0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Sefaköy Nakliyat

Avrupa yakasında taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştiren Sefaköy nakliyat firmamız gerçekleştirdiği iş ve projeler ile müşterileri ve vatandaşları tarafından tanınmıştır. Yeşildağ nakliyat adı ile marka yapmış nakliyat ve lojistik hizmetlerine hızlı, pratik ve profesyonel çözümler üretmektedir. Her zaman müşteri odağı, kalite ve güven çerçevesinde tüm nakliye işlerindeki sistematik çalışmayı benimsemiştir. Çizdiği analitik doğrultuları sonucunda hedefe her zaman bir adım daha yaklaştığının farkına varmıştır. Firmamız Sefaköy’de nakliye ve taşımacılık ihtiyaçları doğrultusunda kurulmuştur. Sizlerden gelen iletişim telefonları ile hizmette kusur oluşturmadan sigorta ve nakliyat sözleşmeleri ile taşımacılık hizmetini gerçekleştirmektedir.

Sefaköy Yeşildağ Nakliyat Firması İle Güvenli Yük ve Eşya Taşımacılığı

Sefaköy Nakliyat - Yük ve Eşya Taşımacılığı - Resim 1

Sefaköy nakliyat firması olarak siz saygıdeğer müşterilerine profesyonel ve kurumsal nakliyat hizmetlerini sunmaktadır. Yeşildağ nakliyat firması İstanbul’un nakliyat şirketleri arasında kazandığı müşteri kitlesi ve başardığı birçok proje ile köklü firmalar arasında yer almaktadır. Sefaköy bölgesinden şehir içi şehirler arası taşımacılık hizmetlerinin sorumluluğunun üzerine alarak, taşıdığımız eşyaların ne kadar kıymetli ve önem arz ettiğini bilerek tüm güvenlik tedbirini alarak ve tüm ekipmanlardaki kaliteden taviz vermeyerek ve nakliye araçlarımızın ve modern asansörlü taşıma araçlarımızın tüm teknik bakımlarını yetkili servislerde ehli kişiler tarfınca yaptırmaktayız. Kazanmış olduğumuz tecrübe ve deneyimle firmamızda görev alan uzman personellerimiz ile nakliyat sektöründe hizmet vermeye senenin 365 günü hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sefaköy evden eve eşya taşımacılığı, yük taşımacılığı, ofis, büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, stant taşımacılığı, fuar taşımacılığı, işyeri taşımacılığı, parsiyel yük taşıma, kurumsal taşımacılık ve diğer hizmet çeşitleri ile Sefaköy nakliyat firmaları arasında fark yaratıyoruz. Uzman ekibi, teknik taşıma sistemleri, donanımlı nakliye araçlarımız ile evden eve eşya taşımacılığında paketleme ve ambalajlama hizmetlerini doğru şekilde yerine getiriyoruz. Taşımacılık ihtiyacınızı sorunsuz ve kaliteli bir şekilde karşılanması için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Sefaköy Uygun Donanımlı Nakliye Araçları ve Kaliteli Hizmet

Sefaköy ev taşımacılığı hizmetini evinizin büyüklüğüne göre hangi nakliye aracı ile taşınacağı, taşıma sırasında kaç personel gerekeceği gibi bilgileri işini en iyi şekilde yapan ekspertiz personellerimiz ile keşif hizmeti sırasında belirliyoruz. Paketleme ve ambalajlama hizmeti ile evden eve eşya taşımacılığını en layıkıyla ile yapan firmamız sizleri kalitesiz ve komisyoncu diğer nakliye firmalarından korumak için en uygun fiyatlı profesyonel taşımacılık hizmeti sunuyor. Sefaköy bölgesinde tercih edilen nakliye firmaları arasında her daim öncü olan yerini koruyor ve müşterilerine 7/24 aktif hizmet sunmaktadır.

Sefaköy Nakliyat Araçları - Kamyonet Nakliye - Resim 2

Sefaköy’de koli taşımacılığı ve diğer eşya çoğunluğu olan hizmetlerde m3  üzerinden araç belirlemesi isteyen değerli vatandaşlarımıza  Evden eve nakliyat araçlarında araç kasa m3 ‘üne göre belirlenmektedir. Genellikle koli ve diğer hizmetlerdeki eşya taşımacılığında kapalı araç tercihi yapılmaktadır. Bunun için ev taşıma araçları bire bir uygundur. İstifleme konusunda uzman personellerimiz nakliye kasaları içerisinde yük ve eşya taşımacılığı hizmetlerine göre dizayn ile eşyaları yerleştirerek nakliye yolculuğunda ürünlerin zarar görmemesi sağlanmaktadır. Donanımlı nakliyat araçlarımızdaki ip veya halat yardımı ile ürünler nakliyat aracının kasası içerisinde sabitlenmektedir. Mesleğini en layıkı ile yapan uzman şoför ve personellerimiz sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktadır.

Sefaköy nakliyat nakliye fiyatlarında müşterilerine cep yakmayacak fiyat teklifi sunarak müşterilerimizin tebessümünü kazanıyoruz. Peki ucuz nakliye fiyatına güleryüzlülük kazanmak bu kadar kolay mı ? Firmamızın yetkili kişileri bu durumu şu şekilde açıklıyor;

Sefaköy Nakliyat Hizmetleri - Müşteri Memnuniyeti - Resim 3

Sefaköy Yeşildağ Nakliyat Firması Müşteri Güleryüzlülüğünü Nasıl Kazanıyor?

Firmamız sadece uygun fiyat teklifleri ile müşterilerinin güleryüzlülüğünü kazanmıyor. Bunlara birçok etken dahil olmaktadır. Sefaköy nakliyat hizmeti sırasında tüm hizmet taşımacılığında hasar görebilecek eşyalara paketleme hizmeti uygularak hizmet sonrasında eşyalarınızı kusursuz teslim ediyor. Firmamız evden eve nakliyat sırasında tüm ihtiyaçlarını kendisi karşılıyor hiçbir zaman müşterilerine yük olmuyor. Ev taşımacılığında müşterilerimizin personellerimize belirttiği dizaynı uyguluyor ve müşterilerimizi hizmet sonrasında yormuyoruz. Firmamız daha birçok neden ve etken dahilinde müşterilerinin yüleryüzlülüğünü kazanıyor. Sefaköy’de bulunan kalitesiz ve komisyoncu firmalar ve firmamızı taklit eden diğer firmalara karşı hizmetlerini en iyi şekilde ve kusursuz gerçekleştiriyor. Sefaköy nakliyat Firmamızın yetkili kişileri haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak sizleri telefon başında hizmet verebilmek için bekliyor. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızın yetkili kişileri ile iletişim kurabilirsiniz. Memnuniyet + Güven + Kalite = Başarı.

Avrupa ve Anadolu yakasına taşımacılık faaliyetlerini gerçekleştirdiğimiz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.