0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı

İSTANBUL ANKARA NAKLİYAT AMBARI

İstanbul Ankara Nakliyat AmbarıNakliyat ambarı firması olarak uzun yıllardır İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetini 1995 yılından beri gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve bölgelerinden Ankara’nın merkez, ilçe, semt ve mahallelerine ambarımız ile sevkini gerçekleştiriyoruz. İstanbul’un her ilçesinden yüklenmekte olan yük ve eşyaları bölge bölge sınıflandırarak araç içerisindeki istifini yapmaktayız. Ambar hizmeti nakliyat hizmetine göre daha uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlar ile kaliteli ve hızlı İstanbul Ankara nakliyat ambarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde marka haline gelmiştir.

İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetini uzun yıllardır sunmakta ve sunmaya devam etmekteyiz. Firmamız kazandığı tecrübe ve deneyim ile sorunsuz nakliyat ambarı hizmeti sağlamaktadır. İstanbul’un çeşitli ilçelerde bulunmakta olan ambar eşyalarınızı kamyonet nakliyat aracımız ile adresinizden toplayarak Ankara’ya sevkiyatını gerçekleştirecek olan Tır veya kamyon araçlarımıza personellerimiz ile yüklemekteyiz. İstanbul’dan Ankara’ya nakliyat ambarı hizmetimiz günlük, haftalık ve aylık seferlerimiz bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin gideceği tarihe kadar ambar eşyalarınızı temiz ve hijyenik depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Uygun Ambar Fiyatları

Nakliyat ambarı firmamızın sunduğu İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmeti ile müşterilerimize fiyat konusunda uygun indirimler ve kolay ödeme seçenekleri ile büyük kolaylıklar sağlamaktayız. İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetimiz ile diğer ambar yük ve eşyaları arasında bir araya toplanılan eşyalarınızın hasar görme ihtimali yoktur.  Nakliyat ambarı araç içerisinde istif yapılırken hasar ve kırılacak eşyalarınızı aracımıza en son yükleyerek üstüne herhangi bir cisim koymamaktayız.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Resim 2

İstanbul Ankara nakliye ambarı aracımız Ankara’ya ulaştıktan sonra ambar eşyalarınızı adresine getirerek indirmesini personelleri ile yapmaktadır.  Müşterilerimizin göndereceği yükler bir nakliye aracını tam olarak doldurmadığı için yük ve eşyalarını firmamızın nakliyat ambarı hizmetine teslim etmektedirler. Nakliyat ambarı firmamız En kaliteli ve uygun İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmeti ve diğer hizmetleri ile yıllardır bu işi yaptığı için firmamızı arayarak ambar hizmeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş olan nakliyat ambarı firmamız sizlerin ihtiyaç taleplerine göre İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetini, hizmet kategorisine dahil etmiştir.  Nakliyat ambarı seçimi yapmadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, uzman taşıma ve paketleme personellerine sahip ve kaliteli hizmet sunmakta olan firmalar tespit edimesi gerekir. Ambara vereceğiniz yük ve malzemeleriniz paletli olabilir, bu durum için forklift kullanılmaktadır. Forklift yardımı ile ambar aracımız içerisine sırasıyla istiflenmektedir. Nakliyat ambarı aracı doluluk oranı tamamlandığı zaman ambar ürünlerinizin teslimatı gerçekleştirmek üzere yola koyulmaktadır.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Hizmetinde Güvenilir Taşımacılık

İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetinde ve nakliye sektörünün günümüzde gelişmesine bağlı olarak pek fazla olmasa da nakliyat ambarı firmaları dolandırıcılığa mağdur kalmıştır. Sizlerden tek istediğimiz ambara teslim edeceğiniz yük ve eşyalar için firma araştırması yapmanızdır. İstanbul’un tüm ilçe, semt ve mahallelerinden Ankara’ya taşınması gereken ambar ürünlerini ambar aracında toplanmaktadır. Yeni model ve özel tasarıma sahip olan Tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat ambarı araçlarımız ile en uygun fiyatlarla hızlı ve kaliteli ambar taşımacılığı yapmaktayız.

İstanbul Ankara Nakliyat Ambarı Resim 3

İstanbul Ankara nakliyat ambarı firmamız 1995 yılından bugüne kadar 7 gün 24 saat kesintisiz hizmeti siz saygıdeğer müşterilerine güvenilir ve kaliteli bir şekilde sunmaktadır. Güvenilir taşımacılık için Yeşildağ nakliyat firmamızı tercih etmeniz müşterilerimiz için en doğru karar olacaktır. Ağırlık, boy, hacim gibi özelliklere göre ambar fiyatı belirlemekte olan firmamız siz değerli müşterilerine uygun fiyat teklifini sunacağından emin olun! Bizleri arayın güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerimize yardımcı olacaklardır.

İstanbul’dan Nakliyat Ambarı Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Şehir;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 13 YORUM
 1. Aylin Hanım dedi ki:

  İstanbul’un Ümraniye ilçesinden Ankara’nın merkezine dolabımı Yeşildağ nakliyat firması ile taşıttım. Gerçekten ilk defa bir nakliyat firması tüm ön yargılarımı yok etti. İstanbul Ankara nakliye firmasının Burak bey başta olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkürlerimi iletirim. İyi çalışmalar.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Firmamız sizler gibi değerli müşterileri ile çalıştığı için gurur duymaktadır. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 2. Meltem dedi ki:

  Merhabalar, Ankara haymana bölgesine taşınacak olan 25 adet kolim var. Bunları sizler ile taşıtmak istiyorum, bana en uygun fiyat teklifini sunabilir misiniz? Nakliyat ambarı aracınız ile taşınması uygundur.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Uygun fiyat teklifimiz siz değerli müşterimizi arayarak verilmiş olup, nakliye ihtiyacınız gerçekleştirilmiştir.

 3. Meltem dedi ki:

  Firmanıza çok teşekkür ederim. Kolilerim hasarsız bir şekilde adresine ulaşmıştır. Artık ambar ihtiyacım olunca sizleri arayacağım. İyi çalışmalar.

 4. Semih dedi ki:

  İstanbul İkitelli den Ankara Çankaya ya 1+1 ev esyasi gidecek 2 kattan müstakil kata taşınacak fiyat teklifi verirmisiniz

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhabalar Semih Bey, fiyat teklifini web sitemiz üzerinden firmamızın gizlilik prosedürleri nedeniyle veremiyoruz. Mail üzerinden gerekli fiyat teklifi sunulmuştur.

 5. Ahmet Demir dedi ki:

  İstanbul Ankara nakliyat ambarı hizmetinizden memnun kaldım. 6 adet euro paletli malzemelerim Ankara merkeze ulaştı artık bundan sonra güven verdiğiniz için sizleri tercih edeceğim. Görüşmek dileğiyle iyi çalışmalar.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   İstanbul’dan Ankara merkeze taşınması gereken paletli malzemelerinizi nakliyat ambarı aracımız ile taşınması gerçekleştirilmiştir. Bizleri tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz Ahmet Bey.

 6. Özkan Güven dedi ki:

  İstanbul’un Maltepe bölgesinden Ankara kazan bölgesine makinelerim uygun fiyata sorunsuz bir şekilde taşındı. İstanbul Ankara Yeşildağ nakliyat ambarı firmasının tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   İstanbul Ankara nakliyat ambarı firmaları arasında Yeşildağ ambar firmamızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz Özkan Bey.

 7. Ziya Doğan dedi ki:

  İstanbul’dan Ankara’nın Çankaya bölgesine 1 palet malzememin taşınması gerekiyor fiyat teklifi nedir?

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Merhabalar Ziya Bey, fiyat teklifini gizlilik politikalarımız nedeni ile web sitemiz üzerinden sizlere sunamıyoruz. Mail adresine fiyat teklifini gönderdik. Daha detaylı bilgi için İletişim sayfamızdaki irtibat numaralarımızdan firmamızın yetkili kişilerine ulaşabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
İletişime Geçmek İçin Tıklayın.