0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Edirne Nakliyat Ambarı

İSTANBUL EDİRNE NAKLİYAT AMBARI

İstanbul’dan Edirne’ye taşınması gereken eşya ve yükleriniz için ambar veya nakliyat desteği arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız İstanbul Edirne nakliyat ambarı çalışmalarını uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ekonomik olan ambar hizmetini günlük İstanbul’dan Edirne’ye sefer yapan TIR veya kamyon ambar aracı ile sevkiyatını gerçekleştirmektedir. Yıllardır ambar nakliyeciliği konusunda hizmet üreten firmamız İstanbul Avrupa yakası Zeytinburnu bölgesinde bulunan ambarımız ile İstanbul’un farklı bölgelerinden gelen yük ve eşyaları sınıflandırarak, araç içerisinde uygun istif yapılıp Edirne’deki adrese ulaşımını sağlamaktadır. Uzun yıllardır nakliye ve ambar tecrübesine sahip olan Yeşildağ nakliyat firmamız, uygun fiyat teklifleri ile kaliteli hizmet sunarak müşteri kitlesini gün geçtikçe arttırmaktadır.

İstanbul Edirne Nakliyat Ambarı - Resim 1

İstanbul Edirne Nakliyat Ambarı Hizmetlerinde Güvenli Firma

İstanbul Edirne nakliyat ambarı Garantili hizmet ile eşyalarınızın hasar görmesi veya ürünlerinizin teslim edileceği adreste karıştılması gibi durumları müşterilerine yaşatmayan tecrübeli firmamız ile ambar ürünlerinizi güven konusunda kuşkulanmadan taşınmasını gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye seçeneği ambar hizmetine göre daha maliyetlidir. Bunun sebebi ise tek siz değerli müşterilerimizin yük ve eşyaları taşınmasıdır. Komple araç tedariği ile evden eve eşyalarınız veya diğer ürünleriniz uzman personellerimiz tarafından araçlara yüklemesi gerçekleştirerek Edirne’ye taşımak için yola koyulmaktadır. Ürünler için taşıma faturası ile işlem yapan firmamız ambar ürünlerinizin hırsızlık ve diğer olumsuz düşüncelere karşı tedbirini almaktadır. Yeşildağ nakliyat firmamız ile nakliye veya ambar ihtiyaçlarınızın kaliteli şekilde gerçekleştirmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Ambar ürünlerinin sevkiyatını bir hafta veya bir ay içerisinde gerçekleştirilmesi gerekiyor ve işyeri, ev diğer mekanlarda yer kaplıyorsa, firmamız taşınacağı güne kadar temiz ve hijyenik depolarında ürünlerinizi muhafaza etmektedir. İstanbul Edirne ambarı hizmetini gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmalar aralarında komisyoncu ve işini düzgün bir şekilde yerine getirmeyen firmalar mevcuttur. İstanbul Edirne ambar firmaları aralarında tercih yapmak için mutlaka araştırma yapılmalıdır. En modern nakliye araçları ile yapılan yük ve eşya taşımacılığında en hızlı teslimatı yapmaktayız. Uzman şoförlerimiz, tecrübeli personellerimiz ve ehli yetkililerimiz ile 4-4’lük İstanbul Edirne nakliyat hizmetini saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız.

İstanbul Edirne Arası Ambar ve Nakliyat Hizmeti Nasıl Gerçekleştirilir?

İstanbul Edirne Nakliyat ve Ambar Hizmetleri - Resim 2

İstanbul’un farklı bölgelerin adreslerinden kamyonet veya panelvan ile alınan ambar ürünleri Zeytinburnu bölgesine getirilerek genel ambar aracı içerisinde istif yapılmaktadır. Kamyonet tonajını aşan ağır yükler için genel ambar aracı adrese giderek ürünlerin yüklemesini yapmaktadır. Ambar aracının tüm yük alımı yapılıp, doluluk oranı tamamlandığı ve istifi yapıldıktan sonra Edirne’ye adreslere teslimatı gerçekleştirmek için hazır hale getirilmektedir. İstanbul Edirne nakliyat ambarı firmaları aralarında adresten adrese teslimat gerçekleştiren ilk ambar şirketi olarak yaptığımız işi severek ve gurur duyarak yapıyoruz. İstanbul Edirne ambar fiyatları nasıl belirlenmektedir? Sorusunda bazı teknik özellikler ile fiyat raporu hazırlanmaktadır.

  • Ürünlerin ağırlık, hacim, ebat ve genişlik ölçüleri
  • Edirne’deki teslim edileceği adres bilgileri ile ambar ücreti belirlenmektedir.

Firmamız İstanbul Edirne nakliyat hizmeti ile ekonomik ve hızlı nakliye sağlamaktadır.

İstanbul Edirne Nakliyat Ambarı İle Yük ve Eşya Taşımacılığı

Özel yükler için komple araç yönlendirmesi yapan firmamız yük ve eşyaların Edirne’ye sorunsuz taşınmasını yerine getiren firmamız nakliye ve ambar hizmetlerinde müşterilerinin her zaman yanındadır. İstanbul Edirne nakliye kategorisinde içerisinde bulunan ofis taşımacılığı, kurumsal nakliyat, parsiyel taşımacılık, fuar taşımacılığı, fabrika taşıma hizmetlerini uzman kadrosu ve kurumsallığı ile yerine getiren Yeşildağ nakliyat firmamız haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak görevinde aktiftir.

İstanbul şehirler arası nakliyat ve ambar hizmeti sunduğumuz birkaç şehir;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sinem dedi ki:

    Kadıköy’den Edirne merkeze taşınma ihtiyacım için iyiki sizi bulmuşuz. Yeşildağ nakliyat firmanız sayesinde çok hızlı ve hatasız taşıma oldu. Teşekkür ederim ve gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.