0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL ÇANAKKALE NAKLİYAT AMBARI

İSTANBUL ÇANAKKALE NAKLİYAT AMBARI

İstanbul Çanakkale Nakliyat Ambarıİstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden Çanakkale’ye taşınması gereken yük ve eşyalarınızı İstanbul Çanakkale nakliyat ambarı firmamız sevkini Çanakkale bölgelerine gerçekleştirmektedir. Ambar hizmeti zahmetli bir iş olup her firma tarafından gerçekleştirilemez. Sektörde eski çağdan bugüne kadar hizmet sunmakta olan firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Nakliyat ambarı hizmetinde güven ve memnuniyet en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Yük ve eşyalarınızı her firmaya emanet edemeyebilirsiniz. Bu konuda nakliyat ambarı firması belirlemesi yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunmaktadır.

Nakliyat ambarı firması belirlerken en önemli unsur ambar hizmetini gerçekleştirdiğinden emin olmalısınız. Bunun için web sitesinde bulunan resim, yazı, ve müşteri yorumlarını incelemeniz gerekmektedir. Güvenilir ve kaliteli İstanbul Çanakkale nakliyat ambarı firmamız belirlendikten sonra ambar ürünleriniz ambar araçlarımız ile adresinizden alınarak ambar araçları içerisinde araç doluluk oranının tamamlanana kadar beklemektedir. Araç doluluk oranı 1 iş günü içerisinde müşteri talep ve yoğunluktan dolayı tamamlanmaktadır. Günlük ve haftalık nakliyat ambarı seferleri gerçekleştirmekte olan firmamız ürünlerinizi hangi tarihte ve günde teslimatınızı gerçekleştirmek istiyorsanız, o gün ve tarihe kadar ambar ürünleriniz paketleme ve ambalajlama hizmeti gerçekleştirilerek, temiz ve hijyenik depolarımızda muhafaza edilmektedir.

İstanbul Çanakkale Nakliyat Ambarı Fiyat Belirlemesi ve Araç Filosu

Ambar fiyatı belirlemesi yapılırken, ambar ürünlerinizin ebat, ağırlık, hacim ve hassas olup olmadığı göz önüne bulundurularak, ambar fiyatı belirlemesi yapılmaktadır. Paketleme ve ambalajlama hizmeti verilen fiyat teklifinin içerisinde bulundurulup, ek ücret yansımayacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Paketleme ekipmanları sıfır olup, birincil markaya mensuptur. Firmamız ekipman ve fiyattan kaçınmayarak müşterilerine hizmetin en iyisini nasıl gerçekleştiririm sorusunu en doğru şekilde yerine getirmektedir.

İstanbul Çanakkale Ambar Taşımacılığı, Ambar Hizmeti, İstanbul Çanakkale Nakliyat Ambarı, Ambar Araçları, Ambar Fiyatları İstanbul Çanakkale

Ambar ürünleriniz Çanakkale şehirine ulaştığı zaman ambar araçlarımız ile adresten adrese dağıtım yapılmaktadır. Ambar teslimatı gerçekleştirildiğine dair müşterilerimize irsaliye imzalatarak ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde teslimatını gerçekleştirdiğimize dair kanıtlar bulunduruyoruz. İstanbul Çanakkale nakliyat ambarı firmamız, Paletli malzemeler, kolililer, hassas eşyalar, fabrika yükleri gibi daha birçok hizmet çeşitleri ile araç filosunda bulunan TIR, kamyon, kamyonet, panelvan ve nakliye araçlarına paletlenmiş yükleri yerleştirecek, istif edecek forklift araçlarına sahiptir.

İstanbul Çanakkale Nakliyat Ambarı 1995 Yılından Bugüne

Ülke ekonomisine büyük ölçüde katkı sağlayan nakliyat ambarı firmamız, cep yakmayacak fiyat teklifleri ile İstanbul Çanakkale nakliyat ambarı hizmetini gerçekleştirmektedir. 1995 Yılından bugüne kadar ambar hizmeti sunmakta kalmayıp nakliye hizmetinde de çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz. Ambar hizmeti nakliye hizmetine göre daha uygun fiyatlı olup, parça taşımacılık gibi ürün çeşitlerinizi firmamız ile Çanakkale’ye sevkini gerçekleştirerek hem zamandan hem de fiyattan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Ambar ihtiyaçlarınız için Yeşildağ nakliyat ambarı firmamızı haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaralarımızdan arayabilir, ambar hizmeti hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.  İstanbul’un en büyük ambar firması olarak 1995 yılından bugüne kadar…

Nakliyat ambarı hizmeti sunduğumuz bir diğer şehir;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. dursunnvarli@gmail.com dedi ki:

    İstanbul’dan Çanakkale’ye 2+ 1 evimi taşıttım çok memnun kaldım Güler yüzlü personeli samimi ve ciddi çalışmalarından dolayı Yeşildağ ailesine teşekkür ederim umarım bundan sonra ki süreçlerde eş ve dostlarıma tavsiye edebileceğim tek nakliye firması Yeşildağ nakliyat teşekkür ederim.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      İstanbul Çanakkale Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz, Dursun bey.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.