0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI

Evinizi taşımak için en uygun nakliyat fiyat teklifi almak için doğru adrestesiniz. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları en ekonomik düzeyde analiz yapıp sunmaktadır. Fiyat teklifi sunarken analiz neye göre yapılır sorusunu siz değerli müşterilerimize açıklamak isteriz. Firmamız ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren firmamız ücretsiz ekspertiz hizmetini sunmaktadır. Taşınması gereken evinizin büyüklüğünü, nelerin taşınacağı, taşınma koşullarını hangi evden eve nakliyat aracının tercih edileceği gibi özellikler ekspertiz personellerimiz tarafından belirlenmektedir.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında Uygun Teklif ve Paketlemeli Taşımacılık

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları araştırması yaparken, müşterilerimiz firmamızın diğer evden eve taşımacılık firmalarına göre daha ekonomik teklif verdiğinin farkına varacaklardır. Uzman taşıma personelleri ve kaliteli paketleme ekipmanları ile ev taşımacılığını sorunsuz bir şekilde uygun fiyat teklifi ile  gerçekleştirmektedir. Paketleme ekipmanlarımız birincil marka olup, hiç kullanılmamıştır.  Paketleme ekipmanlarının temizliği önemli olduğu kadar, evden eve nakliye aracının temizliği de çok önemlidir. Ev eşyalarınızı sevk edeceği aracın temiz olması eşyalarınızın daha hijyenik bir şekilde taşınmasını sağlar. Ev eşyalarını temiz araç ve sıfır ekipmanlar ile taşınmasını kim istemez ki?

İstanbul Evden Eve Nakliyat Fiyatları ve Sigortalı Nakliye

Uygun fiyat tekliflerini firmamız hazırlanan ücretsiz ekspertiz raporu sonrasında müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerimizin fiyat teklifini onaylaması üzerine, ofisimizde veya ev adresinizde imzalanan evden eve nakliyat ve sigorta sözleşmeleri ile evinizin taşınmasının ilk adımı gerçekleştirilmiş olur. İstanbul evden eve nakliyat fiyatları hizmeti sonrasında firmamız taşınacağı gün ve saat randevusu vermektedir. Taşınma günü geldiği zaman ekspertiz raporu sonucunda belirlenmiş olan evden eve nakliyat aracı villa, ev, bina v.b önüne uygun bir yere park edilmektedir. Mutfak eşyalarınız özel koliler içerisine dikkatli bir şekilde yerleştirilip, üzerine “kırılabilir” yazısı yazılarak taşınma esnasında ayrı bir özen içerisinde taşınması yapılmaktadır. Personellerimiz ile tüm eşyalarınız paketlenerek, nakliye aracına taşınmaktadır.

İstanbul Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Evet, tüm araç içerisinde taşınarak istif edilen ev eşyalarınız yeni adresine teslim edilmek üzere yola çıkmaktadır. Yeni adresinizde mobilya, beyaz eşya ve diğer kurulum gerektiren elektronik cihazlar kurularak evden eve taşıma hizmeti sonlandırılmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için yeşildağ nakliyat firmamız arayabilirsiniz. Taşınmayı bizimle gerçekleştirmiş ve gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize çok teşekkür ederiz. Hoşçakalın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.