0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Levent bölgesinde özellikle endüstriyel ve sanayi anlamında ihtiyaç duyulan nakliye işlerinde firma olarak her türlü talebi sorunsuz biçimde karşılıyoruz. Büyük, orta ölçekli veya küçük işletmelerin her tür nakliyat ihtiyacında güçlü alt yapımızla yük taşımacılığı yapmaktayız. Özel donanım araçlarımızla istenilen hedefe teslim aldığımız her tür yükü zamanında kusursuzca teslim ediyoruz. Levent nakliyat sizlere her daim birinci sınıf yük taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Levent Nakliyat Araçları Kapalı-Açık TIR, Kamyon, Kamyonet

Uzun yıllara dayalı bir tecrübeyle işinizi kendi işimiz gibi benimseyerek yollardayız. Tüm nakliye işlerinde kullanmış olduğumuz araçlar sektörün bütün gerekliliklerini karşılamaya yönelik araçlardan oluşmaktadır. Özel sistemler ile donatılmış bu araçlar ile Levent sanayi bölgesinde bizi tercih eden tüm nakliye müşterilerimize her zaman en doğru hizmeti veriyoruz. Levent nakliyat taşımacılığın pek çok kolunda sizlere hizmet vermektedir. Nakliye cümlesi ilk akla geldiğinde elbette evden eve eşya taşımacılığı gelse de, bunun dışında pek çok başlık altında firmamız taşıma işlemi yapmaktadır.

Levent Nakiyat İle Kusursuz Yük ve Eşya Taşımacılığı

İster parça, ister komple yük ve eşya taşımacılığında beklentilerinizi hiçbir zaman boşa çıkarmıyoruz. Levent sanayi bölgesinden dilediğiniz noktaya her türlü yükü taşımaktayız. Büyük hacimli makine, eşya veya diğer taşınması muhtemel tüm materyaller için bizimle temasa geçebilirsiniz. Levent sanayi nakliyat kapsamında istediğiniz gün ve saatte nakliye işinizi en verimli şekilde tamamlayabiliriz. Bünyemizde görev alan ve her biri nakliye konusunda uzman olan personelimiz ile iş birliği yaparak taleplerinizin en pozitif biçimde karşılanmasını amaçlıyoruz. Levent yük ve eşya taşımacılığı konusunda firmamız profesyonel bir yaklaşımla işinize odaklanmaktadır.

Geniş araç filomuzla tüm nakliye işlerinizde her zaman var olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Levent nakliyat ekibi olarak asansörlü ve sigortalı nakliye uygulamamız ile yük ve eşyalarınızın güvenliğini ve işinizin önemini hep önde tutuyoruz. İstekleriniz bizim için hep önceliklidir. Siz isteyin biz yerine getirelim.

Levent Nakliyat - Yük ve Eşya Taşımacılığı

Levent Nakliyat Hizmet Açılımı

Levent nakliyat uzun yıllardır İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin dört bir yanına taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat alanında bu güne kadar pek çok projeyi veya bireysel istekleri tam zamanında ve en sorunsuz şekilde tamamlamıştır. Ev, dükkan, iş yeri, fabrika ve kurumsal taşımacılık gibi nakliye süreçlerinde akilane bir tavırla hareket ederek ve işinin hakkını vererek nakliye işlemlerini çözümlemiştir.

Bu bölgede ağırlıklı olarak sanayi ve endüstriyel anlamında taşıma taleplerini karşılamaktayız. Fabrikaların ve iş yerlerin bir yerden başka bir yere gitmesi muhtemel tüm yük ve diğer malzemelerin güvenli taşımacılığını üstlenen bir firmayız.  Levent nakliyat tüm bu gelişmiş hizmetler bütünlüğüyle bölgede yaşayan veya ticari faaliyet gösteren tüm vatandaşlarımızın bu şekilde gerçekleşmesi gereken nakliye işlerinde her zaman onların yanındayız. Kamyon, kamyonet veya büyük araçlar sınıfının en büyüğü olan tırlar ile talebe göre taşımacılık yapıyoruz.

Levent Nakliyat İhtiyaçlarınız İçin Söz Verilen Tarih ve Saatte Taşıma

Çağrı merkezimiz haftanın yedi günü sizlerden gelen istekleri ve talepleri değerlendirmektedir. İstek ve talepleriniz ilgili birimlerimizce en doğru şekilde sonuca ulaşacak biçimde değerlendirilir. İstediğiniz takvim doğrultusunda beklediğiniz taşımacılık gerçekleştirilir. Yük ve eşyalarınız her zaman yerine sorunsuz ve eksiksiz olarak teslim edilir.

Levent Nakliyat Resim 3 - Yük Taşımacılığı

Levent nakliyat ailesi olarak sanayi yük taşımacılığında her zaman tercih sebebi olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Bütün bu süreçlerde yönetim kadromuz ve diğer uzman personelimizin her biri kendi katkısı ve firmamızın prensipleri doğrultusunda işinize odaklanmakta ve nakliye ihtiyacınızı en olur şekilde karşılamaktadır. Tüm nakliye işlerinizde bizi her zaman arayabilir ve uygun fiyatlı taşıma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakası nakliyat hizmeti sunduğumuz bir diğer bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.