0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Koşuyolu Nakliyat

KOŞUYOLU NAKLİYAT

Ev ve ofis eşyalarının taşınması gerektiği durumlar; taşınacak kişiler için oldukça sıkıntılı geçmektedir. Eşyanın ne zaman toplanacağı, nasıl paketleneceği, araçlara nasıl yükleneceği, yeni eve hangi sürede yerleştirileceği gibi hususlar zihinleri meşgul etmektedir. Bunun yanında zor şartlarda alınan eşyaların taşıma esnasında zarar görme ihtimalini düşünmek bünyeleri yormaktadır. Koşuyolu Nakliyat hizmetleri konusunda takdir toplayan faaliyetleri bulunan firmamız, sizleri bu dertlerden kurtarıyor. Profesyonel kadrosu ve teknolojik donanımı ile zor görülen süreci kolaya çeviriyoruz. Müşterilerimizin sadece yeni hayatlarına yoğunlaşmalarını sağlıyoruz. Çünkü müşterilerimizin eşya taşıma konusundaki tüm ayrıntılarını bir düşünüyor ve yerine getiriyoruz. Sürekli şekilde müşterilerimizle iletişim halinde oluyoruz ve karşılıklı bilgi alışverişine önem veriyoruz.

Koşuyolu Nakliyat Firması Olarak Yük ve Eşya Taşımacılığı İhtiyaçlarınızı Kaliteli Şekilde Gerçekleştirmektedir.

Koşuyolu Evden Eve Nakliyatta Yeni Model Nakliye Araçları İle Hizmet

Koşuyolu’ndaki en gelişmiş firmalardan birisi olarak evden eve nakliyat sektörüne yeni bir bakış açısı getiriyoruz. Evden eve nakliyatın en özel taşımacılık alanlarından birisi olduğunu biliyoruz. Bunun için her gün firma yetkinliğimizi gözden geçiriyor ve eksiklerimizi tespit etmeye çalışıyoruz. Firma olarak, yüksek müşteri memnuniyetini özverili çalışmaya ve teknolojiye yatırım yapmaya borçluyuz. Firmamızın araçları yeni modeldir ve zamanla yenilenmektedir. Koşuyolu nakliyat firmasının araçlarının bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Araçlarımızın kasaları kapalıdır. Kasaların içleri özel dizayn edilmiştir. Müşterilerin özellikle korunmasını istediği eşyalar için özel bölmeler bulunmaktadır. Firmamızın sahip olduğu donanımlardan birisi de asansörlerdir. Firmaların kalitesinin göstergesi olan asansörlerin en yeni modelleri ile hizmet veriyoruz. Farklı hareket kabiliyeti olan,  güçlü, gürültü yapmayan asansörler ile en güç alanlarda dahi rahat bir şekilde taşıma yapıyoruz.

Koşuyolu Ofis Taşımacılığında Disiplinli ve Asansör Sistemi İle Taşımacılık

Evden eve nakliyat sektörünün daha özel bir alanı ofis taşımacılığıdır. Ofislerde tasarım mobilyalar bulunur ve teknolojik aletler fazladır. Bunun yanında ofisin işleyişi ile ilgili ticari belgelerin kaybolmadan taşınması önemlidir. Koşuyolu nakliyat firmamız ofis taşımacılığında da deneyimlidir.  Sabit ve maaşlı çalışanları ile ofisteki eşyaların yerleştirilmesine katkıda bulunan firmamız, numaralandırma yöntemi ile belgelerin karışmasının önüne geçer. Mobilyaları ve teknolojik cihazları, kaliteli ambalajlar ile paketler ve araçlarda özel bölümde taşır. Asansör kullanılması nedeniyle plazaların genel işleyişi bozulmaz, kalabalık oluşturulmaz. Firmamız kurum ve şirket taşımacılığında da aynı yöntemi uygular. Tüm araçları ve personelini hazır ederek, resmi kurumların bina taşımalarını hızlı şekilde gerçekleştirir.

Koşuyolu Parça Taşımacılığı İle Uygun Fiyatlı Nakliye

Koşuyolu nakliyat olarak ev ya da ofisleri tek olarak ya da parça olarak taşıyoruz. Bir araca sığmayacak kadar olan eşyaları, başka eşyalar ile birleştirerek taşıyoruz. Bunu kabul eden müşterilerimiz için devreye sokuyoruz ve ücret kolaylığı sağlıyoruz. Daha büyük araçları tercih ederek, ücretleri daha da düşürüyoruz. Firma olarak müşterilerimizi seviyoruz ve onların ekonomik olarak taşınmaları için tüm gayreti gösteriyoruz. Firmamız, proje taşımacılığında da görev almaktadır. Vasıtalarını ve personellerini bu alan yoğunlaştırarak özel nitelikli eşyaların nakledilmesinde görev alıyoruz.

Koşuyolu Parça Eşya Taşımacılığı Hizmetini Sunarak Uygun Fiyatlarla Nakliye Hizmeti Gerçekleştirmekteyiz.

Koşuyolu Yeşildağ Nakliyat Firması İle Güvenli ve Kaliteli Taşımacılık 

Koşuyolu nakliyat olarak bir tüm enerjimizi eşyaların taşınmasına harcıyoruz. Her eşya taşıma işine özel olarak yaklaşıyor ve hepsine özel bir çaba gösteriyoruz. Taşımanın mutlak bir güvenlik içinde olmasını önemsiyoruz. Firmamızın Koşuyolu bölgesinin en aranılan taşıma şirketi olmasını aşağıdaki özelliklerimize borcuyuz:

 • Mutlaka taşıma sözleşmesi düzenliyoruz.
 • Taşıma sigortası yapmadan yola çıkmıyoruz.
 • Montaj işleminde marangoz personel çalıştırıyoruz.
 • Kendimize özel paketleme ve ambalaj ürünlerini kullanıyoruz.
 • Taşımaları üçüncü firmalara devretmiyoruz.
 • Süreçten müşterileri düzenli olarak haberdar ediyoruz.
 • Taşıma esnasında çevreye saygı duyuyoruz.
 • İş güvenliği kriterlerine uyuyoruz.
 • Verdiğimiz sürelere riayet ediyoruz.
 • Yol ve eşya şartlarına göre personel sayısını ayarlıyoruz.
 • Ücrette adi davranıyoruz.

Firmamız müşteri kitlesini yukarıda saymış olduğu madde kuralları ile genişletmekte ve kazandığı müşteri memnuniyeti ile İstanbul’n en iyi nakliyat firması olma yolundadır. Firmamızı nakliyat talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Nakliyat ve Taşımacılık Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.