0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Kadıköy Ankara Nakliyat Ambarı

KADIKÖY ANKARA NAKLİYAT AMBARI

İstanbul’un birçok ilçe ve semtlerinden Ankara ilçe, merkez ve mahallelerine Kadıköy Ankara nakliyat ambarı hizmeti sağlamakta olan Yeşildağ nakliyat firmamız en ekonomik fiyat teklifleri ile müşterilerinin yanındadır. Ambar ve parsiyel taşıma hizmeti nakliyat hizmetine göre daha ekonomik olmaktadır. Bu yüzden müşterilerimizin taşınması gereken parça yük ve eşyalarını firmamızın Günlük İstanbul Ankara nakliyat seferleri gerçekleştirmekte olan ambar aracına istifi güzel bir şekilde yapılarak yüklenmesi gerçekleştirilmektedir. Ambar ile parsiyel taşıma hizmeti gerçekleştirilirken eşyalarınız ev eşyalarından beyaz eşyalar ve diğer hasar görebilecek masa gibi v.b eşyalarınız için paketleme hizmeti yapılarak eşyalarınızı koruma altına alıyoruz.Kadıköy Ankara Nakliyat Ambarı - Nakliye Ambarı Kamyonu - Resim 1

Yeşildağ Nakliye Ambarı İle Uygun Fiyatlı Pratik Çözümler

Kadıköy Ankara nakliyat ambarı hizmeti ile firmamız Kadıköy bölgesindeki fabrikalar, işyerleri ve diğer işletmelerden Ankara’ya taşınması gereken komple ürünler için ürün ebatı, ağırlığı ve hacmini öğrenerek komple araçlarımızı devreye sokmaktadır. Komple araç nedir? İstanbul’dan Ankara’ya taşınacak olan ürünleriniz hasar görmemesi ve daha hızlı bir şekilde taşınması için sadece tek bir müşterinin yük veya eşyalarını Kamyon veya kamyonet nakliyat aracına yükleyerek Ankara’ya sevkiyatı gerçekleştirmek için yola koyulan araca komple araç denir. Komple taşıma aracının maliyeti ambar ve parsiyel taşıma hizmetine göre biraz daha maliyetlidir. Antrepo ve diğer depolara kolaylık ile giriş yapabilen kapalı açık TIR, Kamyon ve kamyonet nakliye araçları ile hizmetinizdeyiz.

Kadıköy Ankara nakliyat fiyatları hakkında müşterilerimize taşınacak yük ve eşyalar ile ilgili birkaç soru sorarak fiyat teklifi vermekteyiz. Peki bu sorular neler?

  • Taşınacak olan yük veya eşyaların ebatı
  • Ağırlığı
  • Hacmi
  • Hassaslık durumu
  • Mesafe (İstanbul’un hangi ilçe ve semti – Ankara’nın hangi bölgesi)

Teknik bilgiler ile fiyat raporunu hazırlayan firmamızın en ucuz fiyat teklifini siz saygıdeğer müşterilerimize sunduğundan emin olabilirsiniz. Yeşildağ nakliyat firmamız müşterilerine güven vermekte olup taşımalarını kendi taşıması olarak gerçekleştirip, sorunsuz bir şekilde Kadıköy Ankara nakliyat ambarı hizmetini gerçekleştirmektedir.

Kadıköy Ankara Nakliyat Ambarı Araçları - Resim 2

Ambar Fiyat Teklifi ve Hassas Yük ve Eşya Taşıma Fiyatları

Saymış olduğumuz maddeler arasında en dikkat çekici özellik hassaslık durumu olmaktadır. Peki nedir bu hassaslık durumu ve fiyat teklifi ile ne ilgisi olabilir? Nakliye ambarı hizmeti ile taşınması gereken yük veya eşyalarınızın ambar aracı içerisinde ürününüzün üzerine başka bir yük veya eşya koymaksızın araç içerisine başka bir ambar ürünü alımını aksatmaktadır. Bu nedenden dolayı kapladığı hacim kadar nakliye fiyat teklifi rapora yansımaktadır. Yeşildağ Ankara nakliyat ambarı firmamız hassas olan eşyalarınız için paketleme yapıp, araç içerisindeki istifini en iyi şekilde ayarlamaktadır.

Kadıköy Ankara nakliyat ambarı hizmetimiz ile 7/24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. İstanbul’un ilçe, semt ve mahallelerinden Ankara’ya taşınacak olan Yük ve eşyalarınız için Yeşildağ nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olan firmamızı aramaktan asla çekinmeyin. Unutmayın firmamız sizlerin nakliye ve ambar taleplerini karşılamak amacıyla kurulmuştur.

İyi bir taşımacılık doğru bir nakliyat firması seçimi ile başlar.

Ankara’ya ambar ve nakliye hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.