0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma

Marmara bölgesinde yer almakta olan Bursa şehir’ine İstanbul dan parça eşyalarınızı ulaştırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul Bursa parça eşya taşıma firmamız siz saygıdeğer müşterilerimizin parça eşyalarını Bursa’nın merkez, ilçe ve diğer semt ve mahallelere sevkini gerçekleştirmektedir. Daha önce başka parça eşya taşıma firmaları ile irtibata geçmişşeniz diğer firmalardan aldığınız ve bizim firmamızdan aldığınız fiyat tekliflerini karşılaştıracak olursanız, firmamızın sunmuş olduğu fiyat teklifi diğer parça eşya taşıma firmalarının sunduğu fiyat tekliflerinden düşük olacaktır. Bu fiyat farklılığının birçok sebebi vardır. Bunlardan birkaçını açıklayacak olursak…

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşımacılığında Sorunsuz ve Kaliteli Taşımacılık

İstanbul Bursa parça eşya taşıma aracımız ile parça eşyalarınızı hasarsız ve sorunsuz bir şekilde Bursa'ya taşımaktayız.

İstanbul Bursa parça eşya taşıma hizmeti ile eşyalarınız Bursa’ya gidecek olan diğer müşterilerimizin parça eşyaları ile aynı araç içerisinde toplanarak daha uygun bir fiyat teklifi ortaya çıkmaktadır. Peki bu aynı araç içerisinde toplanmakta olan tüm ürünlerin içerisinde benim eşyalarım zarar görebilir diyorsanız bu durumu siz saygıdeğer müşterilerimize açıklayalım. Ürünlerinizin üzerine başka bir parça eşya koymayarak Bursa’nın istediğiniz ilçe, semt veya mahallelerine ulaştırmaktayız.

Tır, kamyon, kamyonet ve panelvan parça eşya taşıma araçlarımız ile eşyalarınız emin ellerdedir. Parça eşya taşımak için tasarlanmış olan sevkiyat araçlarımız dışı çelik kaplama olup içi tamamen sunta malzemesi kullanılarak yapılmıştır. Parça eşyalarınız ne olursa olsun sevkiyat araçlarımız içerisinde seyahat anında hiçbir şekilde sarsılmayacaktır. Bu önlemi araç içerisindeki ekipmanlarımızdan ip veya halat yardımı ile kasa içerisine sabitleyerek almaktayız.

Bursa Parça Eşya Taşıma Hizmetinde Hassas Eşyalarınız Özenle Taşınır

İstanbul Bursa parça eşya taşıma firmamız, Bursa'ya gidecek olan kolilenmiş ürünlerinizi Tır, kamyon, kamyonet veya panelvan araçları ile sevkini gerçekleştirmektedir.

Kırılacak ve hassas olan parça eşyalarınızı paketleme hizmeti ile koruma altına alarak ve paketlenen ürünlerinizin üzerine “kırılacak eşya” yazısını yazarak daha dikkatli ve özenle taşınmasını gerektiğini personellerimize vurgularız. İstanbul Bursa parça eşya taşıma hizmetinde müşteri memnuniyeti her zaman firmamız için en önemli başarıdır. Çünkü müşteri memnuniyeti müşterilerimizin firmamız ile olan ilişki bağını daha çok güçlendirecektir.

İstanbul Bursa Parça Eşya Taşıma Hizmeti İle Eşyalarınız Bir İş Günü İçerisinde Teslim Edilir

İstanbul Bursa parça eşya taşıma hizmetini alabilmek için tek yapmanız gereken Yeşildağ nakliyat firmamız ile irtibata geçmeniz olacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz parça eşya taşıma hizmeti sunarak Bursa’ya gidecek olan eşyalarınızı gün içerisinde teslim etmektedir. Şimdiden firmamızı tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz. Hoşçakalın.

Diğer Eşya Taşıma Hizmeti Yaptığımız Bölgeler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.