0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Şişli Nakliyat

ŞİŞLİ NAKLİYAT

Şişli ilçesinde yük ve eşyalarınızı taşınmasında ve bizlere belirttiğiniz konuma ulaştırılmasında her zaman saygıdeğer müşterilerine hizmete açıktır. Uzman ve güçlü kadrosu bulunmakta olan Yeşildağ nakliyat firması Şişli nakliyat hizmeti ile sizlere sizlere taşımacılıkta kolaylık sağlamaktadır. Ekip personellerimiz 1995 yılından bugüne kadar beraber hizmet sağladığımız çalışma arkadaşlarımızdır. Yıllardır firmamızın ve personellerimizin kazandığı deneyim ve tecrübe ile firmamız hizmetleri ile kaliteli ve profesyonel diğer nakliye firmaları arasında kendini zirveye taşımıştır. Sorunsuz ve kusursuz taşımacılık hizmeti almak tüm müşterilerimizin düşündüğü şeydir. Bunu gerçekleştirmek için hiç düşünmeden bizleri arayabilir ve aralıklı zamanlarda düzenlemiş olduğumuz indirimli fiyatlarımızdan veya kampanyalarımızdan yararlanma fırsatı yakalabilirsiniz. Firmamız işini kaliteli ve ciddiyet içinde yapacağından hiç şüphe duymayın.

Şişli nakliyat hizmetinin içinde ofis taşımacılığı, büro taşımacılığı, fuar taşımacılığı, şirket taşımacılığı, parsiyel ve parça eşya taşımacılığı konusunda da hizmet sunmaktayız. Bu saydığımız hizmetlerimizi daha detaylı bir şekilde nakliyat içerikleri yazarak siz müşterilerimize sunmaktayız. Her hizmet için ayrı nakliyat içerikleri yazarak müşterilerimizin sunduğumuz nakliyat hizmetlerinden daha detaylı bir şekilde anlamasını ve nasıl gerçekleştiğini öğrenmesini istiyoruz.

Şişli Nakliyat hizmeti sırasında kolilenmiş ev içerisinde bulunmakta olan eşyalar.

Şişli nakliyat hizmetinde firmamız Şişli ilçesinde yaptığı iş ve gerçekleştirmiş olduğu projeler ile tanınmış nakliye firması haline gelmiş bulunmaktayız. Şişli nakliyat hizmetinin sizler nasıl çok hızlı ve hızlı olmasına rağmen kaliteli bir şekilde taşınsın diyorsanız, bizlerde bu durumu siz değerli müşterilerimiz kadar isteyip ve gerçekleşmesi için çaba sarf ediyoruz.

Şişli Nakliyat Hizmetinde Tam Zamanlı Teslimat Ve Uygun Fiyat’ın Adresi

Şişli nakliyat hizmetinde taşıdğımız yük ve eşyalarınızı kendi ürünlerimiz gibi görüp ve nakliyesini kendi taşımamız gibi çaba sarf ederek taşıyoruz. Müşterilerimiz bu durumdan dolayı bizlere ve güvenir ve bu güvenilir nakliyat hizmeti aldığından memnun kalır ve mutlu olurlar. Yük ve eşyalarınızı paketleme hizmetimiz ile yük ve eşyalarınızın hiçbir yeri açık kalmayacak şekilde paketlenmek. Yük ve eşyalarınızı en korunaklı bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Şişli Nakliyat hizmetini gerçekleştirdiğimiz kapalı kasa kamyonet nakliyat aracımız.

Şişli nakliye hizmetini yeni model ve özel tasarıma sahip olan araç kasalarımız ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Nakliye aşamasında ücretsiz ekspertiz hizmeti ile başlamakta olan firmamız öncelikle müşterilerimizin taşınmasını istediği yük ve eşyaların bulunduğu bölgeye göndermektedir. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ilgili bölgeye giderek yük ve eşyalarınızın boyut, hacim, miktar, ağırlık gibi bilgileri keşif etmektedir. Bu keşif sonrasında ekspertiz raporu hazırlanmaktadır. Bu raporla yük ve eşyalarınızın nakliye maliyeti, hangi nakliye aracı ile taşınacağı ve kaç personel ile taşınacağı gibi bilgiler yer almaktadır.

Şişli Nakliyat Hizmet Telefonlarını 7/24 Saat Arayabilirsiniz

Şişli nakliye hizmetimizden faydalanabilmek için firmamızı hizmet telefonlarından kesintisiz iletişim hattımızı 7 gün 24 saat bir şekilde arayabilirsiniz. Müşterilerimiz ile Şişli nakliye hizmetinde planladığımız tarih, gün ve saatten yarım saat önce gelerek yük ve eşyalarınızın paketleme işlemini gerçekleştirerek taşınmaya uygun bir hale getirmekteyiz. Paketlenmiş ve taşınmaya hazır yük ve eşyalarınız uzman taşıma personellerimiz ile nakliye aracımıza taşınması gerçekleştirmektedir.

Şişli Nakliyat hizmetinde eşyalarınız hasar görmemesi ve kırılmaması için kaliteli ekipmanlarımız ile paketlenmektedir. width=

Şişli Nakliyat Hizmetinde Sistematik ve İstediğiniz Zaman İçerisinde Taşımacılık

Şişli nakliyat hizmetinde nakliye aracına taşınmış olan yük ve eşyalarınızı sıra yeni adresinde indirme ve taşıma sırasına geldi. Yük ve eşyalarınız nakliyat aracımızdan uzman taşıma personelleri ile indirilerek yeni adresine taşınması gerçekleşir. Yük ve eşyalarınızı müşterilerimizin istediği düzen ve istif ile gerçekleştirmekteyiz. Bu aşamalar gerçekleştirilirken ekspertiz hizmetimiz denetlemeyi gerçekleştirmektedir.

Şişli nakliyat hizmetinden faydalanabilmek için firmamızın web sitesi üzerine bulunmakta olan irtibat numaralarından veya e-posta üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bizleri tercih eden saygıdeğer müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bölgelerden Birkaçı;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emine dedi ki:

    Şişli ilçesinde iş plazaların arkasında 2+1 ev eşyalarımı Şişli yeşildağ nakliyat firması ile yeni kiraladığım adrese sorunsuz bir şekilde taşıdılar. Paketleme ve ambalajlama hizmeti ile eşyalarım çok temiz ve hasarsız bir şekilde taşındı. Çok teşekkür ederim ve diğer Şişli halkına firmayı öneriyorum.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Şişli Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz ve bizimle çalıştığınız için sizlere teşekkür ederiz Emine Hanım.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.