0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Yük Taşımacılığı

Yük taşımacılığı, sanayi mallarının veya ticari malların ve yük taşınması için fiziksel bir işlemdir. İstanbul diğer şehirlere göre sanayinin çok, talebin ise fazla olduğu bir şehirdir. Yeşildağ nakliyat firmamıza gelen talep ve sanayi olanaklarındaki malların taşınması ihtiyaçları için hizmet kategorisine İstanbul yük taşımacılığı hizmetini eklemiştir. Yük nakliye hizmetinin gerçekleştirilmesi:

İstanbul Karayolu Yük Taşımacılığı ve Diğer Yük Taşıma Türleri

Karayolu ile Yapılan Yük Taşımacılığı: Karayolu nakliyesi tren, TIR, kamyon, kamyonet ve diğer panelvan nakliyat araçları ile yapılmaktadır. Havayolu taşımacılığı ve denizyolu taşımacılığında liman, havalimanına ve varış noktasına ulaştırılması karayolu taşımacılığı ile yapılması İstanbul bölgesinde zorunlu bir hal almıştır. Bunun amacı ise üretim fabrikaları limana yakın bir yerde üretim tesisi kurmak her firma için mümkün değildir. Kara taşımacılığı Havayolu taşımacılığı kadar hızlı olmasa da Havayolu taşımacılığında göre daha ekonomiktir. Fakat gelişmekte olan ülkeler için söylenemez, iç altyapıları verimli olmadığı için denizyolu taşımacılığından daha pahalıdır.

İstanbul Yük Taşımacılığı, Yük Nakliye Firması Olarak En Uygun Fiyat Teklifleri İle Karayolu Taşımacılığı İle Yük Taşıma Hizmetini Gerçekleştirmekteyiz.

Havayolu İle Yapılan Yük Taşımacılığı: Çok uzak ve acil taşınması gereken yükler ve kargolarda kullanılan nakliye türüdür. Havayolu yük nakliyesinde yükler havalimanı veya havaalanında yüklemesi yapılarak taşınmaktadır.

Denizyolu İle Yapılan Yük Taşımacılığı: Ağır ve çok yük taşımacılığı gemiler tarafından yapılmaktadır. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden yükleriniz limana taşınıp, gemilere yüklenerek taşınması gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Komple ve Parsiyel Yük Taşımacılığı Hizmetleri ve Avantajları

Yük taşımacılık  aynı zamanda parça yük taşımacılığı da demektedir. Taşımacılık sektöründe komple taşımanın yanında parsiyel taşımacılık isteklerdi de fazla gelmektedir. Bunun nedeni ise nakliye hizmeti yerine parsiyel yük taşıma hizmeti almanın maliyeti diğer tüm taşıma çeşitlerine göre daha uygundur. Parsiyel yük taşımacılığında İstanbul geneli firmamızın tüm yükleri adreslerinden alınarak aynı güzergaha giden TIR, kamyon, kamyonet veya diğer penalvan türü nakliye araçları ile taşınması gerçekleştirilir. İstanbul yük taşımacılığı uygulamasında firmamız yüklerinizin ağırlığı ve hacmi hesaplama yaparken çıkacak olan maliyeti en uygun fiyat üzerinden şekillendirmektedir.

İstanbul yük taşıma hizmeti ile gerçekleştirmek istediğiniz yüklerin hesaplamalarını firmamız ladametre hesap ölçülerini kullanarak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Ladametre, karayolu taşımacılığında genelde üst üste yüklenmeyen malzemelerin kapladığı hacmi ve ağırlığını hesaplayan yöntemdir. Kaba komple yükler ve parsiyel yük için en, boy, yükseklik ve adet bileşenlerinin sonucu ile ortaya maliyet içeren bir liste çıkartılır. Bu maliyet listesinde yüklerin tüm özellikleri ve taşıma adresleri istek sahibinde mail veya WhatsApp gibi güncel uygulamalardan sunulmaktadır. Bazı yükler çok hassas ve kırılgan olabilmekte ve bazıları ise çizilme durumu ile karşı karşıya kalabilmektedir.

Yük Taşımacılığı Firması İstanbul - Güvenli ve Sigortalı Yük Taşıma

Yük Taşıma Hizmetinde Korumalı Taşıma ve Sigorta Güvencesi

Yeşildağ nakliyat firmamız yük taşımacılığı hizmeti sırasında birincil sınıf paketleme ve ambalajlama ekipmanları kullanmaktadır. Yüklerinizin hiçbir yerinde açıklık kalmayacak bir şekilde paketleme yapılarak uzman personeller ve personel desteğinin yetersiz kaldığı durumlarda ise vinçler ile yüklerinizi belirlenmiş olan nakliye araçlarına aktarımını sağlıyoruz.  Paketlemenin yetersiz kaldığı durumlarda yük özel ölçülere sahip sandık içerisine yerleştirilerek taşınması gerçekleştirilir.

Firmamız sigorta sözleşmesi yaparak şehir içi, şehirler arası ve yurt dışı taşınması gereken yüklerinizi güvence altına almaktadır. Özel yük taşımaları için firmamız Konteynerler devreye sokarak yük taşımacılığını daha sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul yük taşımacılığı hizmetinde karayolu taşımacılığı ve diğer taşıma yöntemleri için firmamızı tercih etmek istiyorsanız hemen iletişime sayfamızda bulunan firma yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.  İstanbul Yük Taşımacılığı - WhatsApp İletişim

Firamız İstanbul karayolu yük taşımacılığı hizmeti müşteri talepleri Avrupa yakasında daha çok İkitelli nakliyat ve Hadımköy nakliyat hizmetlerinde gerçekleştirilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.