0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Nakliye Ambarı

Nakliyat ambarı nedir ? Nakliyat ambarı sevkiyatında aynı istikamete doğru yola çıkması planlanan kamyona, birbirinden farklı müşterilerin yüklerini yükleyerek, müşteriye fiyat avantajı sağlayan taşımacılığa nakliye ambarı denir. Firmamız şehir içi ve şehirler arası nakliyat ambarı firmaları arasında öncü bir firma seçilmiş ve çalıştığı toplum içerisinde tanınmış ve müşterilerinin öz güvenini kazanmıştır. Profesyonel ve kaliteli çalışmayı ilke edinmiş olan firmamız nakliye işlerinde eşyalarınızın zarar görmemesi için büyük çaba sarf etmektedir. Eşyalarınızı dış etkenlerden gelecek tüm darbelere karşı korumak için ambalajlama ve paketleme hizmetini profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Bu hizmetimizden dolayı işini kaliteli ve profesyonelce yapan firmamız eşya, yük ve malzemeleriniz’in güvenliği için en doğru adres olacaktır.

Yeşildağ Nakliyat firmamız şehir içi ve şehirler arası nakliyat ambarı işleriniz için çeşitli hizmetler sunarak nakliye ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlar ile karşılamanızı sağlamaktayız. Komple yük nakliyesi, parça yük nakliyesi, çeyiz eşya taşımacılığı, ev eşyası nakliyesi (1+1, 2+1, 3+1, 4+1), parsiyel yük nakliyesi, parça ev eşyası nakliyesi, paletli malzeme nakliyesi, kolili malzeme nakliyesi, tablo, elektrik, jeneratör, inşaat malzemeleri ve nakliye ambarı hizmetleri sunmakta olan firmamız ile haftanın 7 günü 7/24 iletişime geçebilir, hizmet talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul nakliye ambarı.

İstanbul ambar firmaları arasında hassas ve profesyonel çalışan firma sayısı oldukça azdır. Eşyalarınızı ambalajsız bir şekilde tır, kamyon veya kamyonet nakliye araclarının içerisinde istifsiz bir şekilde yerleştirmektedirler. Firmamız bu durumun nakliyat ambarı hizmetine aykırı bir davranış olduğunu bildirmektedir. Firmamız müşterilerinin ürünlerini ambalajlı ve paketlemeli bir şekilde uygun teslimatı gerçekleştirecek nakliyat aracına istifli bir şekilde yerleştirmektedir. Eşyalarınızın hassas ve kırılacak bir ürünse üzerine kırılır yazısı yazmaktayız. İstanbul Nakliyat Ambarı firmamız 2018 model nakliyat araçları (tır, kamyon, kamyonet, isuzu, mitsubishi, panelvan) ile müşterilerimize eşya güvenliği ve hızlı taşımacılık sağlamak amacıyla gün geçtikçe nakliyat araç filosunu ve hizmet sayısını arttırmaktadır.

İstanbul Ankara arası ağırlıklı ve odaklı çalışmakta olan firmamız nakliyat ambarı hizmetini İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 şehirine şehirler arası nakliyat ambarı hizmeti sunmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı hizmeti sunmakta olan firmamız müşteri odaklı çalışmakta olup ambar işlerinizi sorunsuz ve ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmektedir.

İstanbul nakliyat ambarı, İstanbul ambar araçları, İstanbul nakliye ambar aracı, kamyon ambar araç

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.