0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Kavacık Ev Taşıma Firması

 KAVACIK EV TAŞIMA FİRMASI

Kavacık bölgesinde taşınmaya karar verdiyseniz, Kavacık ev taşıma firması arayışında olabilirsiniz. Firmamız Kavacık bölgesinden Kavacık içi, İstanbul ve Türkiye’nin tüm noktalalarına ev taşımacılığını gerçekleştirmektedir. Ev taşımak için firma tercihi en önemli kriterlerden biridir. Firma tercihi yaparken tercih edeceğiniz taşıma firmasının ev taşıma hizmeti sunup sunmadığından son derece emin olmalısınız. Evden eve taşıma araçları bulunmayan bir firma çöp pas olan nakliye araçları ile evinizi taşıdığınızı hayal bile edemiyoruz. Mobilyalarınız ve evinizdeki tüm eşyalar kaliteli paketleme ve ambalajlama ile sarılması gerekmektedir.

Kavacık Ev Taşıma Firması Paketleme ve Ambalajlamalı

Kavacık Ev Taşıma Firması Paketlemeli ve Ambalajlı Hizmet Sunar

Kaliteli ekipmanların kullanılmasının nedeni personellerimizin taşıma sırasında eşyalarınız herhangi bir dış tepkiye karşı koli, paket ve ambalajların yırtılmaması durumdunda ev eşyalarınızın hasar görme olasılığı %0’ indirilmektedir. Mobilyalarınız; Sürgülü sürgüsüz dolaplar, komidin, yatak, masa gibi sayamadığımız daha bir çok mobilyaların içerisinde kaba olabilmektedir. Kaba ve büyük mobilyalar kapılardan geçirmek oldukça zor olabilmektedir. Firmamız mobilyalarınızı kapılardan zorlamadan, ekibinde özel olarak çalıştırılmakta olan marangoz ustası tarafında mobilyalar demonte haline getirilmektedir.

Demonte haline getirilen mobilyalar, paketleme ve ambalajlama personelleri sıfır kullanılmamış kaliteli ekipmanlar ile hiçbir yeri açık kalmayacak şekilde sararak taşınmaya uygun bir hale getirmektedirler. Taşınmaya hazır olan mobilyalar ve diğer eşyalar bir taraftan taşıma personelleri tarafından ev taşıma aracına yüklenmektedir. Yüklenen araç içerisinde eşyalar nakliyeci tarafından istif edilerek tüm ev eşyalarınızın belirlenmiş olan ev taşıma aracına sığdırılmaktadır. Sığdırma işleminde sıkıştırma ve zorlama yapılmayarak eşyalarınızın zarar görmemesi engellenmektedir.

Kavacık Ev Taşıma Hizmetinde Taşıma Aracı Nasıl Belirlenir?

Ev taşıma aracının belirlenmesinde birçok unsur mevcuttur. Kavacık ev taşıma firması ile iletişime geçtiğiniz zaman Kavacık bölgesinde bulunan şubemiz adresinize gelerek ev eşyalarınızın incelenmesini yapmaktadır. Bazı vatandaşlarımız ekspertiz hizmetini red etmektedir. Bu durum için vatandaşlarımıza whatsapp uygulaması üzerinden tüm ev eşyalarınızın resimlerini çekerek firmamızın telefon numarasına atması söylenmektedir. Bu durum üzerine en uygun (1+1, 2+1, 2+1, 4+1) ev taşıma aracı belirlenmektedir. Her koşula hızlı ve pratik çözüm üreten firmamız sizlerin evini taşımak için hizmete hazır olarak beklemektedir.

Kavacık Ev Taşıma, Uygun Fiyatlı Uzman Ekip İle Kaliteli Ev Taşıma

Kavacık Ev Taşıma Sırasında Değerli ve Hassas Eşyalar Nasıl Taşınır?

Ev taşımacılığı sırasında vatandaşlarımızın evlerinde akvaryumlar bulunmaktadır. Taşınma sırasında balıklarına zarar gelmesini göz ardı edemezler. Bu durum için özel olarak hassas işçilik ile akvaryumlara özel strafor koli oluşturularak içine koyulmaktadır. Bu olayı daha değişik şekilde gerçekleştirmemizi isteyen vatandaşlarımıza ise balıkları temiz ve naylon şeffaf poşetlere koyarak sonrasında poşeti strafor koli içerisine koymaktayız. Akvaryum ve diğer çeşitli aparatlarını ise karton kolilere koyarak taşınma ve araç ile seyahat ile durumunda kırılması önlenmektedir.

Yeşildağ Kavacık ev taşıma firmasının, firma yetkilileri haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak müşterilerine iletişim desteği ile yardımcı olmaktadır. Firmamızı arayabilir ve taşınacağınız tarihe randevu alabilirsiniz. Bizleri tercih eden müşterilerimize şimdiden çok teşekkür ederiz. Esenlikle kalın.

İstanbul’da Ev Taşıma Hizmeti Sunduğumuz Diğer Bir Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.