0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

İSTANBUL ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

Her zaman ikametgah sabit bir şehirde kalmaz, öğretmenlerin tahini çıkar kimi iş şartlarından veya değişik nedenlerden dolayı başka şehirlere göç edebilirler. İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamız İstanbul şehir’inden Ankara başkent şehirimize evlerinizi taşımakla görevlidir. Evden eve taşınma zor bir iştir. Uzman firma ve personeller ile yapılması gereklidir. Evlerinizi yüksek katlara taşımasını asansörlü taşıma hizmetimiz ile yüksek katlara evinizi kolaylıkla taşınmasını gerçekleştiriyoruz.Ev taşımacılığı firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman firmamız sizlere ücretsiz ekspertiz personellerini yönlendirerek keşif hizmeti gerçekleştirilir. Keşif personellerimiz evinizdeki eşyalarınızı inceleyerek ve taşınacak olan eviniz hakkında birkaç soru sorduktan sonra fiyat raporuna tüm bilgileri yazarlar ve hizmet sonrasında değerlendirilmektedir.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat, İstanbul Ankara Ev Taşıma Firması, İstanbul Ankara Merkez Evden Eve Nakliyat

Firmamız Anadolu ve Avrupa yakasında iki şube olarak kurulmuş ve vatandaşlarımızın evlerinin bulunduğu konumlara göre en yakın şubelerimize aktarmayı sağlayıp, en yakın şubemiz vatandaşlarımıza daha iyi yardımcı olmaktadır. Keşif hizmeti sonlandırıltıktan sonra müşterilerimiz ile yakın konumda bulunan ofisimizin yolunu tutarak ofiste her şey kesinleşmektedir. Çay eşliğinde tüm rapordaki bilgilere göre fiyat belirlemesi yapılıp, indirim eşliğinde müşterilerimize kesin bir fiyat teklifi verilmektedir.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Sigorta Sözleşmesi

İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamızın sunduğu fiyat teklifini kabul eden müşterilerimizin ev taşıma hizmetinin ilk basamağı olan sigortalı taşımacılık kapsamı sözleşmesini imzalayarak ilk ev taşıma basamağı gerçekleştirilmektedir. Sigortalı taşımacılık olmazsa olmaz sözleşmedir. Çünkü eşyalarınızın taşınma ve yolculuğu sırasında karşılaşabilecek en kötü söz konusu durumlardan eşyalarınız garanti altına alınmaktadır.  Yeşildağ nakliyat firmamız ev eşyalarınızı sorunsuz ve kusursuz bir şekilde taşıyacağından adı gibi kendisinden emindir. 1995 yılından bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu ev taşıma hizmetleri ile bu işte profesyonel ve uzman olmuştur.

Sigorta ve nakliye sözleşmeleri imzalandıktan sonra evinizin taşınacağı tarih belirlenmektedir. Evinizi taşınacağı tarihin gelmesi ile tüm ekipmanlar personeller tarafından ev taşıma aracı içerisine koyularak taşınacak evinizin adresine gelinerek, apartman önüne uygun bir yere park edilip ve ev eşyalarınızın taşınmasına engel olan diğer çevre sakinlerinin araçlarını daha uzak bir konuma götürmeleri için rica edilmektedir.

Yeşildağ Nakliyat Firması Memnuniyet Bırakır

Çok samimi ve güler yüzlü ile davranışlar sergileyen İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamız ile çalıştıktan sonra pişman olmayacaksınız. Uzman paketleme personellerimiz tarafında ev eşyalarınızın hepsi paketleme ve ambalajlama ekipmanları ile sarılarak taşınmaya uygun hale getirilmektedir. Uzman taşıma personellerimiz tarafında evinize uygun belirlenmiş nakliye aracına yüklenmektedir. Araç içerisinde istiften sorumlu personelimiz tüm istifi yaparak eşyalarınızın hasar görmemesi için en iyi istifi yapmaktadır.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Araçları, İstanbul Ankara Ev Taşıma Aracı, Paketlemeli Ev Taşıma Araçları

Beyaz eşyalarınız ve tüm mobilyalarınız bu işten sorumlu personellerimiz ile sökülüm sağlanarak aparatları cihaz üzerine izsiz bant ile bantlanarak paketlenmektedir. Tüm taşınma sonlandırıldıktan sonra son kontroller sağlayarak evinizi Ankara’ya ulaştırmak üzere 450km lik yola koyulmaktadır. Ankara’ya ulaştırıldıktan sonra ev eşyalarınız tüm eşyalarınız evinize asansör yardımı ile taşınmaktadır. Taşınan eşyalar paketlerden çıkartılarak istediğini dizayna göre istifi personellerimiz tarafınca yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınızın sökülümü sağlandığı gibi tekrardan eski haline getirilip, etraf toparlandıktan sonra ev taşıma hizmetini mutlu ve memnuniyetli bir şekilde sonlandırılmaktadır.

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat Firması 1995 Yılından Bugüne Devam Eden Hizmet

İstanbul Ankara evden eve nakliyat firmamız müşterilerine 1995 yılından bugüne kadar hizmetini sürdürmüş ve sürdürmeye siz değerli müşterilerimizin yardımları ile devam etmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak Yeşildağ evden eve nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir, ev taşıma hizmeti hakkında daha detaylı bilgiyi yetkili kişilerimizden alabilirsiniz. Bizleri şimdiden tercih eden müşterilerimize teşekkürlerimizi iletiriz. Hoşcakalın efendim.İstanbul Ankara Evden Eve Taşımacılık - WhatsApp İletişim

İstanbul şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti sunduğumuz bir diğer şehir:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.