0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İSTANBUL ANKARA NAKLİYE

İstanbul Ankara NakliyeTaşımacılığın pek çok dalında faaliyet gösteren firmamız, şehir içi ve şehirler arası nakliyat işlerinizde sizlere en kaliteli taşıma hizmetini sunmaktadır. Özellikle şehirlerarası yük ve eşya taşımacılığı kısa mesafelere göre biraz daha zahmetli ve risklidir. Firmamız bu zahmeti ve riski sizin adınıza ortadan kaldırmak adına tüm gayretiyle çaba sarf etmektedir. Evden eve eşya taşımacılığı, ofis ve büro nakliyat hizmeti, kurumsal firmaların yük ve malzemelerinin taşınması, güzergah boyunca uygulamakta olduğumuz parsiyel taşımacılık ve parça eşya taşımacılığı, mağaza, hastane, dershane, fuar ve stant taşımacılığı gibi benzeri pek çok nakliye hizmetini tek bir çatı altında sağlamaktayız.

İstanbul Ankara Nakliye Firmamız ile İstanbul ilinden Ankara istikametine gidecek olan yük, eşya, malzeme veya farklı nesnelerin taşıma işlerini bizimle tamamlayabilirsiniz. Yük ve eşyanın kapasitesine göre araç belirleme imkanı sunan firmamız taşımacılık anlamında kusursuz bir hizmeti vaat etmektedir. Gelişen teknolojik gelişmeleri ve sektörün gerekliliklerini sürekli yakından takip eden firmamız, bu bağlamda her yeni gelişmeyi hizmet bünyesine ekleyerek ve bu alanda sürekli kendini güncel tutarak uygulamaktadır.

İstanbul Ankara Nakliye Hizmetinde Sorunsuz Taşımacılık ve Memnuniyet

Taşımacılığın ne büyük sorumluluk istediğinin her zaman farkında olarak bu günlere kadar geldik. Geçen süre içerisinde yaptığımız tüm nakliye faaliyetlerini sıfır sorun başlığı altında tamamlayarak müşterilerimizin yüzünde tebessüm oluşturmayı hep başardık ve başarmaya da devam edeceğiz. İstanbul Ankara nakliye firmamız ile hangi nokta olursa olsun yük ve eşyalarınızın teslimi konusunda her türlü isteğinizi karşılamaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Ambar yükleriniz var ise bu anlamda da yükünüzü eksiksiz ve zamanında teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Ankara bölgesinde yer alan tüm ilçe ve semtlerine, üstelik her noktasına kadar yük ve eşya teslimi yapmaktayız. İstanbul Ankara nakliye talebinizde ilgili uzman personelimiz işinizin en güvenli ve hızlı tamamlanabilmesi için gerekli çalışmayı yapacaktır. Nakliye öncesinde ücretsiz olarak sunmakta olduğumuz eksper hizmetimiz neticesinde, taşınacak olan yük, eşya, malzeme gibi nesnelerin ne tür bir araçla taşınacağı ve bu bağlamda ne kadar bir maliyet içereceği size sunulmak amacı ile hazırlanmaktadır. Ortaya çıkan maliyet tablosu ve çalışma planı tarafınıza sunularak onay süreci beklenmektedir.

İstanbul Ankara Yük ve Eşya Nakliye Hizmeti

İstanbul Ankara Nakliye İhtiyaçlarınızı Disiplinli Olarak Gerçekleştirin

Sizin tarafınızdan onayı alınan bu hizmetin uygulama aşamasında ise öncelikle paketleme ve ambalajlama konusunda uzman olan ayrı bir ekibimiz ilgili adrese gelerek yük ve eşyalarınızın düzenli, korunaklı ve liste haline getirilmiş haliyle paketleme işlemini yapacaktır. Liste haline getirilen ve paketlemesi tamamlanan eşyalarının araca yüklenmektedir. Eğitimli ve işini iyi yapan taşıyıcı personelimiz devreye girerek eşyalarınızın  nakliye aracına doğru bir biçimde yüklenmesini ve istiflenmesini sağlayacaktır.

 Araç içerisinde ki işlemleri biten yük ve eşyanın son kontrolleri ilgili yöneticimiz tarafından yapılmaktadır. Nakliye aracının kontrolü sağlandıktan sonra hedefe doğru yola çıkması sağlanacaktır. İstanbul Ankara nakliye kapsamında, yola çıkan nakliye aracımızın tüm güzergah boyunca yol takibi merkezimizden ilgililer tarafından anlık olarak takip edilmektedir. Bu sayede sizler yük ve eşyanızın dilediğiniz vakit nerede ve ne durumda olduğu hakkında bilgi sahibi olabilmektesiniz. Daha sonra hedefe ulaşan eşyalarınızın boşaltma ve taşınma işlemleri yine ilgili personelimiz tarafından yapılarak işlemin tamamlanması sağlanacaktır. 

İstanbul Ankara Nakliye Firmamız İle Uygun Fiyatlı Nakliye Gerçekleştirin

Taşıma sonrasında şayet montaj ve kurulum gerektiren eşyalarınız var ise bu konuda sizlere marangoz desteği de sağlamaktayız. Ustalarımız dilediğiniz eşyayı istediğiniz yere montajını veya kurulumunu yaparak teslim sağlamaktadır. En uygun fiyatlı İstanbul Ankara nakliye firmamızın yük ve eşya taşımacılığı hizmeti için bizimle iletişime geçebilir ve avantajlı hizmet uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Kaan dedi ki:

  Gerçekten muhteşemsiniz, Arnavutköy bölgesindeki depomdaki hassas paletli malzeme yükler sorunsuz bir şekilde Ankara Sincan bölgesine gerçekleştirildi. Burak bey başta olmak üzere tüm firma çalışanlarınıza teşekkürlerimi iletiyorum. Artık sevkiyatlarımı Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştireceğim.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz Kaan Bey. Nakliyat taleplerinizi her zaman gerçekleştirmeye hazırız.

 2. Mertcan varlı dedi ki:

  Daha önce İstanbul Ankara nakliye firmaları ile çalıştığım zaman hep fazla fiyat teklifi alıp, kalitesiz bir şekilde hizmeti gerçekleştiriyorlardı. En son İstanbul Ankara Yeşildağ nakliye firması ile tanıştım. Daha önce fabrika nakliyesi hizmeti gerçekleştiren ardaşım vesile oldu. Her hafta en az 4 paletli malzememin sevkiyatını gerçekleştiriyorlar. Çok teşekkür ediyorum Burak Bey siz başta olmak üzere firmanızın tüm çalışanlarınıza.

 3. Cemal dedi ki:

  İstanbul Ankara Yeşildağ nakliyat firması ile 2+1 ev eşyalarım sorunsuz bir şekile Ankara mamak bölgesine ulaştırılmıştır. Artık tüm taşınma işlerimi sizler ile gerçekleştireceğim. 🙂 Burak bey siz başta olmak üzere firmanızın tüm çalışanlarına çok teşekkür ediyorum, iyi çalışmalar.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Cemal bey İstanbul Ankara nakliye firmaları arasında Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Görüşmek dileğiyle…

 4. Ufuk dedi ki:

  İstanbul Ankara arası nakliye ve ambar desteğini Yeşildağ nakliyat firması ile gerçekleştiriyorum. Çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz. Hoşçakalın.

BİR YORUM YAZIN
İletişime Geçmek İçin Tıklayın.