0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık

İSTANBUL ANKARA PARSİYEL TAŞIMACILIK

Lojistik sektöründe parsiyel taşımacılığın önemi oldukça büyüktür. Parsiyel taşımacılık diğer nakliye işlerinden biraz farklı gibi görülebilir. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık uygulamasında en doğru hizmeti ve sonucu ortaya koyan firmamız bu konuda sizleri öncelikle bilgilendirmek istemektedir. Dilerseniz parsiyel taşımacılık noktasında sizlere bu türün nasıl bir taşıma içerdiğini anlatalım.

Parsiyel taşımacılık aynı zamanda parça eşya ve yük taşımacılığı da demektir. Taşımacılık sektöründe komple taşımanın yanında parsiyel taşımacılık istekleri de fazlaca gelmektedir. Bunun nedeni komple bir nakliye hizmeti yerine parsiyel taşıma hizmeti almanın maliyeti diğerine göre daha uygundur. Elbette taşınacak olan yük ve eşyanın durumuna bağlı tabii ki de. Güzergahların aynı olması parsiyel taşımacılık uygulamasının gerçekleşmesi için uygun olan bir durumdur. Farklı müşterilerin yük ve eşyalarının aynı güzergah üzerinde farklı adreslerde olması ve taşınacak eşyalarında bir bütün halinde değil de parça olarak taşınması gereklidir. Parsiyel taşımacılık işlemi kamyon, kamyonet, kapalı panelvan türü araçlar veya tırlar ile gerçekleşebilir. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık uygulamasında firmamız yük ve eşyanızın durumuna göre araç belirlemesi yapmaktadır.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık Firması Olarka Parsiyel Yük ve Eşyalarınızın Sevkini Ankara'ya Gerçekleştirmektedir.

Taşıma maliyetlerini en aza indirmede parsiyel taşımacılığın önemi kuşkusuz büyüktür. Parsiyel taşıma uygulamasında sigortalı nakliye hizmeti de alınabilmektedir. Aynı aracın içinde olan tüm yük ve eşyalar sigortalı olarak taşınır. İstek ve talep doğrultusunda tek bir parça eşya dahi özel sigorta kapsamına alınabilmektedir.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılıkta Yük Hesabının Yapılması

İstanbul Ankara arasında taşıtacağınız yükün ağırlığı ve hacmi hesaplama yaparken çıkacak olan maliyeti şekillendirmektedir. Hesaplamaları genellikle metreküp, ağırlık ve ladametre hesap ölçütlerini kullanarak yapılmaktadır. En, boy, yükseklik ve adet bileşenlerinin sonucu olarak ortaya bir maliyet çıkartılır ve bu maliyet parsiyel taşımacılık talebinde bulunan istek sahibine sunulur. Fakat ne olursa olsun parsiyel taşımacılık evden eve nakliye, ofis ve büro nakliyesi, ambar nakliyesi gibi komple yük ve eşyaların taşındığı taşıma türlerinden daha hesaplı olmaktadır. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık uygulaması ile özel parça yük ve eşyalarınızı dilediğiniz noktaya ulaşmasını sağlatabilirsiniz.

Yazlığınıza gitmesi gereken birkaç parça eşya için bir araç tutmaya kalktığınızda haliyle komple bir nakliye maliyeti karşınıza çıkacaktır. Ancak parsiyel taşımacılık sayesinde o güzergaha giden araçlarımızın içinde taşıyacağımız aynı eşyaların size çıkaracağı maliyet daha uygun ve düşük olacaktır. Bu nedenle parsiyel taşımacılık hizmeti alma noktasında bizden tam kapsamlı destek alabilir ve parça eşyalarınızı sorunsuzca taşıtabilirsiniz.

Parsiyel Yük ve Eşya Taşımacılığında Hangi Türler Mevcuttur?

Parsiyel yük ve eşya taşımacılığının birden fazla türü vardır. Bu talep sahibinin isteği doğrultusunda belirlenir. Bunlara örnek verecek olursak şu başlıklar halinde sizlere sunabiliriz.

Karayolu İle Parsiyel Taşımacılık: En çok tercih edilen nakliye uygulamaları arasındadır.Bu uygulamada rut planlaması yapılmakta ve bu plana göre hareket edilmektedir. Yükleme işlemleri adresten veya depo gibi alanlardan yapılabilmektedir. Burada da müşterinin talebi şekillendirme noktasında önemlidir.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşımacılık Firması, Parça Eşya Taşıma, Yük Nakliyesi Hizmetleri.

Havayolu İle Yapılan Parsiyel Taşımacılık: Genellikle çok uzak bölgelere giden veya gelen kargolarda kullanılan bir nakliye türüdür.  Havayolu parsiyel taşımacılığında yük ve özel eşyalar havalimanı veya havaalanında yüklemesi yapılarak taşınır.

İstanbul Ankara Parsiyel Taşıma Hizmetleri İçin Yeşildağ Nakliyat Firması İle İrtibata Geçebilirsiniz

Bunların dışında denizyolu ve demiryolu üzerinden yapılan parsiyel taşıma türleri de vardır. İstanbul Ankara parsiyel taşımacılık hizmeti alma noktasında karayolu taşımacılığı tercih ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yük ve eşyalarınızın sorunsuz taşınacağının garantisini sizlere her zaman vermekteyiz.  Uygun maliyetli taşıma hizmeti almak için haftanın her günü firmamızı arayabilirsiniz. Parsiyel taşımacılık uygulamasında rakiplerimizden her zaman bir adım daha öndeyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.