0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

 Pendik Anadolu yakasından şehir içi şehirlerarası karayolu taşımacılığı sektörü her geçen gün artış gösteren bir sektördür. Kapalı kasa kamyon ve kamyonet nakliye araçları ile yük ve eşya taşıma işlemini uzman ekibi ve nakliye araçları ile gerçekleşmektedir. Taşınmaların büyük bir kısmı eşya taşıma işleminden oluşurken geriye kalan hizmetler ise şehir içi evden eve nakliyat ve yük taşıma şeklinde olmaktadır. Pendik nakliye firması olarak yükselen sektörün fark ve kalite yaratan firmalarından dır. Kapalı kasa Kamyon ve kamyonet araçlarımız ile siz saygıdeğer vatandaşlarımıza hizmet vermekten gurur duymaktayız. Araç filomuzda her kapasitede yük ve eşyaya uygun araç bulundurmaktayız. Araçlarımızın temizliğine çok önem verip, her gün ve her evden eve taşıma sonrasına temizlik çalışmaları ile hijyenik hale getirmekteyiz.

Pendik Nakliye Hizmetleri (Kurumsal Taşımacılık, Nakliye Araçları, Yük Taşımacılığı)

Araç kasalarında en uygun tasarımları nakliye araçlarına uygulayarak; evden eve taşınma, yük ve parça eşya taşıma hizmetlerinde müşterilerimizi fazla bekletmeden ve personellerimize de kolaylık sağlamaktayız. Yük ve eşya nakliyesini gerçekleştirmekte olan araç kullanan şoförlerimiz tecrübeli ve tüm yetki belgelerine sahip personeller arasından seçilmektedir. Pendik bölgesinde uygun fiyatlar ile kaliteli taşımacılık şirketi olan Pendik nakliye çevresindeki ev ve işletmelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak her taşımayı kendi taşıması gibi yapan personellerimiz, müşterilerini mağdur duruma düşürmeden tüm engel ve sorunları önceden belirleyerek çözüm üretmektedir.

Pendik Nakliye Hizmetlerinde Kaliteli ve Ekonomik Taşıma

 Kaliteli ve ekonomik taşıma ücretleri ile nakliye ihtiyaçlarınızı ilke edinen firmamız tüm ağır ve genişliğe sahip olan eşyalarınızı taşıyabilecek kapasitede araç ve personel barındırmaktadır. Personel ile taşımanın yetersiz kaldığı durumlarda akıllı asansör devreye girerek ev eşyalarınızı yüksek bina ve sitelerdeki katlara taşınmalarını gerçekleştiriyoruz. Pendik bölgesinde taşınma ihtiyaçları olan vatandaşlarımız firmamız ile irtibata geçerek, evlerindeki tüm eşyaları ekspertiz hizmeti ile firmamızın ekspertiz personelleri inceleyerek fiyat teklifini belirlemektedir. Fiyat belirleme sürecinde en etkili olan eşyanın kapasitesi, uzaklığı ve zaman gibi unsurlardır. Ofis taşıma hizmetlerinde de Pendik bölgesinden taşınması gereken ofisler taşıyarak müşterilerine taşınma ile ilgili hiçbir sorun oluşturmadan rahat bir nefes aldırtmaktadır.

Pendik Nakliye Araçları Asansörlü

Pendik Nakliye İhtiyaçlarınıza Hızlı ve Pratik Çözümler Sunar

Pendik bölgesi 693.599 nüfusundaki tüm taşınma ve nakliye ihtiyaçlarına hızlı çözüm üretmek amacıyla Yeşildağ nakliyat firması bir telefon kadar yakınınızdadır. Anadolu yakası Pendik bölgesi ve civarlarında kurumsal olarak faaliyet göstermekte olan birçok büyük ticari ulusal ve uluslararası ticari faaliyetlerini sürdürmekte olan büyük bina ve plazalarda devamlılığını sürdürmektedir. Büyük küçük iş yeri, ofis, fabrika ve fuar taşımacılığını tecrübeli personeli ve geniş araç filo ağı ile bu nakliye hizmetlerini kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Kurumsal taşımacılık ve diğer evden eve taşıma işlemlerinde mobilyalar, elektronik eşyalar ve belgeleri tasnif ederek paketliyoruz.  Paketlenen belgelere klasör numarası vererek taşıma personelleri ile nakliye araçlarına yüklüyoruz. Taşınma anında belgelerin korunması için nakliye araçlarımız içerisine bulunan özel bölmeli dolaplarak koyarak taşınmasını özel önlemler ile gerçekleştiriyoruz.

Pendik nakliye hizmeti ile eşya taşıma işlemlerinde, paketleme ve ambalaj hizmeti en önemli farkındalıktır. Eşya taşıma işleminde eşyalarınız özel paketleme ve ambalaj teknikleri yapılarak hem nakliye aracına taşınırken hem de nakliye aracı ile yeni adresinize sevk edilirken çizilme, kırılma ve hasar görme ihtimalleri önlenmektedir. Streç, balonlu naylon, alüminyum folyo, balonlu Kraft kağıt, battaniye, endüstriyel battaniye, jelatin ve kartonlardan yararlanılır. Paketleme sırasında bazı eşyalar için koruma ürünleri iki veya daha fazlası bir arada kullanılmaktadır. Beyaz eşyalar ve mobilyaların paketleme işleminde personellerimiz çok hassas davranmaktadır. Mobilyaların demontaj ve montaj işlemleri uzman ekibimizde özel olarak görev alan mobilya ustası tarafından gerçekleştirilmektedir.

Nakliye İhtiyaçlarınız İçin İletişim veya E-posta İle Fiyat Teklifi Alın!

Pendik Nakliye - WhatsApp İletişim

Pendik nakliye ihtiyaçlarınız için Yeşildağ nakliyat firmamızı ister web sitemiz üzerinde bulunan iletişim numaralarından veya eposta ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman taşıma ekibi ve uygun fiyat teklifleri ile nakliye hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunmaktadır. Firmamız müşterileri için İstanbul’un birçok ilçe, ilçe ve semtlerinde nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir. Bu ilçelerden bazıları;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.