0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma

İSTANBUL İZMİR PARÇA EŞYA TAŞIMA

Parça eşyaların taşınması için nakliyat firmalarından yüksek fiyat teklifi almaktan bunalmış olmalısınız. İstanbul İzmir parça eşya taşıma hizmeti sunmakta olan firmamız günlük ve haftalık İzmir’e sevkiyat gerçekleştirmektedir. Bu nedenle en uygun fiyat teklifleri ile İstanbul’un ilçe ve semtlerinden  İzmir’e parça eşyalarınızın taşınmasını gerçekleştirmektedir. Parça eşya taşımacılığını aynı istikamete giden nakliye aracı içerisinde birden çok müşterilerinin eşyaları ile aynı araç içerisinde taşınma işlemini gerçekleştiren firmamız, araç içerisinde en iyi istifi yaparak eşyaların zarar görmemesini sağlamaktadır.

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma Fiyatları

İstanbul İzmir Parça Taşıma Çalışma Prensibi – Hasarsız Taşıma

Parça eşya olarak İzmir’e beyaz eşya göndermek istiyor olabilirsiniz. Beyaz eşyaların hasar görme ve çizilme riski yüksek olan eşyalar arasındadır. Bu nedenle tercih edeceğiniz İstanbul İzmir parça eşya taşımacılığı yapan nakliye şirketinin paketleme hizmeti sunduğundan emin olmanız gerekmektedir. Yeşildağ nakliyat firmamız hassas olan çizilme, kırılma ve hasar görme riski olan tüm eşyalar için paketlemeyi itinalı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Araç içerisinde ağırlık ve cisim özelliklerine göre istif yapan firmamız, hassas eşyaları her zaman aracın üst yerlerine yerleştirmektedir. Araç içerisinde parça eşyalar ip veya halat yardımı ile sabitlenerek İzmir’e seyahat sırasında sarsılarak zarar görmesi engellenmektedir.

Firmamızın politikalarını taklit eden İstanbul İzmir parça eşya taşıma firmaları aralarında en öncü kuruluş olan Yeşildağ nakliyat şirketi, 1995 yılında kurulmuştur. İstanbul şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetleri ile müşteri memnuniyetini kazanan firmamız İstanbul İzmir nakliyat firmaları aralarında saygın bir kuruluş olmuştur. Kaliteli ekipman ve açık-kapalı TIR, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçları ile parça eşyalarınızı söz verilen süre içerisinde taşınmasını gerçekleştiriyoruz.

İstanbul İzmir Paketlemeli Parça Ev Eşyası Taşıma

İstanbul İzmir Parça Eşya Taşıma Fiyatlarının Belirlenmesindeki Özellikler Nelerdir?

Fiyat teklinin belirlenmesi taşınması gereken parça eşyalarınızın teknik özelliklerine göre belirlenmektedir. Ürün ağırlığı, hacmi, genişliği ve uzunluğu bilgilerini firma yetkililerimiz saygıdeğer müşterilerinden öğrendikten sonra fiyat belirlemesi yapmaktadır. Diğer parça eşya taşıma şirketleri arasında en uygun fiyat teklifini sunan firmamız haftanın 7 günü 24 saat parça eşya nakliye hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Parça eşyalarınızı teslim edecek olan müşterilerimiz firma güvenini sağlamak adına fatura ve sigorta işlemlerini müşterilerimiz ile imzalıyoruz. İstanbul’dan İzmir’deki taşınacağı adrese parça eşyalarınızı eksiksiz ve yanlış ürün almadan teslim eden firma yetkililerimiz parça eşya taleplerinizi sonuna kadar takip etmektedir. İstanbul İzmir parça eşya taşıma talepleriniz için firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul’dan parça eşya taşıma hizmeti sunduğumuz diğer il;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.