0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Ortaköy Nakliyat

ORTAKÖY NAKLİYAT

Nakliyat sektörüne yaptığı yatırımlar ve gerçekleştirdiği hizmet çeşitlilikleri ile İstanbul’da marka haline gelmiş Ortaköy nakliyat firması olarak hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Eski taşımacılık sistemlerinden eser bırakmayan firma olarak yeni teknoloji, yeni araçlar ve kaliteli ekipmanlar ile hizmetlerindeki başarıyı tam anlamıyla arttırmıştır. Başarılı bir firma olarak müşteri memnuniyeti üzerinde olumlu etkileri oluşturmuştur. Günümüzdeki modern taşımacılık hizmetlerini en konforlu bir şekilde ucuz nakliye fiyatları ile uzman personellerce kusursuz şekilde gerçekleştirmektedir. Hizmet çeşitliliğine göre özel tasarlanmış nakliye araç filosu ile araç belirlemesi yapılarak hizmetlerde kolay taşınma ve özveri içerisinde taşınmayı sağlamaktadır.

Ortaköy Nakliyat Araçları - TIR, Kamyon ve Kamyonet - Resim 1

Ortaköy Nakliyat Yük ve Eşya Taşımacılık Hizmetleri

Yeşildağ nakliyat firmamız Ortaköy bölgesinde Evden eve nakliyat, yük taşımacılığı, eşya taşımacılığı, ofis büro nakliyatı, işyeri taşımacılığı ve kurumsal taşımacılık hizmetlerini uzman ekibi ile sistematik bir şekilde hizmet gerçekleştirmektedir. Ortaköy nakliyat hizmetlerini 1995 yılından bugüne kadar en küçük bir sorun dair yaşamamış olan firmamız kusursuz taşımacılık sözü vererek hizmetlerine devam etmektedir. Deneyimli ve profesyonel uzman kadrosu ile taşıma hizmetlerinde nakliyat firmaları aralarında en iyisi olma yolunda, emin adımlarla başarılı bir şekilde ilerlemektedir. Taşımacılığın ve nakliyeciliğin ilk maddesi olan güven kelimesinden yola çıkarak sigorta sözleşmelerini eksiksiz yapmaktadır. Yaptığı sözleşmeler karşılığı müşterilerini küçük duruma düşürmeyen firmamız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde 7/24 taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Ortaköy şehir içi şehirler arası nakliyat, parça eşya taşımacılığı, parsiyel yük nakliyatı, paletli malzeme taşımacılığı gibi hizmetlerinde cep yakmayacak cazip fiyat teklifleri sunarak müşterileri ile taşımacılık yolculuğunu yapmaktadır. Firmamız şehirler arası nakliyat hizmetlerinde ağırlıklı olarak Ankara, Bursa ve İzmir şehirlerinin ilçe, semt ve merkezlerine ambar ve nakliye taşımacılığını yapmaktadır. Bu şehirlere nakliye talepleri ambar taleplerinden fazladır, nedeni ise ambar taşımacılığı sırasında ürünlerinin hasar görme risk biraz daha yüksek olabilmektedir. Nakliyat hizmetlerinde komple araç tedariği ile eşyalarınızın kapıdan kapıya sevkiyatı sorunsuz tamamlanmaktadır.

Ortaköy Nakliyat Hizmetleri - Evden Eve Nakliyat - Yük ve Eşya Taşımacılığı - Resim 2

Ortaköy Nakliyat Hizmetinde Hassas Taşımacılık ve Araç Tercihi

Eşya taşımacılığında hassas bir şekilde nakliye araçlarına yüklenmesi yapılmaktadır. Eşya taşıma sırasında önceden uzman kadromuz keşif sırasında olumsuz bir şekilde etkileyen faktörleri ortadan kaldırmaktadır. Ortaköy nakliyat firmamız paketleme ve ambalajlama konusuna titizlik ile dikkat eden firmamız, nakliyat hizmetinin can alıcı noktalarından biri olan paketlemenin olduğunun altını çizmek istiyor. Paketleme yapılmayan eşyaları firmamızın personelleri taşınmasını gerçekleştirmez. Müşterilerimiz paketleme konusunda fark ücretini vermeyecek olur ve taşıma rızası olursa ancak taşınma gerçekleştirilmektedir.  Ortaköy nakliyat araçlarından eşyalarınızı taşıyacak araç hangisi olur? Tahmin edemiyorsanız, Yeşildağ nakliyat firmamıza taşınacak ürünlerinizin resimlerini atabilirsiniz. Firmamız araç belirlemesinde sizlere yardımcı olacaklardır.

Ortaköy nakliyat hizmetlerini en uygun fiyat teklifleri ile gerçekleştiren nakliyat firmamız İstanbul’un birçok ilçe ve semtlerinde nakliyat çalışmaları bulunuyor. Ortaköy’den İstanbul’un diğer ilçe ve semtlerine veya Türkiye’nin tüm bölgelerine nakliyat ihtiyaçlarınız için hemen firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Açık-kapalı, TIR, kamyon ve kamyonet nakliyat araçları ile ürünlerinizi taşıma kapasitesine sahip araçları ve uzman personelleri ile etkinlik malzemeleri, stant, ofis eşyaları, sandıklı malzemeler ve diğer birçok ürünlerize değer vererek taşıyoruz.

Ortaköy Kurumsal Taşımacılık - Resim 3

Yeşildağ Nakliyat Sorunsuz ve Kaliteli Hizmetler Gerçekleştiriyor

Firmamız nakliye taleplerinize hızlı cevaplar vererek sizleri telefon hattında bekletmiyor. 1995 yılından bugüne kadar müşterilerimize verdiğimiz değer ile tanındık. Müşteri kitlemiz günden güne yaptığımız iş ve projeler ile artış gösteriyor ve kaliteli nakliye hizmetlerini sorunsuz gerçekleştiriyoruz.  Ortaköy nakliyat firmamız yük ve eşya taşımacılığındaki kalite ve özgüveni ile hizmetlerini gerçekleştirmeye son hızla devam ediyor. Haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz ve güvenli nakliye hizmetleri için hemen arayın.

İstanbul’da nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sunduğumuz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.