeli ve oturmuş sistemi olan firmamız, en iyi seçenek olarak eşya taşıtacakların karşısına çıkmaktadır. Kendisine eşya taşıtma görevi veren müşterilerinin yüzünü kara çıkartmayan firmamız, birinci sınıf bir hizmet sunmaktadır.

Suadiye Nakliyat Firması

Suadiye Evden Eve Taşımacılık Hizmetinde Sözleşmeli ve Paketleme

İstanbul’un en köklü yerleşim alanlarından birisi olan 23 bin nüfuslu Suadiye’de birçok nakliye firması bulunmaktadır. Suadiye nakliyat firmalarından olan işletmemizin en büyük referansı daha önce eşyasını taşıdığı müşterileridir. Firmamız resmi olarak gelen şikâyet bulunmamaktadır. Firmamız yeni model kamyon ve kamyonetleri ile İstanbul içi ve dışı ev taşımacılığı yapmaktadır. İstanbul’un tüm sokaklarına hâkim olan firmamız, eşyanın taşınacağı evlere göre tedbirini almaktadır. Evden eve taşımacılıkta önem arz eden;

 • Marangoz personel
 • Paketleme
 • Ambalajlama
 • Sigorta
 • Sözleşme
 • Devir yasağı
 • Zamanlama hususlarının tamamı firmamıza bulunmaktadır. Firmamız taşıma sözleşmesi imzalandıktan hemen sonra gerekli planlamaları yapmaktadır. Kendisi tarafından verilen sürelere uyan firmamız, olağan sürelerde taşımayı tamamlamaktadır. Firmamız her türlü eşyanın taşımasını bu kurallara uyarak yapmaktadır. Suadiye’deki ofislerin ve kurumların taşınmasında da aynı kurallara riayet edilmektedir.

Suadiye Parça Taşımacılığında Taşıma İlkeleri

Farklı eşyalara yanı fiyat uygulamasının doğurduğu adaletsizliğin bir sonucu olarak ortaya çıkan parça taşımacılığı müşterileri için olumludur. Parça eşya taşımacılığının söz konusu olması için aşağıdaki şartların gerçekleşmesi gerekir:

 • Kısmi eşyanın olması
 • Araç kapasitesinin bulunması
 • Eşyaların yanı yöne gitmesi
 • Müşterilerin rıza göstermesi

Firmamız fazla tercih edilen bir firmadır ve parça eşyalar sıkça gelmektedir. Aynı yöne gidecek olan parça eşyalar, planlama bürosu tarafından not edilmektedir ve zamanları ayarlanmaktadır. Müşterilere parça taşımacılığına onay verip vermedikleri sorulmaktadır ve ona göre süreç başlatılmaktadır. Suadiye nakliyat onay vermeyen müşterilerin eşyalarını onlardan habersiz olarak parça eşyaya dâhil etmemektedir. Bunu ilkeli taşımacılık politikasına uygun görmeyen firma, taşımasın her aşamasında müşterileri ile ortak karar almaktadır.

Suadiye Yük Taşımacılığı

Suadiye Sigortalı Taşımacılık İle Müşteri Güvenini Kazanmak

Eşya taşımacılığında sigorta düzenlemeleri oldukça önemlidir. Çünkü her ailenin ya da işyerinin eşyası kendine özeldir ve büyük emeklerle alınmıştır. Bunlarda meydana gelecek küçücük çizikler bile sahiplerini üzebilmektedir. Kırılma, çatlama, ıslanma, bozulma, ezilme gibi durumlar ise daha vahimdir. Suadiye nakliyat kendi kalitesine rağmen engelleyemediği zararları düşünerek, bedelleri yüksek sigorta yapmaktadır. Sigorta kapsamımızın karşılayamayacağı zarar bulunmamaktadır. Sigorta düzenlemesi ile müşterilerimizin ekonomik zararları garanti altına alınmaktadır.

Suadiye Nakliyat Tavsiyesi

Suadiye nakliyat firmamız taşıma işlemine sevgiyi katmaktadır. Özveriyle çalışan personellerimiz hafta sonu ya da tatil demeden eşyaların taşınmasına uğraşmaktadır. Müşterilerin memnuniyeti kalitemizi gösterir sloganı ile yola çıkan firmamız evde eve nakliyat sektöründe kendisinden söz ettirmektedir. Tüm taşımlarda asansör mutlaka kullanılmaktadır. Streç, folyo, balonlu naylon, battaniye, endüstriyel battaniye, özel kumaş, karton kutu gibi ambalaj ve paketleme malzemeleri ile eşyalara verdiği değeri göstermektedir. Firmamızın başka bir firmadan yardım almaya ihtiyacı yoktur. Kendisi tarafından alınan işleri sadece kendi araçları ile taşımaktadır. Müşterinin bilgisi dışında eşya devri yapılmamaktadır. Deforme olma ihtimali olan ürünlerin sarılması ve montajı bizzat yetkili personel tarafından gerçekleştirilmektedir.

Anadolu yakasında Suadiye bölgesinde nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde nakliye hizmetlerini aralıksız bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu bölgelerden birkaçı:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Tuğba Avcı dedi ki:

  Hızlı ve güvenilir teslimatın tek adresi. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum ????

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.