0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat

Çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkan taşınma ihtiyacı ne yazık ki sadece insan gücü ile mümkün olmamaktadır. Şehirler arası veya şehir içi nakliyat uygulamalarının fark etmemesiyle birlikte, her ikisi için de mutlaka belli donanıma sahip araçlara ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul şehirler arası nakliyat firması olarak bu araçları temin etme noktasında zorluk çeken her vatandaşımızın veya kurumların çözüm ortağı olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz.

İstanbul Şehirler Arası Nakliye Firması İle Yük Eşya Taşımacılığı

Nakliye türünün şekline bağlı olarak ilgili eşyaların toplanması ve taşınması işlemlerini gerçekleştiren çeşitli nakliye firmaları bulmak zor olmayabilir. Özellikle İstanbul’daysanız ve eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız mutlaka firmamız ile çalışmanız gerektiğini özellikle belirtmek isteriz. Nakliyat ekibimiz, eşyalarınızı istediğiniz ve korunaklı şekilde düzgünce ambalajlar, uygun olan nakliye aracına yükler ve belirteceğiniz adrese güvenle nakliyesini gerçekleştirir. Taşınmasını istediğiniz yük ve eşyalarınıza her hangi bir zarar gelmemesi için ambalajlama işlemi dışında, uzman kadromuz taşınacak olan bu nesneleri oldukça dikkatli taşır.

İstanbul Şehirler Arası Nakliye Firması

İstanbul şehirler arası nakliyat firmamız bütün bunlara rağmen tarafınıza ait olan bu eşyalarda herhangi bir deformasyon, hasar ve benzeri durumların meydana gelmesi veya eşyaların eksilmesi sonucunda tüm zararı karşılamaktadır. Tüm taşıma işlemlerinde sigortalı nakliye hizmeti uygulamamızdan müşterilerimizin yararlanması noktasında gerekli olan her tür kolaylığı sağlıyoruz.

Şehirler arası Nakliye Hizmeti ve Faturalandırma

Taşınması muhtemel olan yük ve eşyaların nakliyesi noktasında en gerekli hususlardan biri faturadır. Mesafenin uzak olması ve yol üzerinde çeşitli denetimlerin var olacağı dikkate alındığında bu faturalandırma olayının ne kadar önemli olduğunu vurgulamamız gerekir. Nakliye süreci öncesinde hazırlanan bu fatura taşınacak olan yük ve eşyanın durumunu ve yapılacak olan işin özetini resmi olarak gösterecektir. Bu resmiyet her iki taraf içinde avantaj olacaktır. Hem taşıyıcı firma, hem müşteri olası yol kontrollerinde meydana gelebilecek cezai işlemlerden bu sayede güvenle kurtulacaktır.

İstanbul şehirler arası nakliyat işleminde firmamız ilgili yük ve eşyaların bir yerden bir yere taşınması durumunda mutlaka sevk irsaliyesi kesmektedir. Bu kesilen belge bir irsaliyeli fatura çeşididir ve üzerinde faturayı düzenleyenin resmi ve gerçek bilgileri yer almaktadır. Ayrıca taşımacılık işleminde ilgili hizmet ve uygulama söz konusu olduğundan belirtilen taşıma bedeli de irsaliye üzerinde yer alacaktır. Sektör içinde zaman zaman duyduğumuz bazı olaylar yaşanabilmektedir. Bu türden anlaşmazlık olaylarının önüne geçmenin en iyi yolu faturalı taşıma hizmeti veren firmalarla çalışmaktır. Tarafların hangi konuda nasıl anlaştığı ve fiyatlandırma bu resmi belgelerin üzerinde mutlaka yer almaktadır.

İstanbul Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat, Parsiyel Taşımacılık, Yük Taşımacılığı, Eşya Taşımacılığı Hizmetleri.

İstanbul Güvenli Şehirler arası Taşımacılık 

Taşıma faaliyetinin güvenli olması zorunludur. Teslim alına yük ve eşyanın zamanında yerine teslimi gereklidir. Nakliye sektörü içinde hizmet veren firmaların tamamı bunlara uymakla yükümlüdür. Fakat bu yükümlülükleri yerine getirmeyen ve nakliye talebinde bulunan talep sahiplerini mağdur eden onlarca firmada söz konusudur. İstanbul şehirler arası nakliyat hizmeti alma noktasında firmamız ile her zaman gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Özel robotik sistemleri kapsayan güçlü donanımsal alt yapımızla şehirler arası bütün taşımacılık işlerinizi en problemsiz biçimde yerine getirmeye hazırız. Evden eve eşyalarınızın güvenli taşınması, iş yerinize ait olan özel yük ve malzemelerinizin korunaklı şekilde nakliyesi, ofis ve büro taşımacılığı, fabrika yük taşımacılığı, ambar nakliyesi, parsiyel taşımacılık, parça eşya taşımacılık ve diğer özel isteklerinizde yüksek modelli taşıma araçlarımızla hizmetinizdeyiz. İstanbul şehirler arası taşımacılık noktasında ekonomik taşıma çözümlerinin yer aldığı nakliye hizmetlerimizden yararlanmak için sizde bizimle şimdi iletişime geçebilir ve dilediğiniz nakliye hizmetiniz tam kapsamlı olarak kusursuzca alabilirsiniz.

Whatsapp Yeşildağ Nakliyat İletişim

İstanbul Şehirler Arası Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Birkaç Şehir;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.