0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Pendik Nakliyat

PENDİK NAKLİYAT

İstanbul genelinde, nakliye adına hizmet veren pek çok firma karşınıza çıkabilir. Doğru firmayı bulmak, yük ve eşyalarınızı sorunsuz taşıtmak en büyük isteğiniz ve şansınız olacaktır. Sigortalı taşımacılık hizmetiyle Pendik ve genelinde bir alandan başka bir alana talep edeceğiniz taşımacılık hizmeti için, sizden piyasanın çok altında rakamlar isteyeceğimizden emin olabilirsiniz. Fiyatlarımız ve hizmet kalitemiz, iş teslim sonrası sizi gerçek anlamda memnun etmeye yetecektir. 

Pendik nakliyat firması olarak hiçbir maliyetten kaçınmıyor ve müşterimizin istek ve beklentileri doğrultusunda taşımayı gerçekleştiriyoruz. Sigortalı ve asansörlü taşımacılık gibi profesyonel olan hizmet uygulamalarımız ile nakliyeci olduğunu iddia eden ve bu konuda tecrübesi olmayan kişilere inat başarılı sonuçlar ortaya koyarak mesleğimizin hakkını veriyoruz. Özellikle bu sektör içinde hizmet veren veya verecek olan taşımacılık firmalarının, büyük hassasiyet isteyen bu türden taşıma işlerinde hiçbir maliyetten kaçmaması gerekir.

Pendik Nakliyat, Pendik Nakliye Firması, Pendik Taşımacılık Hizmetleri

Pendik Nakliyat Yük ve Eşyalarınızı Ekspertiz İle Uygun Fiyata Kaliteli Taşır

Ticari kaygılar gözetilerek yapılacak olan eksik ve hatalı çalışmalar çok ciddi güvenlik sorunlarına ve maddi zararlara yol açabilir. Taşımacılık firmasının her anlamda müşterinin yanında olması zorunludur. Gerek sıra dışı yaşanan problemlerde ortaya çıkan zararın karşılanması, gerek ise bu tip problemlerin çok önceden önüne geçilmesi gibi durumlarda etkin plan uygulayarak çalışma sunması gibi süreçlerde firma tam kapsamlı bir hizmet veremeye mecburdur.

Nakliye firmamız, taşıma öncesinde, sizden gelen istek doğrultusunda, ücretsiz eksper personelini ilgili adresinize Yollamaktayız. Personel ile eşyanızın durumu, taşıma şekli ve ortaya çıkacak olan maliyet gibi detayları bir rapor haline getirerek fiyat teklifinizi hazırlamaktadır. Tarafınıza verilen fiyat teklifi aklınıza ve mantığınıza uygun olduğu anda vereceğiniz bir onay sonrası ilgili personel gerekli çalışma için, hemen ön hazırlarını tamamlayarak istediğiniz gün ve saatte tekrar adresinize gelecektir. Taşıma türü ne olursa olsun, firmamız ve çalışanları size hiçbir zahmet çıkartmadan bütün gereklilikleri yerine getirecektir.

Pendik Yeşildağ Nakliyat İle Nakliye İşlerinizi Zamanında Gerçekleştirin!

Pendik nakliyat firması olarak, evden eve şehir içi ve şehirler arası eşya ve malzeme taşımacılığı, büro ve ofis taşımacılık, kurumsal taşımacılık, iş yeri taşımacılığı, banka taşımacılık, dershane taşımacılık, fuar ve stant taşımacılığı, ambar yük ve malzeme taşımacılığı, parsiyel yük taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, irili ufaklı tüm taşımacılık hizmetlerini garantili olarak, zamanında teslim suretiyle yapmaktadır.

Ev, ofis, iş yeri ve diğer kurumsal taşımacılık faaliyetlerinde öncelikli görevimiz yük ve eşyalarınızın güvenli taşınmasıdır. Bunun için firmamız birinci sınıf malzemeden üretilmiş olan ambalaj, karton, kutu vb, koruyucu ekipmanlarla yük ve eşyalarınızı en özenle ambalajlamakta ve sarmaktadır. Kırılacak olan eşya ve malzemelerin sınıflara ayrılması ve araç içinde en uygun bölüme sırasıyla konmakta, gerek istiflerken, gerek ise indirirken hiçbir problemin yaşanmaması sağlanmaktadır.

Pendik Taşımacılık, Pendik Nakliyat Firması, Pendik Eşya Taşımacılığı Hizmetleri Sırasında Güçlü Ekip İle Taşıma

Pendik Nakliyat Firmasının Eğitimli Personelleri İle Disiplinli Taşımacılık Hizmeti

Taşıyıcı personelimiz kesinlikle bu konuda eğitim almış ve sürekli kendini yenilemektedir. Yeşildağ nakliyat firması içinde çeşitli güncel eğitim uygulamalarına katılan ve bu noktada sertifika alan kişilerden oluşmaktadır. Bu şekilde taşıyıcı personel tarafından, dilediğiniz alandan araca yüklenen ve daha sonra indirilen eşyalarınız asla zarar görmemektedir. Araç kaptanlarımız ise şoförlük konusunda yılların tecrübesine sahip ve gerekli taşıma belgelerine sahip personelden oluşmaktadır. Yola çıkan taşıyıcı araçlarımız merkezden an be an kontrol edilebilmektedir. Bu sayede dilediğiniz zaman size yük ve eşyanızın nerede olduğu konusunda bilgi aktarımı sağlanabilmektedir.

Pendik Yeşildağ Nakliyat Firması İle İletişime Geçebilirsiniz 7/24 Aktif Hizmet

Pendik nakliyat ile kısacası her şey profesyonelce gerçekleşir. Bir nakliye firmasından beklediğinizin kat ve katı bu kapsamda sunacağımız hizmetlerle net bir şekilde ortaya konacaktır. Pendik veya İstanbul’un diğer ilçe ve semtlerinden sizde en değerli yük ve eşyalarınızı sorunsuz taşıtmak ve zamanında yerine ulaşmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasında Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Birkaç İlçe ve Semt;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mesut dedi ki:

    Pendik bölgesinden Beylikdüzü bölgesine 35 adet kolilerimiz kamyonet nakliyat aracı ile taşınması gerçekleşti. Burak bey başta olmak üzere Anadolu yakası Pendik Yeşildağ nakliyat ailesine çok teşekkür ediyorum. Artık bundan sonraki nakliyat ve taşımacılık ihtiyaçlarımızı hiç tereddüt etmeden firmanız ile gerçekleştireceğim. İyi çalışmalar.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Bizleri tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz, Mesut Bey.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.