0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Kurtuluş Nakliyat

KURTULUŞ NAKLİYAT

İstanbul bölgesinde modern taşımacılığın modern halini müşterilerine sunmakta olan Kurtuluş nakliyat firmamız, müşteri taleplerine pratik ve kaliteli çözüm sağlamaktadır. İstanbul nakliyat firması veya nakliyeci arayışında olan saygıdeğer müşterilerimiz bulunduğu konumdaki en yakın firma ve nakliyeci ile iletişime geçmek istemektedir. Firmamızın Kurtuluş bölgesinde nakliyat hizmeti sunarak, müşterilerinin istek ve arzularını sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Kurulduğu yıldan bugüne kadar müşteri taleplerini eksiksiz karşılayan ve en ufak bir sorun ile karşılaşmamış olan firmamız Kurtuluş nakliye hizmetlerini gerçekleştirmeye uzman kadrosu ve donanımlı nakliye araçları ile süreklilik sağlamaktadır.

Kurtuluş Nakliyat - Yük ve Eşya Taşımacılığı - Resim 1

Kurtuluş Şehir içi Şehirler Arası Nakliyat Yük ve Eşya Nakliyatı

Merkez olarak İstanbul’dan şehir içi şehirler arası nakliye taleplerini gerçekleştirmekle yükümlü olan Yeşildağ nakliyat firmamız, mesafe tanımadan hizmetlerini kalite ve güven içerisinde gerçekleştirmektedir. Yük ve eşya taşımacılığı hizmetlerini TIR, kamyon ve kamyonet nakliyat araçları ile hizmete hazır şekilde bekleyen şoför ve profesyonel taşıma kadrosu, her taşımayı kendi taşıması gibi gerçekleştirmektedir. Hizmetler arasında ayırt etmeyen ve her hizmeti en profesyonel şekilde gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini kazanmaktadır. Kurtuluş nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine çok önem verdiğinin altını çizmek istiyoruz. Ne olursa olsun müşterilerimizin kalbini kırmadan işimizi en kaliteli, müşteri istek ve doğrultuları ile yapıyoruz. Kurtuluş Ev eşyası taşımacılık hizmetinde sanayi battaniyesi, patpat veya naylon ekipmanları ile ambalajlanmasını itinalı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kurtuluş Nakliyat Araçlarının Taşıma Kapasiteleri ve Özellikleri

Kurtuluş nakliyat hizmetinde yük ve eşya taşıma ağırlık kapasitelerini küçükten büyüğe doğru sıralayalım.

  • 1500 KG (1.5 ton) taşıma kapasitesine sahip 11  m³ hacmi olan : küçük kamyonet 
  • 1600 KG (1.6 ton) taşıma kapasitesine sahip 14 m³ hacmi olan : orta boy kamyonet
  • 3500 KG (3.5 ton) taşıyabilen üzeri açık kapalı büyük kamyonet
  • 15000 KG (15 ton) yük malzeme taşıma kapasitesine sahip açık kapalı kasa 10 teker (kamyon)
  • 30000 KG (30 ton) ağırlıktaki yükleri taşıyabilen üstü açık veya kapalı nakliye TIR’I

Ev eşyaları, sanayi yükleri, paletli malzeme, jeneratör ve diğer ürün taşıma hizmetleri için en uygun nakliye aracının tercihini yapan Kurtuluş nakliyat firmamız, nakliye aracını taşıma gün ve saatinde adrese yönlendirmesini yapmaktadır.

Ev içerisinde taşınmaya hazır bekleyen eşya ve koliler

Kurtuluş Sigorta Sözleşmeli Eşya Taşımacılık

Eşyaların taşınmasında önemli yeri olan sigorta sözleşmesi firmamız tarafından zorunlu değildir. Yeşildağ nakliyat firmamız zorunlu olmaması ile yapmamanız gerektiğini söylememektedir. Aksi takdirde firmamız her zaman sigortalı bir taşımacılıktan vazgeçmemenizi önermektedir. Şişli kurtuluş semtinden şehirler arası nakliyat hizmeti gerçekleştirmek istiyorsanız, sigorta sözleşmesi kesinlikle yapılmaktadır. Kurtuluş nakliye şirketi olarak şehirler arası taşımacılıkta sigorta ve nakliyat sözleşmelerini müşterileri ile imzalayarak sorunuz ve garantili taşımacılık hizmeti sunuyoruz. 365 gün boyunca yollarda güven taşıyan firmamız hatasız bir taşıma için sizleri ofislerimize davet ediyoruz.

Kurtuluş evden eve taşıma hizmetlerinde ev eşyalarınızın sökülme ve kurulum işlemleri firmamızın uzman personelleri tarafınca gerçekleştirilmektedir. İstanbul evden eve nakliyat, ofis büro nakliyat, ambar nakliyesi, yük taşımacılığı, eşya nakliyatı ve diğer taşıma hizmetleri için firmamız ile iletişim kurabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Kurtuluş evden eve nakliyat hizmeti sırasında taşıma personellerin mobilyaları yerleştirmesi

Kurtuluş Nakliyat Firmaları Aralarında Örnek Firma: Yeşildağ Nakliyat

İnternet aracılığı ile birçok değerli müşteriler ile tanışan firmamız her müşteri bizim için referanstır sözü ile hizmetlerinde başarıyı sürdürmektedir. Hep memnuniyet diyoruz, neden bu kadar önemli bu memnuniyet? Firmamız örnek üzerinden müşterilerimize şöyle bir anlatım yapmak istiyor. Ahmet bey Kurtuluş bölgesinden Halkalı nakliyat bölgesine ev eşyalarını taşımak istiyor. Bunun için web sitelerinden firmamızı bulup ve çalışmak istediğini söylüyor. Tüm fiyat ve diğer anlaşmalar sağlandıktan sonra ev eşyalarınızı Halkalı’daki evine sorunsuz taşıyan firmamızın ekibi Ahmet beyin tebessümünü alarak hizmeti sonlandırıyor. Ahmet bey hizmetten ve firmamızdan memnun kaldığı için arkadaşlarına, akrabalarında ve diğer çevrelerine markamızdan bahsediyor. Bu durumda markamız büyüyor ve birçok referans ile evden eve taşıma hizmetlerimizde artışlar gözlemleniyor.

Kurtuluş nakliyat firmamız haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak evden eve nakliyat ve nakliye taleplerini sorunsuz gerçekleştiriyor. Sizlerde evden eve taşıma veya nakliye talepleriniz için firmamız ile irtibat kurabilirsiniz.

Avrupa yakasında nakliyat ve taşımacılık hizmetleri gerçekleştirdiğimiz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.