0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Ankara Tır Nakliyat

İSTANBUL ANKARA TIR NAKLİYAT

Fabrika, villa, ev ve ofis ortamına ait eşya, malzeme ve diğer yük çeşidi ağır malzemelerin bir alandan başka bir alana taşınması gerçekten zor, zahmetli ve bir o kadar da profesyonellik isteyen yükümlülüklerdendir. İstanbul Ankara tır nakliyat uygulaması ile bu yükümlülüğün altına girerek işi eksiksiz tamamlamak, ancak bu işte kesin bir şekilde profesyonel olmuş ve bütün bilgi, tecrübe ve birikimini sektör içinde elde etmiş bizim gibi güçlü firmalarca mümkün olabilir.

İstanbul ve Ankara bölgesinde bu kapsamda nakliye ve taşımacılık anlamında müşterilerin beklentilerine yönelik kusursuz hizmet sunan nakliyat firmamız kusursuz donanımlı alt yapısıyla yüklenici görevini en başarılı şekilde gerçekleştirmektedir. İstanbul Ankara tır nakliyat hizmeti veren firmamız, fabrika yük taşımacılığı, evden eve eşya taşımacılığı, ofis ve büro eşyası taşımacılığı, kurumsal firmaların nakliye işleri, parsiyel taşımacılık, ambar yük taşımacılığı, fuar ve stant taşımacılığı, mağaza taşımacılığı gibi daha pek çok benzer taşıma hizmetini en ekonomik çözümlerle yerine getirmektedir.

İstanbul Ankara Tır Nakliyat Hizmeti İle İstanbul'dan Ankara'ya Taşınması Gereken Ağır ve Hacimli Yük ve Eşyaları Ankara'ya Taşımaktadır.

İstanbul Ankara Arası Tır Nakliyat Hizmeti İle Yük ve Eşya Taşımacılığı

Yük ve eşyalarınızın hedeflediğiniz adrese eksiksiz ve tam teslimi noktasında profesyonel taşıma şirketimiz üzerine düşen görevi en iyi şekilde tamamlamaktadır. Her taşıdığımız yük ve eşyanın şirketimize emanet olduğunu ve bu emanetin, zarar görmeden eksiksiz zamanında yerine ulaşması gerektiğini fazlasıyla bilerek sorumluluğumuzun gerekliliklerini yerine getiriyoruz. Geniş tır parkurumuz tüm taşıma ihtiyaçlarınıza uygun araçlarla doludur. İşinizin türüne göre en uygun olan araçlar belirlenmekte ve nakliye esnasında bu araçlar kullanılmaktadır.

Günümüzde çevrim içi yollarla bu yönde ki talep ve isteklerinizi karşılama anlamında olduka fazla nakliye firmasına ve taşımacılık yapan şahıslara ulaşabilmeniz mümkündür. Fakat ulaştığınız ve tercihinizi o yönde yaptığınız acele tercih belki de ihtiyacınız olan bu hizmeti almanızda sizi tam manasıyla tatmin etmeyecektir. Elbette bunu denemeden anlayabilmeniz çok zor olacaktır. Yinede sizler nakliye konusunda tercih yapmadan önce ön araştırmanızı detaylı bir şekilde yapmaya özen göstermeye çalışın. Bu davranışınızın sizlere her zaman kazandıracağından şüpheniz olmasın. İstanbul Ankara tır nakliyat firması olarak tercihleriniz arasında her zaman ilk sırada olmayı isteriz.

İstanbul Ankara Tır Nakliyat İle Ambar Taşımacılığı Hizmeti

Ambar yüklerinizin gerek İstanbul, gerek ise Ankara’dan alınarak dilediğiniz ambara ulaşmasında tam manasıyla yardımcı olabiliriz. Bütün bunların yanında taşıma sırasında yine ihtiyaç duyabileceğiniz asansörlü taşıma uygulamalarını kendi robotik sistemlerimiz sayesinde kolayca gerçekleştirebilmekteyiz. En yüksek katlardan yük ve eşyalarınız hiç zarar görmeden ve zahmet oluşturmadan yere indirilmektedir.

Sigortalı nakliye hizmeti sizi ve emanetinizi her türlü olumsuzluktan koruyan koruma paketidir. Sigortalı nakliye hizmetimiz neticesinde taşıtmak istediğiniz eşyalarınız daima güvende olur. Olabilecek sıra dışı gelişmeler neticesinde yük ve eşyalarınızın hasar görmesi durumunda sigorta tüm zararınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Firmamız hiçbir müşterimizin bu türden olumsuzluklarla asla karşı karşıya kalmasını istemez. Ancak hayatın içinde ani gelişen ve beklenmedik durumlar meydana gelebilmektedir. İşte bu gibi durumlarda sigortalı nakliye hizmeti en doğru tercih olacaktır sizler için.

İstanbul Ankara Açık Tır Nakliyat

İstanbul Ankara Tır Nakliyat Aracı İçin Yeşildağ Nakliyat İle İletişime Geçebilirsiniz

İstanbul Ankara tır nakliyat hizmeti almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Destek ekibimiz yılın 365 günü sizlerden gelen çağrıları ve talepleri karşılamak üzere görevinin başındadır. Talepleriniz ilgili birimlerce çok hızlı şekilde değerlendirilmekte ve keşif gereken hususlarda uzman eksperler ile bu işlemlerde sorunsuzca gerçekleşmektedir. Eksperlerimiz keşif sırasında taşınacak olan yük ve eşyalarınızın türüne ve özelliklerine göre bir çalışma planı hazırlayacak ve fiyat teklifini buna göre hazırlayacaktır. Beklentilerinizin fazlasıyla karşılanması için biz gerekli olan her kolaylığı sağlamaktayız. Aha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Ankara arası TIR hizmeti sunduğumuz gibi, şehir içi TIR nakliyat hizmeti’de sunmaktayız. Bu İstanbul şehir içi bölgelerinden biri:

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Samet Özer dedi ki:

    İstanbul Ankara arası TIR nakliye hizmetinden faydalandım. 3 Adet sandıklı malzemem açık TIR nakliye aracı ile Ankara’nın merkezine taşındı. Çok teşekkür ederim, her hafta olacak taşıma ihtiyaçlarımı Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştireceğim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ederim.

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      TIR nakliye aracımız ile malzemeleriniz sorunsuz bir şekilde tecrübeli şoförlerimiz tarafından teslimatı gerçekleştirildi. Yeşildağ nakliyat ve lojistik firmamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.