0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Keyap Nakliyat

İçerisinde tasarım ve dekorasyon başlığı altında birçok firma ve kurumu barındıran ticaret merkezidir, Keyap. Özellikle tekstil ürünleri (kumaş) ve ev aksesuarları konusunda ufak bir çarşı havasındadır. Keyap nakliyat olarak Keyap ticaret merkezinden İstanbul’un diğer bölgelerine taşınacak olan eşyalarınız için nakliyat hizmeti sunmaktadır. Taşıma işini sorunsuz bir şekilde sonlandırmaktadır. Özel tasarlanmış Tır, kamyon ve kamyonet nakliyat araçları ile 1995 yılından bugüne kadar taşımış olduğu iş ve projeler ile profesyonel haline gelmiş ve İstanbul nakliyat firmaları arasında öncü bir firma olmuştur.

Keyap Nakliyat Kaliteli Taşımacılık İle Edindiği Müşteri Memnuniyeti

Keyap nakliyat firmamız ticaret merkezinden İstanbul'un diğer bölgelerine nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Keyap ticaret merkezinde birçok nakliyat işlemini gerçekleştirmiş olan firmamız müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Müşteri memnuniyeti ve özgüven kazanma konusunda çok önem veren Keyap nakliyat firmamız ve personellerimiz ile alacağınız hizmetten memnun kalıp, tekrar çalışma isteği duyacaksınızdır. Uygun fiyata kaliteli taşımacılık ilkesi ile edinmiş olduğumuz özgüven ve memnuniyet çerçevesinde nakliyat filomuzu büyütmekteyiz. Yeni model nakliyat araçları araç filomuza dahil ederek, eşya ve yüklerinizin kaliteli ve hızlı teslimatını gerçekleştirmeyi hedeflemekteyiz.

Keyap Nakliyat Firmaları Arasında En Kaliteli Firma Nasıl Belirlenir?

Keyap ticaret merkezinde nakliyat firması tercihi ederken dikkat edilmesi gereken bir kaç özellik bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz nakliyat firmasının;

-Müşteri yorumları göz önünde bulundurulmaktadır.
-Web sitesindeki resim, video gibi materyalleri incelemelisiniz.
-Eşyaları taşıyacak olan nakliyat aracının resimlerini whatsapp uygulaması üzerinden gönderilmesini isteyebilirsiniz.
-Tercih edilecek nakliyat firmasının diğer taşımacılık hizmetlerini inceleme imkânını değerlendirebilirsiniz.

Keyap nakliyat firmaları arasında kaliteli ve profesyonel taşımacılık firması seçildik.

Keyap Nakliyat Prensipli ve Profesyonel Taşımacılık

Dekorasyon ürünleri çok hassas ve kırılabilir. Bu durumda tanımadığınız firmalar ile çalışmak çok doğru bir karar değildir. Firmamız işinde uzman olan personeller ile hassas ve kırılacak olan eşyalarınızı taşıma prensipleri ile sistematik bir şekilde taşımaktadır. Keyap nakliyat olarak tüm ürünlerini eksiksiz ve güvenilir bir şekilde müşterilerimizin istediği adrese teslimatı sevk ediyoruz.

İstanbul’un önemli bir sanayi ve ticaret merkezi olan Keyap, Ümraniye Yukarı Dudullu’da hizmet vermektedir. Keyap nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine kesintisiz olarak 7/24 saat hizmet sunmaktadır. Sizler için iletişim hattında beklemek olan müşteri temsilcileri siz değerli müşterilerine nakliyat hakkında detaylı bilgi vermek için sizleri bekliyor.

Diğer Taşımacılık Yaptığımız İl ve İlçeler;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.