0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Merter Nakliyat

İstanbul’un tüm bölgelerine uzun yıllardır profesyonel nakliyat hizmeti vermekteyiz. Merter nakliyat hizmetimiz ile Merter ve çevresinde sistematik ve en konforlu taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınızı kendi taşımamız gibi hasarsız, sorunsuz ve ekonomik fiyatlarla taşımak için hizmetinizdeyiz.

Hizmetlerimizi firmamızın güvenilir ve ilgili hizmette eğitim almış personellerimiz ile gerçekleştirmekteyiz. Yük ve eşya kapasitesine göre uygun donanımlı özel tasarıma sahip olan nakliye araçlarımız ile taşıyoruz. Nakliyat araç parkurumuz çeşitli TIR, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliye araçları içermektedir. Eşyalarınızın çizilmemesi ve daha modern taşınması için nakliye araçlarımızın kasalarının içi ahşap kaplanmıştır. Bu gibi daha birçok teknik özelliklerimiz bulunmaktadır.

Merter Nakliyat Resim 1

Merter nakliyat hizmetimizde siz değerli müşterilerimizin taleplerine hızlı bir yanıt olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Ekspertiz hizmeti niçin önemlidir? Ekspertiz hizmeti taşıma planının yapılması açısından ve keşif yapılıp fiyat listesi oluşturulmasında çok önemlidir. Yük ve eşyalarınızın miktar, ebat, boy, hacim ve taşınacağı mesafe gibi teknik bilgileri öğrenildikten sonra en uygun maliyet bilgisi içeren rapor hazırlıyorlar. Müşterilerimize taşınmanın ne zaman ve nasıl bir şekilde gerçekleştireleceğini, bu işten sorumlu personel sayısı , hangi büyüklükte nakliye aracı kullanılması, taşınmanın toplam gerçekleştireleceği zaman aşımı ve kaç TL ye müşterilerine sunacağını rapor etmektedir. Ekspertiz hizmetimiz ile hem fiyat teklifi belirlenmiş oluyor hemde yük ve eşyalarınız için sözleşme maddeleri belirlenmektedir.

Merter Nakliyat Hizmetinde Uygun Fiyatlı Taşımacılık

Merter nakliyat hizmetini sunmakta olan birçok kalitesiz ve güvenilir nakliye firması bulunmaktadır. Bu firmalar Merter nakliyat hizmetinde nakliyat sigortası ve taşımacılıkta önemli kavram ve sözleşmeleri gerçekleştirmemektedirler. Bu sebepten dolayı yük ve eşyalarınızın kaybolması veya hasar görmesi sonucunda verdikleri sözleri tutmamak ve ek ücret taleplerine kadar birçok olumsuz davranışları siz saygıdeğer müşterilerimize sergileyebilmektedirler. Bu durum ile ortada sözleşme olmadığı için müşterilerimiz hak edinemiyorlar. Yeşildağ nakliyat Merter nakliye ve diğer sunduğu tüm nakliye hizmetlerinde profesyonel taşımacılık hizmeti vererek her geçen gün müşteri kitlesinin ve memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktadır. Firmamız taşıma işlemine başlamadan önce sigorta sözleşmesi ve nakliye sözleşmesi yapmaktadır.

Merter Nakliyat Resim 2

Merter nakliyat hizmetimizin bir diğer aşamalarından olan yükünüzü korumak ve teslim aldığımız gibi yeni adresine taşınmasını gerçekleştirmemizdir. Yük ve eşyalarınızı korumak için paketleme personelleri ile paketleme hizmetini gerçekleştirerek yük ve eşyalarınızı koruma altına almaktayız.

Merter Nakliyat Hizmetinden Sorumlu Uzman Taşıma Personelleri

Merter nakliyat hizmeti esnasında yük ve eşyalarınız bu hizmetten sorumlu olan uzman taşıma personelleri ile dikkatli bir şekilde güven içerisinde belirlenmiş olan nakliye aracına taşınmaktadır.

Merter nakliye hizmeti ile Bazı depo ve iş yerlerinin konumu ve iş yeri içerisinde taşınma olanağı kısıtlı olan durumlar için asansörlü taşıma hizmetimiz ile yük ve eşyalarınızı güvenli ve pratik bir şekilde taşıyoruz. Sadece personellerimizin görevi asansörlü taşımacılık hizmetinde yük ve eşyalarınızı asansör aracın taşımak ve asansör üzerinde güzel bir istif yapmak olacaktır. Kaliteli ve pratik personellerimiz ile sizlere en mükemmel hizmet sunma çabası içerisindeyiz.

Merter Nakliyat Resim 3

Merter Kaliteli ve Disiplinli Taşımacılığın Adresi

Nakliyat aracına yüklenen yük ve eşyalar güvenli ve tam zamanlı teslimat ile yeni adresine ulaşmaktadır. Merter nakliyat hizmeti ve diğer birçok nakliyat hizmeti ile diğer nakliye firmaları arasındaki yerimizi her zaman koruyoruz. Firmamız kaliteli ve disiplinli çalışarak ciddi bir iş yapmaktadır. Merter nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizimle telefon yada İnternet sitemizde bulunmakta olan e posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Bizleri tercih eden değerli müşterilerimize şimdiden teşekkür ederiz.

Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölgemiz;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Cengiz dedi ki:

    Uygun fiyatlı, kaliteli taşımacılığın gerçek adresi olduğunuz çalıştığım zaman anladım. Gerçekten işini fazlasıyla yaparak müşteri memnuniyetini kazanıyorlar. Burak bey sizlere çok teşekkür ederim. Nakliye ihtiyaçlarım olduğu zaman firmanızı arayacağım. İyi çalışmalar

  2. Mahmut Akça dedi ki:

    Merter nakliyat ekibi taşıma işinde uzman ve profesyonel gerçekten yaptıkları işi hakkı ile yapıyorlar. Tekstil makinelerimi sorunsuz bir şekilde arnavutköy sorunsuz bir şekilde gerçekleştirip teslim ettiler.

  3. Doğan Akdağ dedi ki:

    Merter bölgesinden İkitelli bölgesine tekstil ürünlerimin taşınması gerekiyordu, Merter Yeşildağ nakliyat firması ile tanışdım ve verdikleri indirimli fiyat teklifi bizlere çok uygun geldi ve nakliye işimi hızlı ve kaliteli bir şekilde gerçekleştirdiler. Artık nakliyat ihtiyaçlarımı Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştireceğim teşekkürler.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.