0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Kamyonet Nakliye Kiralama

İSTANBUL KAMYONET NAKLİYE KİRALAMA

İstanbul’un Anadolu veya Avrupa yakasında günlük ve haftalık nakliye işleriniz için kiralık kamyonet nakliye aracına ihtiyacınız olabilir. Firmamız sunduğu İstanbul kamyonet nakliye kiralama hizmeti ile Araç filosunda bulunmakta olan Kia bongo, ford transit, isuzu kamyonet araçları ile ihtiyaçlarınızı kesintisiz olarak karşılamaktadır. Nakliye hizmeti tek seferliğe mahsus olarak çalışan müşteriler yüksek bütçe ödemektedir. Sürekli gün veya hafta olarak nakliye hizmeti aldığınızı düşünürsek çok pahalı olmaktadır. Bu durum için firmamız sunduğu hizmetler arasına kamyonet kiralama hizmetini ekleyerek müşterilerini büyük bir sorundan kurtarmıştır.

İstanbul Kamyonet Nakliye Kiralama, Kamyonet Kiralama Firmaları

Konforlu ve özel kasa ve branda tasarımına sahip kiralık kamyonet nakliye araçları ile avantajlı ve pratik hizmet sunmakta olan nakliyat firmamız siz vatandaşlarına memnuniyet verebilmek için büyük çabalar sarf etmektedir. Kamyonet kiralama fiyatları yük ve eşyalarınızın ağırlık ve taşınacağı mesafe göz önünde bulundurularak fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Kamyonet araçları 0-3.5 ton taşıma kapasitelerine sahip olabilmektedir. Tabi ki araç cinsine göre değişim göstermektedir. Küçük kiralık kamyonet nakliye araçları 0-1.5 ton taşıma kapasitesine, orta boy kamyon 1.5-2.5 ton taşıma kapasitesi ve büyük kamyonetler 2.5-3.5 ton taşıma kapasitelerine sahiptir.

Otopark gibi kapalı alanlara kiralanması gereken İstanbul kamyonet nakliye kiralama araçları açık kasa kamyonet tercih edilmektedir. Açık kasa tercih edilmesinin sebebi brandalı kamyonetlerin yüksekliği uzun olduğu için kapalı otoparklara giriş yapması imkansızdır. Günlük, haftalık ve senelik kiralık kamyonet araçları için Yeşildağ nakliyat firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Kiralanan kamyonet araçların tüm servis bakım ve arızalı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Kiralık araçlarımızın hepsi kasko ve sigortalı olup ruhsatlı araçlardır.İstanbul Kiralık Kamyonet Araçları, Kamyonet Nakliye Aracı Kiralamak İstiyorum, Kiralık Kamyonet Nakliye Firması

Kiralama hizmeti sunan firmamız anlaşma belgeleri sonucu kiraya verilmektedir. Araçlarımız şöförlü(kamyonetçi) olarak kiralamaktayız, sizlere bu şekilde daha iyi yardımcı olmaktayız. İstanbul nakliyat olarak tüm ilçe ve semtlerdeki nakliyat ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firma olarak nakliyat sektörünün lider taşıma firmaları arasında yerini her zaman en üst konuma kısa süre içerisinde kalitesiyle ve müşteri memnuniyeti ile taşımayı başarmıştır.

Haftanın 7 günü 24 saaat İstanbul kamyonet nakliye kiralama hizmeti sunan Yeşildağ nakliyat firmamıza iletişim sayfasındaki irtibat numaralarından iletişime geçerek kiralama hizmeti hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kamyonet kiralama hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul’daki fabrikalara, şantiyeler için İstanbul Traktör kiralama hizmetini sunmaktadır. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.