0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Ofis Nakliyesi

İstanbul şehirinde kentleşmenin artması ve iş hayatının insan etkisi üzerinde büyük öneme sahip olması ile birlikte ofisler hayatımızın vazgeçilmez bir konumu haline gelmiştir. Her sektörde açılan büroların, kurumsal ofislerin, özel ofislerin ve acentaların sayısı gittikçe hızlı oranlarda artmaktadır. İş dünyasında, işler yolunda gitmeyebilir ve taşınmak gerekebilir. Durum böyle olunca, ofislerin taşınması, yerleştirilmesi transferi ve nakliye alanında bir sektörün ortaya çıkması kaçınılmaz olmaktadır. Yeşildağ Nakliyat İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi ofis taşımacılığı alanında da hizmet vermektedir. Firmamız ofis taşımacılığından sorumlu olan uzman ve profesyonel elemanları ile tecrübelerini, yenilikçi iş anlayışını ve nakliye filosunu en iyi hizmeti verebilmek için müşterilerine sunmaktadır.

Ofis taşımacılığı, İstanbul ofis nakliyesi, ofis taşımacılık, ofis nakliyatı, ofis taşıma fiyatları, ofis taşıma şirketleri

Bilgisayarlar, fotokobi makineleri, yazıcılar ve benzeri birçok elektronik birçok cihaz, özel ambalajlama ve paketleme isteyen ürünlerdir. Taşınacak olan ofisiniz için gelen eksper elemanlarımız taşınacak ofis eşyalarınız için firmamızın nakliye araç filosundaki uygun nakliye aracını tespit ederler. Ambalajlama ve paketleme işlemini gerçekleştirecek elaman sayısı, sigortalama ve asansör aracının kurulum yerini tespiti gibi işlemleri, eksper elemanlarımız, ofisinizi ziyaretinizde ki ilk aşamada eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ofis ve iş yeri taşıma hizmetlerinde, ofis ve iş yerinizdeki eşyalarınızın güvenliği, zarar vermeden eşyalarınızın taşınması ve hızlı taşıma özellikleri önemlidir.  İş günü kaybı, maddi zararı artıracağı için, firmamız, ofis taşıma işlemlerinde ofisinizdeki tatil günlerini genellikle tercih etmektedir. Ofis taşıma hizmeti için özel olarak tasarlanmış olan nakliye aracımızın temizliği her gün firmamızın temizlik görevlileri tarafından gerçekleştirilmektedir. Özel raf olarak tasarlanmış olan nakliye aracımızın kırılacak ve hassas olan eşyalarınızı raflara yerleştirmekteyiz. Sizlerde kaliteli ofis taşıyan firma ile çalışmak istiyorsanız bizlere güvenebilirsiniz.

Ofisinizi taşıma süreci şu şekilde ve şu aşamalarda gerçekleşir;

  1. Tüm masalar, dolaplar demonte edilir ve numaralandırılır. Taşınacak olan yeni ofiste yerlerine numara sırasıyla taşınır.
  2. Eşyanın taşındığı ofiste müşterilerimizin istediği alana kurulumu personellerimiz tarafınca yapılmaktadır. Böylece yer kurulumları anında karışıklılıklarının önüne geçilmiş olur.
  3. Taşınacak olan ofisinizdeki tüm dosya ve klasörler karton koliler içerisine ambalajlandıktan sonra istif yapılmaktadır.
  4. Mobilya, bilgisayarlar, yazıcılar ve diğer tüm elektronik aletlerinizi taşıma anında darbelere karşı korumak için ambalajlamaktayız.
  5. Eski ofisinizdeki demonte edilen bütün ofis eşyaları monte edilerek ofis nakliye işlemi başarılı ve sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

İstanbul ofis taşıma hizmeti, ofis taşıma fiyatları, kaliteli ve profesyonel ofis nakliyesi

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında ofis taşımak için kaliteli, profesyonel ve güvenilir ofis taşıma şirketi arayanlar, doğru adrestesiniz. Yeşildağ Nakliyat firmamız haftanın 7 günü 7/24 kesintisiz olarak sizlere ofis nakliye hizmeti sunmaktadır. Hemen arayın, tatil günlerinize randevunuzu alın.

İstanbul ofis taşıma, ofis nakliyesi, kaliteli ve güvenilir ofis taşımak, İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası ofis taşıma firmaları, ofis nakliye fiyatları, profesyonel ambalajlama ve paketlemeli ofis nakliye hizmetleri…

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.