0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstinye Nakliyat

Nakliyat hizmetinde profesyonel nakliyat firması ile çalışmak doğru bir tercihtir. Sistematik çalışma ile yük ve eşyaların nasıl ve hangi koşullar ile taşınacağını iyi bilen İstinye nakliyat firması işini kalite prensibi ile gerçekleştirmektedir. Nakliyat sektörüne pek çok müşteri nakliyat firmaları ile birçok konuda anlaşamazlıklar yaşamaktadır. Firmamız bu sorunların önüne geçip sizlerle anlaşabilmek için çok sıkı bir çalışma planlamaktadır. Nakliyat firmamız 7/24 aktif hizmetinizdedir ve bu hizmetler; ofis taşıma, palet taşıma, evden eve yük taşıma, kuru yük, koli taşıma, parça eşya taşıma, parsiyel taşıma vb. hizmetleridir. Nakliyat sektöründe müşteriler firmalara güvenmek kısmında zorlanmaktadır ama firmamız bu sorunu ortadan kaldırıp “memnuniyet ve kalite” çerçevesinde hizmet sunarak müşterilerine bu sorunu yaşatmamaktadır.

İstinye Nakliyat - Evden Eve Nakliyat

İstanbul İstinye Nakliyat Firması İle Pişmanlık Duymadan Taşının

İstanbul nakliyat firmaları arasında firmamız her zaman en iyi kademelere ulaşmış ve müşterilerini hiçbir zaman pişmanlık duygusu yaşatmamıştır. Firmamız hizmet konusunda müşterilerinin eşyalarına veya yüküne değer verip hassas bir şekilde profesyonel personellerimizle güler yüzle sizlere teslim etmekteyiz. Sunduğumuz hizmetler istanbul’un il ve ilçe olarak her yerinde gerçekleştirmekteyiz. Firmamızla daha önce iletişim haline geçmemiş müşteriler firmamızın web sitesinden yorumlar kısmından birçok diğer müşterilerimizin görüşlerini okuyup ve bunun sonucunda bizimle iletişime geçip anında hizmet isteyecektir. Neden mi? Çünkü: Firmamız müşterilerine ve eşyalarına değer verip onlara gösterdiğimiz saygı ve memnuniyetten vazgeçmeyecekler. İstinye nakliyat firmamız sizlere sunduğu hizmetler arasında olan eşya taşıma hizmetinde eşyalarınızı ekipman harcamalarından kaçınmayarak eşyalarınızı ambalajlayarak hassas bir şekilde sizlere ulaştırmaktayız.

İstinye nakliyat firmamızın sunduğu hizmetler arasında olan evden eve nakliyat hizmetinde mobilya montajlama ve demonte gibi işlemleri 1995 yılından bugüne kadar deneyimli ve tecrübeli personeller gerçekleştirmektedir. Nakliyat firmamızdan kolayca yardım isteyebilirsiniz. Yeşildağ nakliyat iletişim temsilcileri sizlerle samimiyetli bir şekilde iletişim destek hizmeti vermektedir. Firmamızdan fiyat teklifi almak isteyen müşteriler herzaman olumlu bir iletişim içinde olacaklarından şüpheniz olmasın. Fiyat teklifini taşınacak olan eşya ve yüklerin cinsi, ebatı, ağrılığı ve hacmini öğrenerek, İstinye taşımacılık hizmetinin fiyatı siz saygıdeğer müşterlerimize sunulur. Telefon başında sizleri bekletmeyen firma yetkililerimiz kısa süre içerisinde sizlere fiyat bilgilendirmesi yapmaktadır.

İstinye Nakliyat İle Evden Eve Eşyaların Özenle Taşınması

İstinye Nakliyat - Evden Eve Nakliyat | Yeşildağ Nakliyat

Evden eve eşyaların koliler içerisine yerleştirmekteyiz. Hassas işçilik isteyen mutfak eşyalarının özenle aralarına kağıt koyularak kolilere yerleştirilmesini yapan personellerimiz eşyalarınıza zarar gelmesini önlüyor. İstinye ofis taşıma, evden eve nakliyat, fuar nakliyat ve yük taşıma hizmetleri için 7/24 aktif nakliye hizmeti sunuyoruz. Donanımlı nakliye araçlarını kullanan İstinye nakliyat firmasının şoförleri tüm yetki belgeleri ve araç belgeleri eksiksiz olup taşıma esnasında hiçbir sorun ile karşı karşıya kalmıyoruz. Her zaman “müşteri memnuniyeti” kavramı ile çalışmalarını titiz ve profesyonel gerçekleştirerek İstinye nakliyat firmaları aralarında her zaman ön planda olup, ilk tercih edilen şirket olma doğrultusunda ilerlemekteyiz.

Yük ve Eşyalara Özel Nakliye Aracı Temini – TIR, Kamyon ve Kamyonet

Kapalı-açık kasa TIR, kamyon ve kamyonet nakliyat araçlarını adresten adrese teslimatı yapılacak yük ve eşyaların ağırlık ve boyutlarına göre tercihi yapılmaktadır. Kapalı kasa kamyonet araçları evden eve taşımalar için daha çok kullanılırken, kamyon nakliye aracı 3+1 ev eşyası ve ağır malzemeleri taşımak için tercih edilmektedir. TIR nakliyat aracı ise kaba ve ağır tonajlı malzemeler için tercih edilen nakliye aracıdır. İstinye nakliyat ve taşımacılık hizmetleri için Yeşildağ nakliyat firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Taşımacılık hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Bizimle çalışmanın ayrıcalığını sizde yaşayacaksınız.

İstanbul’da nakliye hizmeti sunduğumuz diğer birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.