0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Kozyatağı Nakliyat

KOZYATAĞI NAKLİYAT

Günümüzde en fazla gelişen sektörlerden birisi şüphesiz ki karayolu taşımacılığıdır. Ağır yük taşımacılığı, sebze taşımacılığı, petrol taşımacılığı ya da eşya taşımacılığı gibi kolları olan kara taşımacılığı gelişmektedir. Karayolunun en özel hali eşya taşımacılığıdır. Paketlemeden montaja kadar incelikleri bulunan eşya taşımacılığında hassas davranmak gerekir. Kozyatağı nakliyat olarak eşyalara gösterilen hassasiyetin farkındayız ve kendimizi her anlamda geliştiriyoruz. Araçlarımızı düzenli olarak yeniliyor, bakımlarını yaptırıyoruz. Araçlarımızın kapalı kasa müştemilatını düzenli olarak kontrolden geçiriyoruz. Taşıma işini yapan personelimizi eğitimden geçiriyor, personelimiz arasında iş bölümü yapıyoruz. Nakliyat sektöründe uzun yıllardan beridir faaliyet gösteren firma olarak, en iyi fiyatlarla en profesyonel taşıma hizmetini Kozyatağı sakinleriyle buluşturuyoruz.

Kozyatağı Nakliyat Firması

Kozyatağı Nakliyat Hizmetlerinde Taşıma Sözleşmesi 

Nakliye sektöründe sözlü anlaşma üzerine eşya taşınması uygulaması yaygındır. Genellikle firmalar buna yanaşmamaktadır. Taşıma sonunda meydana gelen zarar görme ya da kaybolmalar sonunda hukuki sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu gerçeği fark eden firmamız müşterisi ile anlaştıktan sonra taşıma sözleşmesi düzenlemektedir. Sözleşmeyi müşteri ile birlikte imzalıyor ve bir nüshasını müşteriye teslim ediyoruz. Taşıma sözleşmesi olarak firmamızın hukuki sorumluluğunu kabul etmiş oluyoruz. Kozyatağı nakliyat olarak yapılacak taşımaya ilişkin plan çıkarıyoruz. Tüm işlemlerimizi bir plan dâhilinde gerçekleştiriyoruz. İleriye dönük tüm işlemlerimiz önceden görerek hazırlığımız ona göre yapıyoruz. Ayrıca taşıma yapılacak olan sokak trafiğe açık bir ilan ise, yolun kapatılması ile ilgili gerekli izinleri alıyoruz.

Kozyatağı Parça Eşya Taşımacılığı

Eşya taşımacılığında eşyanın boyutu oldukça önem taşıyor. Özellikle uzun mesafe taşımacılıkta fazla eşyaların taşıma ücreti de fazla oluyor. Bazı evlerde az eşya bulunuyor ya da kısıtlı eşya taşımaya dâhil ediliyor. Bu durumda az eşya için tek bir aracın tutulması müşterilerin fazla ücret ödemesi anlamına geliyor. Parça eşya taşımacılığı ile tam arabadan az olan iki ya da daha fazla kişinin eşyaları tek bir araçta taşınıyor. Firma olarak aynı yöne gidecek olan eşyaları, sahiplerinin rıza göstermesi halinde tek bir araçta taşıyoruz. Bununla birlikte ücreti düşük tutuyoruz. Kozyatağı nakliyat ekibi olarak müşterinin izin verip vermemesi hususunun taşıma sözleşmesi esnasında düzenliyoruz. Kabul etmeyen müşterilerin eşyalarını parça eşya taşımasına dâhil etmeyerek bağımsız düşünüyoruz.

Kozyatağı Parça Eşya Taşımacılığı Hizmeti İle Uygun Fiyat Teklifi Sunarak Aynı İstikamete Giden Nakliyat Aracımız İle Ürünlerinizi Yeni Adreslerine Teslim Etmekteyiz.

Kozyatağı Yeşildağ Nakliyat İle Sigortalı ve Garantili Taşımacılık Hizmeti

Hem kötü taşıma yapılmasından hem de kaçınılmaz durumlardan dolayı taşıma esnasında eşyalar zarar görebiliyor. Firmaların zararları karşılama noktasında sorun çıkarttığı yönünde şikâyetler duyuluyor. Kozyatağı nakliyat taşımaya yönelik tüm özel sigortalarını yaptırıyor. Yüksek meblağlı sigortalarımız ile olabilecek tüm zararları karşılamayı vadediyoruz. Eşyalarınızın zarar görmemesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Trafik kazası, doğal afet, hırsızlık gibi elde olmayan sebeplerden dolayı doğan zararlarınızı da hemen karşılıyoruz. Eşya tesliminde eksikleri ya da hasarları kontrol ederek ilk iş günüde gerekli işlemleri başlatıyoruz ve takipçisi oluyoruz.

Kozyatağı Asansörlü Taşımacılık ve Montaj Hizmeti

Kozyatağı nakliyat personeli olarak taşıma işlemlerinde mutlaka kendimize ait asansörlerden yararlanıyoruz. Yeni, güçlü ve sessiz asansörlerimiz ile eşyalarınızı taşıyor ve merdivenleri kullanmıyoruz. Bina asansörlerine zarar vermiyoruz. Bununla birlikte eşyaların çarparak zarar görmesi sorununu da ortadan kaldırıyoruz. Ekibimize bildirilen tüm mobilyaların demontaj işlemlerini yapıyor ve güzelce paketliyoruz. Alınan eşyaları not ediyoruz ve derhal yola çıkıyoruz.

Kozyatağı Nakliyat Hizmetlerinde Montaj

Mesafenin uzunluğuna göre yedek şoför bulundurmayı ihmal etmiyoruz. Montaj işlemini yapacak olan personelimizi de yanımızda bulunduruyoruz. Firma olarak ofis taşımacılığında ya da kurum taşımacılığında da özel ekip ile taşıma işlemlerini üstleniyoruz. Müşterilerimizi seviyor ve onların kafasına takılacak hiçbir işlemi yapmıyoruz. Ücret belirleme esnasında genel kriterleri kullanıyor ve uygulama dışı bir ücret talebinde bulunmuyoruz.

Kozyatağı bölgesinde nakliyat hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde taşımacılık hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz. Hizmet sunduğumuz birkaç bölge:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.