0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Maslak Nakliyat

MASLAK NAKLİYAT

Firmamızın en önem verdiği müşteri memnuniyetidir. Çünkü müşterilerimizin memnuniyeti bizimle çalışmalarının devam edeceğinin bir göstergesidir. Maslak nakliyat firmamız yük taşıma, evden eve nakliyat, ofis büro, fuar taşıma, parça eşya taşımacılığı, parsiyel yük nakliyesi gibi hizmetler sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında evden eve nakliyat sizlerin eşyalarınızın hassas bir şekilde ambalajlama yaparak sizlerin kapısına profesyonel çalışanlarımızla güler yüzle teslim etmekteyiz.

Maslak sanayileşmenin olduğu bölgede yer almaktadır. Bu yüzden ise Nakliyat sektörüne ihtiyaç çok fazla duyulmaktadır. Firmamızın sizlere en iyi bir şekilde hizmet vereceğinde şüpheniz olmaksızın sizlerin istediği yerde, saatte her zaman her yerde hizmetinizde olacaktır. Nakliyat sektöründe komisyoncular tarafından fiyatların pek uygun olmadığı bilinmektedir. Maslak nakliyat firmamız ise buna karşı çıkarak sizlere en uygun fiyatı sunacaktır.

Maslak Nakliyat Firması

Maslak Nakliyat Hizmetlerinde Ücretsiz Ekspertiz Hizmetinin Önemi?

Siz saygıdeğer müşterilerimiz Yeşildağ nakliyat firmamız ile iletişime geçmeniz üzerine, ücretsiz ekspertiz personellerimizi sizlerin onayını alarak, bulunduğunu konuma yönlendirmekteyiz. Hızlı bir şekilde adresinize gelen ekiplerimiz evden eve eşyalarınızı inceleyerek fiyat raporu hazırlamaktadır. Bu raporda:

  • Yük ve eşyalarınızı taşıyacak personel sayısı
  • Nakliyat maliyeti
  • Paketleme ve ambalajlama hizmetinin uygunluğu
  • Taşıyacak nakliyat aracı sayısı ve uygunluğu

Gibi özellikler ekspertiz raporunda yer almaktadır. Bu özellikler ile fiyat belirlemesi yapmakta olan Maslak nakliyat firmamız müşterilerinin yük ve eşyalarını incelemesi ile uygun fiyat teklifi sunması için daha etkili olmaktadır. Maslak şehir içi şehirler arası taşımacılık uygulamalarında 365 gün boyunca müşteri memnuniyet ilkesi ile yollardayız. Taşımacılık sektöründe eşyalarınızı taşıyabilecek yetenek ve kabiliyeti ile müşterilerine ve çevresine güven veren firmamız kapasiteleri farklı olan araç filosunda bulunmakta olan kamyon ve kamyonetleri ile 7 gün 24 saat taşımalarına sürekli olarak devam etmektedir.

Araç filosunda bulunan tüm nakliyat araçlarının bakım ve temizliği sürekli güncel tutulan konular arasında yer almaktadır. Bu yüzden gerekli bakımı yetkili servislerde yapılır kasa temizliği her gün düzenli olarak yapılarak, müşterilerimizin eşyalarınızı kirletmeden taşıyarak kusur oluşturmuyoruz. Maslak nakliyat firması Yük ve eşya taşıma hizmetinde kullanılmakta olan araç büyüklüğüne göre fiyatlandırma yapmaktadır. Fakat bazı durumlar için eşyalar nakliyat araçlarına çok küçük geliyor, bu durumda nakliye ücretleri nakliyat fiyatları müşteriler için yüksek fiyatlara denk gelebilir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde geniş müşteri kitlesine sahip olarak, maliyeti düşürmek amacıyla müşterilerimizin de onayını alarak parça eşya taşımacılığını uygun fiyat teklifleri ile gerçekleştiriyoruz.Maslak Eşya Taşımacılığı

Maslak Yük ve Eşya Taşımacılığı, Kaliteli Ekipmanlar ve Uzman Personeller

Maslak nakliyat firması olarak yük ve eşyalarınızı hassas taşıyıp değer vermekteyiz. Bu doğrultusunda masraftan kaçınmıyor ve kaliteli paketleme ambalajlama kullanarak yük ve eşyalarınızı kırmadan ve dökmeden taşıyoruz. Çok hassas ve kırılmaya sahip olan eşyalarınızı kalın ve temiz battaniyelere sararak taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Eşya taşımacılığında profesyonellik ile önem verip, deneyimli personel ve uzman şoförlerimiz ile taşımacılık hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı ve eşya taşımacılığında özel mobilyaların demonte ve montaj işlemlerinde firmamızın kadrosunda iş deneyimine sahip mobilya ustalarımız tarafınca tüm işlemleri gerçekleştirilmektedir. Yüksek binalarda yüksek teknolojiye sahip asansörleri kullanıyor ve iş güvenliğini suistimal etmiyoruz. Maslak nakliyat hizmetlerini her zaman güven veren firmalar ile yaptırmanız önemlidir. Yük ve eşyaların sigortalı ve sözleşmeleri ile taşımak önemli bir noktadır. Nakliye firması tercihi yaparken bunları göz önünde bulundurmaya özen göstermek gerekmektedir. Hizmet sırasında oluşabilecek en olası durumda tüm hasar yapılan sözleşme karışlığında yük ve eşyalarınızın cinsinden ödemesi gerçekleştirilmektedir. Uzman personellerimizin sağladığı diğer nakliye hizmetleri için web sitemizde bulunmakta olan diğer ilçe ve bölge çalışmalarını takip edebilirsiniz.

Maslak Yük Taşımacılığı İle Müşteri Memnuneti

Maslak Nakliyat İhtiyaçlarınız İçin Yeşildağ Nakliyat Firmasından Yardım Alın!

İşini her daim doğru ve düzgün yapan Maslak nakliyat firmasından ihtiyaçlarınız için yardım isteyebilirsiniz. Sizlere yetkili kişilerimiz güler yüzlü ve samimiyet bir şekilde her daim yardımcı olmak için telefon başında sizleri beklemektedir. Taşımacılık hakkında sizlere noktasına kadar detaylı bilgi veren yetkililerimiz müşterilerine hizmet sunmaktan gurur duymaktadır. Nakliyat firmanız biz olunca taşınma sorunsuz ve güler yüzlü bir şekilde gerçekleştirilecektir. Detaylı bilgi ve fiyat teklifi için vakit kaybetmeden Yeşildağ nakliyat ile iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat ve taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekte olduğumuz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.