0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL İZMİT NAKLİYAT

Taşımacılıkta eşyalarınızın ne kadar önem ve değer arz ettiğini bilerek taşıma yükümlülüklerini yerine getiren firma olarak İstanbul izmit nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Firma ve müşteri haklarının korunması adına taşıma işlemi gerçekleştirilmeden önce sigorta ve nakliye sözleşmelerini imzalıyoruz. Nakliyat hizmeti ile gerçekleştirilen ürünlerin sevkini teslim alacak karşı adres bilgilerini firmamız müşterilerinden şeffaf bir şekilde öğrenerek, bilgileri teyit etmektedir. Eşyaların ne zorlular ile alınıp, kurulduğunu bilerek, eşyalarınızı ve diğer ürünleri ambalaj yapıp hassas taşıma sağlayarak çizilmesi ve hasar görmesini engellenmektedir.İstanbul İzmit Nakliyat - Komple Yük ve Eşya Taşımacılığı - Nakliye Ambarı

İstanbul İzmit Nakliyat Hizmetleri ve Fiyat Teklifi Değişkenliği

Ev eşyası taşıma, komple yük ve eşyalarınız için fiyatlar üzerinde ekonomik etki yaratmaktadır. Ev eşyalarınız 2+1, 3+1 veya daha büyükse geniş nakliye araç parkurundan orta kamyon ve büyük kamyonet nakliye araçları belirlenmektedir. Kamyonları küçük nakliye araçlarına göre daha fazla yakıt tüketimi olduğu için fiyatlarda değişiklik yaşanmaktadır. İstanbul İzmit nakliyat firması olarak İzmit’e taşınacak olan eşyalarınız için ücretsiz ekspertiz hizmeti talep ediyoruz. Bu hizmet ile ekspertiz hizmetinden sorumlu personellerimiz eşyalarınızın taşınacağı adrese gelerek, ürünlerinizi inceleyip eşyalarınızın ve taşıma bilgilileri not almaktadır. Bu alınan not ile eşyalarınızı taşıma personel sayısı, uygun araç (TIR, kamyon veya kamyonet), asansörlü sistem kullanılıp, kullanılmayacağı koşulları inceleyip not ekspertiz dosyasına not almaktadır. Bu gibi bilgileri öğrendikten sonra firma yetkililerimiz ekonomik fiyat teklifini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Taşınması gereken parça eşyalarınız için İstanbul İzmit nakliyat firmalarının verdiği fiyat siz saygıdeğer müşterilerimize teklifleri yüksek gelebilir. Firmamız İstanbul İzmit nakliye ambarı hizmeti sunarak günlük ve haftalık nakliye seferleri ile İzmit’e parça eşya ve ambar ürünlerinizin sevkini gerçekleştiriyor. Nakliyat firmalarına fazla ücret ödemek yerine Yeşildağ nakliyat firmamızın ambar hizmetinden faydalanmak, saygıdeğer müşterilerimiz için doğru tercih olacaktır. Sektörün öncü kuruluşlarından olan firmamız, fiyat teklifi bilgilendirmelerini web sitesinin yorum kısmında paylaşım yapmamaktadır. Fiyat araştırması yapan müşterilerimiz firmamız ile iletişim kurması veya mail göndermesi gerekmektedir.

İstanbul İzmit Sigortalı Nakliyat – Kurumsal Taşımacılık

İstanbul İzmit Nakliye ve Taşımacılık

İstanbul Şehir içi nakliyat hizmetlerinde kısa mesafeden dolayı sigorta yapmayan müşterilerimiz, şehirler arası taşımacılık hizmetinde firmamız sigorta yaptırmalarını önermektedir. Şehirler arası taşıma risklidir. İstanbul İzmit eşya taşıma hizmetinde tüm ürünlerin ambalaj ve paketlemesi yapılarak araç içerisinde istifi en uygun şekilde yerleştirerek eşyalarınızdaki sarsılarak hasar görmesi ve çizilmesini önlenmektedir. İstanbul İzmit nakliyat firmaları aralarında benimsediği müşteri odaklı çalışma ve güvenli taşıma prensibi ile marka haline gelmiş olan Yeşildağ nakliyat firmamız gerçekleştirdiği kurumsal taşımacılık: ofis büro nakliyatı, banka taşımacılığı, hastane taşımacılığı, işyeri taşımacılık hizmetlerinde kalite ve güven standartları ile müşteri kitlesini arttırmıştır.  Her geçen gün daha fazla müşteri kitlesine ulaşan firmamız çalışmalarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

İstanbul İzmit Ev Eşyası Taşıma – Teknoloji Sistemler İle Taşımacılık 

İstanbul kentleşmiş bir şehir olarak yapılan bina ve konutlar ile yüksek katlardan ev eşyası taşımak insan gücü ile zor bir hale gelmiştir. Bu durum nedeni ile firmamızın araç filosuna dahil ettiği asansörlü taşıma sistemi ile ev eşyalarınızı hızlı ve sorunsuz bir şekilde yüksek katlara taşınmasını sağlamaktadır. Donanımlı ekipmanlar içerisindeki tüm ürünler birincil sınıf özelliğine mensuptur. Her zaman müşterilerinin yanında olan firmamız, hizmetlerinde müşterilerine güvenli, refah ve stressiz bir taşıma sunarak müşterilerinin tebessümünü kazanmaktadır. Özel nakliyat takip sistemi ile eşyalarınızın ve ambar ürünlerinizin sistem üzerinden taşıma aracının hangi bölgede olduğunu öğrenmeye fırsat tanımakta olan firmamız, geliştirdiği sistemler ve kullandığı teknolojik araçlar ile filosunu ve markasını büyütmektedir. İstanbul İzmit nakliyat hizmetleri için firmamız ile iletişim kurabilir, taşınması gereken yük ve eşyalarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İstanbul’dan yük ve eşya nakliyat hizmeti sunduğunuz diğer il ve şehir;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.