0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Küçük Nakliye Araçları İstanbul

KÜÇÜK NAKLİYE ARAÇLARI İSTANBUL

İstanbul’da az ve birkaç parça yük ve eşyalarınız için küçük nakliye araçları arıyorsanız doğru adrestesiniz. Yeşildağ Nakliyat firmamız geniş araç parkuru içerisinde kategori olarak ayırmış olan küçük araçlarından Panelvan, pikap, doblo, transporter kamyonet çeşitleri ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında nakliye işlerinizi gerçekleştiriyoruz. Birkaç parça ev eşyası taşıma hizmetinde Küçük kamyonet nakliyat araçlarımız devreye girerek beyaz eşyalar ve diğer ev eşyalarınız sorunsuz bir taşımacılık ile gerçekleştirmekteyiz. Firmamızın hizmet taşıdığı nakliyat arabaları temiz ve hijyenik olup, şoförleri ve personelleri müşterilerine tebessüm ile yaklaşarak tüm taşıma ihtiyaçlarınız düzen içerisinde kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

İstanbul Küçük Nakliye Araçları - Kamyonet, Panelvan ve Pikap - Resim 1

Küçük Nakliye Araçları İle Nakliye Fiyatları

Küçük nakliye araçları İstanbul’da büyük bir görev yerine getirmektedir. İstanbul’un bazı bölgelerindeki sokaklar çok dar olabilmektedir. Bu durumda pikap ve küçük kamyonet araçlarımız ile yük ve eşyalarınızı dar sokaklar içerisine taşımaktayız. Küçük nakliye işlerini pikap ve küçük kamyonet tarzı nakliye araçları ile gerçekleştiren firmamız uygun fiyat teklifleri vermektedir. Küçük bir örnek verecek olursak nakliye fiyatını temsili bir değer verecek olursak Zeytinburnu ilçesinden Halkalı bölgesine taşınacak olan eşyalar için Büyük nakliye aracı 200TL bir fiyat olursa, küçük nakliye aracı ile 100TL-150TL arasında fiyat teklifi belirlenmektedir. Geniş araç parkuru içerisinde her türlü çift teker, tek teker kamyonet ve diğer panelvan araçlarını bulunduran firmamız hizmete hazır bir şekilde beklemektedir.

Paketlemeyi ve nakliye aracına taşımayı siz gerçekleştirin sadece nakliye fiyatını ödeyin.

Birkaç parça eşya taşıma hizmetinde eşyalarınızı nakliye aracına taşınmasını ve paketlenmesini siz üstlenirseniz nakliye firmamız sadece nakliye ücreti talebinde bulunur. Hiçbir işlemden sorumlu olmayacaksanız firmamız paketleme+ küçük nakliye aracına taşıma ve nakliye işlemleri için fiyat teklifi vermektedir. Paketleme hizmetinde yük veya eşyalarınızı sarmakta olan personellerimiz tamamen hizmette profesyonel olup eğitim almış ehli kişilerden oluşmaktadır. Ekipmanlarımız ise birincil sınıf olup, kalitede öncü bir kuruluş olduğumuzu her daim anımsatmaktadır. Küçük taşıma aracı talebinde bulunacak olan müşterilerimiz firmamıza taşınacak olan yük veya eşyalarının resmini çekip göndermeleri her zaman rica edilmektedir. Firmamız planlı davranarak resmini göndereceğiniz eşyalarınızın uzunluk, genişlik, hacim ve ağırlık gibi bilgileri paylaşmanız durumunda ürünlerinize uygun küçük nakliye aracı belirlenmektedir.Panelvan Nakliye Aracı

Küçük Nakliye Araçları İle Eşyalarınızı Sözleşmeli Taşıyoruz

Küçük nakliye araçları İstanbul çeşitleri içerisinde belirlenmiş olan araç 15 dakika içerisinde firmamız ile paylaştığınız adreste olacaktır. Adresten adrese taşıma hizmeti ile yük ve eşyalarınız sigortalı ve nakliye sözleşmesi yapılarak sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kalite, güven ve memnuniyet odaklı çalışan firmamız analitik üzerinde her geçen gün daha yeni müşteriler kazanmıştır. Büyük nakliye araçlarından en küçük olan panelvan aracına kadar tüm nakliye araçlarını bulundurmaktadır. Piyano taşımacılığı ve birkaç koli eşya taşımacılığında kullanılan panelvan nakliye aracımız ile ihtiyaçlarınızı gerçekleştirmek için Yeşildağ nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Bizleri şimdiden tercih eden saygıdeğer müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. Hoşçakalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.