0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı

İSTANBUL ANKARA NAKLİYAT AMBARI

İstanbul Ankara Nakliyat AmbarıNakliyat ambarı firması olarak uzun yıllardır İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetini 1995 yılından beri gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve bölgelerinden Ankara’nın merkez, ilçe, semt ve mahallelerine ambarımız ile sevkini gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un her ilçesinden yüklenmekte olan yük ve eşyaları bölge bölge sınıflandırarak araç içerisindeki istifini yapmaktayız. Ambar hizmeti nakliyat hizmetine göre daha uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlar ile kaliteli ve hızlı İstanbul Ankara nakliyat ambarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde marka haline gelmiştir.

İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetini uzun yıllardır sunmakta ve sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız kazandığı tecrübe ve deneyim ile sorunsuz nakliyat ambarı hizmeti sağlamaktadır. İstanbul’un çeşitli ilçelerde bulunmakta olan ambar eşyalarınızı kamyonet nakliyat aracımız ile adresinizden toplayarak Ankara’ya sevkiyatını gerçekleştirecek olan Tır veya kamyon araçlarımıza personellerimiz ile yüklemekteyiz. İstanbul’dan Ankara’ya nakliyat ambarı hizmetimiz günlük, haftalık ve aylık seferlerimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin gideceği tarihe kadar ambar eşyalarınızı temiz ve hijyenik depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Uygun Ambar Fiyatları

Nakliyat ambarı firmamızın sunduğu İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmeti ile müşterilerimize fiyat konusunda uygun indirimler ve kolay ödeme seçenekleri ile büyük kolaylıklar sağlamaktayız. İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetimiz ile diğer ambar yük ve eşyaları arasında bir araya toplanılan eşyalarınızın hasar görme ihtimali yoktur.  Nakliyat ambarı araç içerisinde istif yapılırken hasar ve kırılacak eşyalarınızı aracımıza en son yükleyerek üstüne herhangi bir cisim koymamaktayız. İndirimli fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize Her gün İstanbul’dan Ankara’ya ve Ankara’dan İstanbul’a ambar, nakliye hizmeti gerçekleştirmenin gururu ve kıvancı içerisindeyiz.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Resim 2

İstanbul Ankara nakliye ambarı aracımız Ankara’ya ulaştıktan sonra ambar eşyalarınızı adresine getirerek indirmesini personelleri ile yapmaktadır.  Müşterilerimizin göndereceği yükler bir nakliye aracını tam olarak doldurmadığı için yük ve eşyalarını firmamızın nakliyat ambarı hizmetine teslim etmektedirler. Nakliyat ambarı firmamız En kaliteli ve uygun İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmeti ve diğer hizmetleri ile yıllardır bu işi yaptığı için firmamızı arayarak ambar hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş olan nakliyat ambarı firmamız sizlerin ihtiyaç taleplerine göre İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetini, hizmet kategorisine dahil etmiştir.  Nakliyat ambarı seçimi yapmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, uzman taşıma ve paketleme personellerine sahip ve kaliteli hizmet sunmakta olan firmalar tespit edimesi gerekir. Ambara vereceğiniz yük ve malzemeleriniz paletli olabilir, bu durum için forklift kullanılmaktadır. Forklift yardımı ile ambar aracımız içerisine sırasıyla istiflenmektedir. Nakliyat ambarı aracı doluluk oranı tamamlandığı zaman ambar ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirmek üzere yola koyulmaktadır.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Hizmetinde Güvenilir Taşımacılık

İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetinde ve nakliye sektörünün günümüzde gelişmesine bağlı olarak pek fazla olmasa da nakliyat ambarı firmaları dolandırıcılığa mağdur kalmıştır. Sizlerden tek istediğimiz ambara teslim edeceğiniz yük ve eşyalar için firma araştırması yapmanızdır. İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerinden Ankara’ya taşınması gereken ambar ürünlerini ambar aracında toplanmaktadır. Yeni model ve özel tasarıma sahip olan Tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat ambarı araçlarımız ile en uygun fiyatlarla hızlı ve kaliteli ambar taşımacılığı yapmaktayız.

Ankara’dan İstanbul’a dönüş nakliye araçlarmız ile İstanbul ankara nakliyat hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize makul fiyat teklifleri üzerinden hizmet sunmaktayız. Yeşildağ nakliyat firmamız değerli müşterilerine diğer ambar ve nakliyat şirketlerine göre uygun fiyat teklifi vermektedir. Rekabet oluşan nakliye sektöründe firmamız markasını en ön planda tutmayı başarmış ve gerçekleştirdiği projeler ile tutmaya devam etmektedir.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Resim 3

İstanbul Ankara Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İstanbul Ankara nakliye ambarı hizmetinde fiyat talebi değerlendirmesinde göz önünde bulundurulacak kriterler bulunmaktadır. İstanbul’un ilçe ve semt mesafesi, Ankara’ya sevk edilecek bölgenin uzaklığı, ürünlerin ağırlık, hacim, ebat ve cins gibi özelliklerine göre fiyat teklifi değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ankara İstanbul nakliye hizmeti içinde aynı fiyat belirlemeli geçerli olmaktadır.

İstanbul Ankara nakliyat ambarı firmamız 1995 yılından bugüne kadar 7 gün 24 saat kesintisiz hizmeti siz saygıdeğer müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Güvenilir taşımacılık için Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih etmeniz müşterilerimiz için en doğru karar olacaktır. Ağırlık, boy, hacim gibi özelliklere göre ambar fiyatı belirlemekte olan firmamız siz değerli müşterilerine uygun fiyat teklifini sunacağından emin olun! Bizleri arayın güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaklardır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 50 YORUM
  1. Aylin Hanım dedi ki:

   İstanbul’un Ümraniye ilçesinden Ankara’nın merkezine dolabımı Yeşildağ nakliyat firması ile taşıttım. Gerçekten ilk defa bir nakliyat firması tüm ön yargılarımı yok etti. İstanbul Ankara nakliye firmasının Burak bey başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkürlerimi iletirim. İyi çalışmalar.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Firmamız sizler gibi değerli müşterileri ile çalıştığı için gurur duymaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  2. Meltem dedi ki:

   Merhabalar, Ankara haymana bölgesine taşınacak olan 25 adet kolim var. Bunları sizler ile taşıtmak istiyorum, bana en uygun fiyat teklifini sunabilir misiniz? Nakliyat ambarı aracınız ile taşınması uygundur.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Uygun fiyat teklifimiz siz değerli müşterimizi arayarak verilmiş olup, nakliye ihtiyacınız gerçekleştirilmiştir.

  3. Meltem dedi ki:

   Firmanıza çok teşekkür ederim. Kolilerim hasarsız bir şekilde adresine ulaşmıştır. Artık ambar ihtiyacım olunca sizleri arayacağım. İyi çalışmalar.

  4. Semih dedi ki:

   İstanbul İkitelli den Ankara Çankaya ya 1+1 ev esyasi gidecek 2 kattan müstakil kata taşınacak fiyat teklifi verirmisiniz

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Semih Bey, fiyat teklifini web sitemiz üzerinden firmamızın gizlilik prosedürleri nedeniyle veremiyoruz. Mail üzerinden gerekli fiyat teklifi sunulmuştur.

  5. Ahmet Demir dedi ki:

   İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetinizden memnun kaldım. 6 adet euro paletli malzemelerim Ankara merkeze ulaştı artık bundan sonra güven verdiğiniz için sizleri tercih edeceğim. Görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul’dan Ankara merkeze taşınması gereken paletli malzemelerinizi nakliyat ambarı aracımız ile taşınması gerçekleştirilmiştir. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz Ahmet Bey.

   2. Ali Doğu koçak dedi ki:

    6 ay önce ofisimi taşımak için iletişime geçtim biraz tedirginlik olmadı değil ama işlerinde gerçekten çok uzman bir ekip büyük bir titizlikle ve tek çizik bile almadan taşıdılar yeşildağ nakliyatta çok teşekkür ederim

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

     Yeşildağ Nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  6. Özkan Güven dedi ki:

   İstanbul’un Maltepe bölgesinden Ankara kazan bölgesine makinelerim uygun fiyata sorunsuz bir şekilde taşındı. İstanbul Ankara Yeşildağ nakliyat ambarı firmasının tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul Ankara nakliyat ambarı firmaları arasında Yeşildağ ambar firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz Özkan Bey.

  7. Ziya Doğan dedi ki:

   İstanbul’dan Ankara’nın Çankaya bölgesine 1 palet malzememin taşınması gerekiyor fiyat teklifi nedir?

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Ziya Bey, fiyat teklifini gizlilik politikalarımız nedeni ile web sitemiz üzerinden sizlere sunamıyoruz. Mail adresine fiyat teklifini gönderdik. Daha detaylı bilgi için İletişim sayfamızdaki irtibat numaralarımızdan firmamızın yetkili kişilerine ulaşabilirsiniz.

  8. Handenur dedi ki:

   İstanbul Esenyurt ilçesinden Ankara’nın merkezine ev eşyalarım sorunsuz bir şekilde Yeşildağ nakliyat firması ile taşındı. Personelleri tecrübeli, ekipmanları kaliteli ve araçları ise temiz. Ne kadar teşekkür etsem azdır. İyi çalışmalar.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul Ankara nakliye firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere küçük, büyük nakliyat araçlarımız ile hizmet sunmaya devam ediyoruz.

  9. Salih Gedik dedi ki:

   İstanbul’dan Ankara’nın Gölbaşı bölgesine fuar malzemelerim Yeşildağ nakliyat firmasının, ambar hizmeti ile taşındı. İşini profesyonel ve kaliteli yapan bir firma. Herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul Ankara Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  10. celil dedi ki:

   Ne kadar teşekkür etsem azdır. Emeğinize sağlık ,eşyalarımı güvenle taşıdınız.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul Ankara Nakliye firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere teşekkür ederiz, Celil Bey.

  11. Şeyda dedi ki:

   İlginiz ve güvenilirliliğiniz için çok teşekkür ederiz. Bize çok yardımcı oldunuz

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İlginiz için teşekkür ederiz.

  12. Efe Akman dedi ki:

   Merhabalar, Zeytinburnu Merter bölgesinden Ankara’nın merkezine parça ev eşyalarımı ambar hizmeti ile taşımak istiyorum. TV Ünitesi, Masa, Buzdolabı ve bulaşık makinesi var. Fiyat teklifi almak istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Efe Bey, sizlere fiyat teklifimizi mail üzerinden gönderdik. Web sitemiz üzerinden fiyat teklifi veremiyoruz. Sizlerden olumlu dönüş üzerine, Bugün Ankara’ya sevkiyat gerçekleştirecek ambar aracımız ve personellerimizi adresinize yönlendireceğiz. Eşyalarınızı paketleyerek taşımasını gerçekleştireceğiz. Teşekkürler.

  13. Betül Şimşek dedi ki:

   Merhabalar, Çekmeköy ilçesinden Ankara Yenimahalle bölgesine paletli malzeme taşıma hizmeti gerçekleştirmek istiyorum. Standart paletlerden 7 adet mevcuttur. Yanında 4 adet 50x50x20 koliler mevcut. Fiyat teklifi alabilir miyim?

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Betül Hanım, fiya teklifimiz mail üzerinden gönderimi sağlanmıştır. Teşekkür ederiz.

  14. Halil ulucak dedi ki:

   Firmamızın Ankaradan aldığı bir sipariş için kendileriyle çalıştık. Bir TIR polar kumaşı istediğimiz saatlerde kendi elemanları ile yükleyip siparişimizi sorunsuz teslim ettiler. Teşekkürler Yeşildağ Nakiyat.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul Ankara Yeşildağ Nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

  15. Mahsun Kain dedi ki:

   İstanbul Ankara Nakliye firması olarak gerçekten çok başarılılar. Komple yüklerimiz isuzu tarzı bir araçla istediğimiz saatte teslimat adrese yapıldı. Çok memnun kaldık ve artık sevkiyatlarımızı Yeşildağ Nakliyat firması ile gerçekleştireceğiz.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İstanbul Ankara arası nakliyat hizmetlerimizi aktif olarak sizin gibi değerli müşterilerimizin ürünlerini sevk etmek için aralıksız çalışıyoruz.

  16. Kerem dedi ki:

   Profesyonel bir nakliyat firması ile çalıştığım için çok mutluyum her zaman sizi tercih edeceğim.

  17. Ahmet dedi ki:

   Sizinle çalışmaktan çok memnun kaldım. Paletli malzemelerimiz ertesi sabah saat 09:00’da adresine ulaştı. Teşekkürler Yeşildağ ailesi.

  18. Kaan bulutarslan dedi ki:

   Öncelikle Yeşildağ Nakliyat ailesine ve profesyonel ekibine teşekkür ederim İstanbul Etiler’den Ankara Çankaya villa mızı taşıdı çok memnun kaldım bütün çevreme ve arkadaşlarıma tavsiye ettim Umarım bundan sonra Nakliyat ve nakliye çalışmalarımı Yeşildağ Nakliyat ile gerçekleştireceğim çok memnun kaldım Çok teşekkür ederim.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul Ankara nakliye firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

  19. Fatma Çanak dedi ki:

   İstanbul Ankara nakliyat firmanızdan çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim. Her zaman sizi önereceğim.

  20. Halil yağcı dedi ki:

   İstanbul’dan Ankara’ya evimi taşıttırdım gerçekten çok memnun kaldım işini çok iyi yapan profesyonel bir nakliye firmasıdır gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim

  21. Mehmet dedi ki:

   İstanbul’dan Ankara’ya taşınması gereken yüklerimiz için nakliye firması endişesinden dolayı çok zaman kaybetmiştik. Ertesi sabah saat: 09:10’da paletli yüklerimiz adresine teslim oldu. Gerçekten diğer firmalar gibi yarı yolda bırakmayıp, verdiği sözleri yerine getiriyorlar. Herkese memnuniyet çerçevesinde tavsiye ederim.

  22. Mustafa dedi ki:

   Ankara’dan İstanbul’a motorsiklet getirmek istiyorum. İstanbul Kartal ilçesi için fiyat alabilir miyim?

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Mustafa Bey, fiyat teklifimizi internet sitemiz üzerinden sunamıyoruz, politikalarımız gereği. Firmamızı arayarak fiyat bilgisi edinebilirsiniz.

  23. Serkan dedi ki:

   Merhabalar Ankara – istanbul parsiyel ve komple navlun fiyatlarınızı mail yoluyla paylaşır mısınız?

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Serkan Bey, komple nakliye fiyatları mail üzerinden gönderilmiştir. Parsiyel fiyatları ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Firmamıza tahmini ürün bildirimi yaparsanız mail üzerinden dönüş yapabiliriz.

  24. Erkan dedi ki:

   Yeşildağ nakliyat firmasına çok teşekkür ediyorum. Bayrampaşa’dan Ankara ivedik bölgesine nakliye hizmetini profesyonel şekilde gerçekleştirdiler. Güvenilir bir firma.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    İstanbul Ankara ambarı firmamızı tercih ettiğiniz için biz teşekkür ederiz.

  25. Özlem dedi ki:

   İstanbul Bahçelievler’den Ankara Ostim sanayi bölgesine klimamız taşındı. İşini profesyonel şekilde gerçekleştiren güler yüzlü insanlar. Firma yetkilisi olan Burak beye çok teşekkür ediyorum. Kolaylıklar dilerim.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Özlem Hanım, İstanbul Ankara arası nakliye firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Sizler gibi değerli müşterilerimiz ile çalışmak firmamız için onur kaynağıdır.

  26. Fatih dedi ki:

   İstanbul Yenibosna İstanbul Antreposundan Ankara Sincan organize sanayi bölgesindeki antrepomuza haftanın belirli günlerinde Yeşildağ nakliyat ile ürün gönderimi yapıyoruz. Gerçekten çok saygıdeğer insanlar. Herkese tavsiye ediyorum. Teşekkürler İstanbul Ankara nakliye Ailesi.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Fatih Bey, Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Esenlikle kalın efendim.

  27. Hande dedi ki:

   Merhabalar, Ankara Ostim’den İstanbul Anadolu yakası maltepe bölgesine taşınacak olan 2+1 ev eşyalarım mevcut. Fiyatlandırma yapabilir misiniz? Sizlere mail üzerinden eşyaların resimlerini ve kat durumlarını bildirdim.

   1. yesildagnakliyat dedi ki:

    Merhabalar Hande Hanım, mail üzerinden İstanbul Ankara evden eve nakliye fiyat teklifini sizlere sunduk. Çok teşekkür ederiz. Eğer olumlu olması üzerine 10.01.2022 tarihinde hizmeti gerçekleştirebiliriz. Hoşçakalın efendim.

  BİR YORUM YAZIN

  İletişime Geçmek İçin Tıklayın.