0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL ESKİŞEHİR NAKLİYAT AMBARI

 İSTANBUL ESKİŞEHİR NAKLİYAT AMBARI

İstanbul’dan Eskişehir şehirinin bölgelerine taşınması gerekli ürünleriniz için Yeşildağ nakliyat ve lojistik firması nakliyat ve ambar hizmetini siz saygıdeğer müşterilerine hizmet sağlamaktadır. İstanbul Eskişehir nakliyat ambarı taşımacılığında firmamız 1995 yılında nakliye hizmetine başlamış, günümüzde hizmet devamlılığını sürdürmekte ve her geçen gün hizmet talepleri ile sektörde büyümektedir. Ambar hizmeti ile firmamız her türlü yük ve eşyalarınızın hacmi ve ağırlığını hiç gözetmeksizin sevkini gerçekleştirecek alt yapıya sahiptir. Hizmeti gerçekleştirmek için bu işi kaliteli ve sektörde marka edinmiş firmalar ile gerçekleştirmek çok doğru bir karardır. Müşteri memnuniyeti ile sektörde ayakta duran firmaların iyi iş başardığını bu özellikler ile anlayabilirsiniz. Evet, firmamız müşteri odaklı ve memnuniyet bırakarak çalıştığı için Ambar hizmeti denilince akla ilk gelen yıldızlı firmalar arasında yer almaktadır.

İstanbul Eskişehir Nakliyat Ambarı

Yeşildağ Nakliyat Ambarı Seferleri İle Uygun Fiyatlı ve Sorunsuz Sevkiyat

Her gün, her hafta ve her ay İstanbul Eskişehir ambarı seferlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ürünlerinizin araca istif edilmeden önce teslim aldığı adreste paketleme ve ambalajlamasını yapmaktadır. Paketleme hizmetinin yapılması ambar aracına taşınmasında, istif sırasında ve seyahat anında hasar görmesinin önüne geçilmesi için yapılan bir hizmettir. Firmamız bu hizmet için ek bir fiyat teklifi vermemektedir. Sunduğu fiyat tüm paketleme ve diğer hizmetler içerinde yer almaktadır. Peki ambar fiyatları nelere göre belirleniyor derseniz, birçok müşteri kitlesi bu durumu öğrenmek için firmalar ile irtibata geçiyor.

Yeşildağ nakliyat müşterileri ile fiyat konusunda ortak bir noktada anlaşarak ambar hizmetinin güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır. Firmamız her zaman müşterileri için indirimli ve uygun cep yakmayacak fiyat teklifleri sunuyor. Araç filosundaki TIR, kamyon, kamyonet ve diğer nakliye ambarı araçları ile İstanbul Eskişehir nakliyat ambarı hizmetinde ürünler hassas ve dikkatli bir şekilde araç içerisinde yerleştirilip, Eskişehir’de sorunsuz bir şekilde araçtan adrese indirilmesi sağlanmaktadır. Tüm bunları nakliyat sigortası kapsamında gerçekleştirmektedir. Firmamız ürünlerinizin hasar görmesi durumunda sigorta şirketi ile bağlantı kurarak ürünlerinizin cinsinden ücreti siz saygıdeğer müşterilerimize teslim edilmektedir. Yük ve eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde Eskişehir’deki adresinize gerçekleştireceğimize adımız gibi eminiz.

Yeşildağ Nakliyat Firmasının Ambar Hizmeti İle Yük ve Eşya Taşımacılığı

İstanbul Eskişehir Ambarı

Nakliyat ve ambar taşımacılığında pek çok ilgi ve odağı üzerine toplayan ve ilkeri başaran firmamız sektörde hızlı ve çabalarımız ile büyümenin gururunu yaşıyoruz. Nakliyat adı altında sunduğumuz evden eve eşya taşımacılığında tüm eşyalarınızın sorumluluğunu üzerimize alıyor ve gerekli olan işlemleri sırası ile yerine getiriyoruz. Geniş araç parkuru ile yük ve eşyalarınızı kendi taşıması gibi gerçekleştiren şoförlerimiz, tecrübeli personellerimiz ve firmamızdaki tüm çalışanlar her daim yanınızda ve yolunuzdadır. İstanbul Eskişehir nakliyat ambarı noktasında yük ve eşyalarınızı sorunsuz taşıma kabiliyetine sahip firmamızdan en kaliteli ve hiçbir sorun yaşanmadan taşınacağını garanti alabilirsiniz. Ambar nakliyesi, ofis ve büro taşımacılığı, evden eve taşımacılık, parsiyel yük ve eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılık, kurumsal taşımacılık, okul, fabrika, fuar, stant, dershane taşımacılığı gibi birçok taşımacılık uygulamalarını Yeşildağ nakliyat firmasından talep edebilirsiniz.

Geniş Araç Parkuru ve Anlayışlı Yetkililer İle Memnuniyetli Taşımacılık

Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak İstanbul Eskişehir nakliyat ambarını Araç parkurundaki büyük, küçük araçları ile gerçekleştirmekte olan firmamız Nakliyat ve ambar ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizleri telefon başında bekliyor. Firmamızın anlayışlı ve güler yüzlü yetkilileri sizlere detaylı ve en iyi bilgilendirmeleri ile sizleri bilgi sahibi ediyor. Hemen arayın ve ambar ürünleriniz için Eskişehir’e sefer gerçekleştirmekte olan ambar aracında ürünlerinizin yerini ayırın. Hızlı ve güvenli taşımacılık Yeşildağ nakliyattan sorulur.

Nakliyat ve Ambar Taşımacılığı Sunduğumuz Birkaç Şehir;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.