0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İstanbul Ambarı

İstanbul geneli tüm ilçe, semt ve mahallelerden İstanbul ambarı firması Türkiye’nin 81 şehirine çalışmakta olan ambar nakliye aracımız ambar ürünlerinizi taşımaktadır. Ambar hizmeti veren Yeşildağ nakliyat firmamız İstanbul merkez olmak üzere faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Parça yük veya eşyalarınız için güvenli ve ekonomik ambar firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız ağır nakliyat ve komple yük veya eşyalarınız için geniş araç parkurundaki en uygun nakliye aracını temin etmektedir. Ülke ekonomisine katkı sağlayan ambar şirketimiz ambar taşıma öncesi yaptığı sigorta ve sözleşmeler ile müşterilerine güven vermektedir. İstanbul’un üç noktasında ofisi bulunmakta olan firmamız Avrupa yakasında; Zeytinburnu ve Bağcılar, Anadolu yakasında ise Ümraniye bölgesindedir.

İstanbul Ambarı Firması İle Yük ve Eşyaların Kapıdan Kapıya Ambar İle Taşınması - Resim 1

İstanbul Ambarı Firması Yeşildağ Nakliyat İle Kapıdan Kapıya Ambar

İstanbul ambarı firması Yeşildağ Nakliyat, kapıdan kapıya ambar hizmeti sunmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık ambar nakliyesi seferleri ile yük veya eşyalarınızı yeni adreslerine teslimatını başarılı bir şekilde sonuçlandırıyoruz. Genellikle İstanbul’un merkezi olan Ankara şehirine günlük ambar kargo ve nakliyat taşımacılığı çok sık gerçekleştirmekteyiz. 10 adet isuzu (kamyonet, kamyon),  4 adet büyük kamyon ve 2 adet ambar TIR’ı ile Ankara’ya sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Firmamız çalışma disiplinine çok önem verip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak müşterilerinin beklentilerinden taviz vermemiştir. İstanbul ambar nakliyat firmamız yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile ambar yüklerinizi taşımaktayız.

Ambar taşımacılığı aynı istikamete giden nakliyat aracı içerisine o yöne gidecek birçok parça yük veya eşyaların aynı anda taşınma işlemdir. Bu yöntem ile taşımacılık daha uygun maliyetler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Her zaman müşterilerinden fazla para kazanmak ve komisyon ile işini yürüten nakliyeci ve ambar nakliye firmalarına karşı daha uygun fiyat verip kaliteli taşımacılık gerçekleştirerek kalitesiz ve komisyoncu firmaların devrini kapatmaktadır. Doğru bir çalışma ve memnuniyet çerçevesinde yapılan ve haz verilen taşımacılık sistemi ile işini yürüten firmamız İstanbul ambar firmaları arasında yer almaktadır. İşini asla ikinci bir kuruluşa teslim etmemektedir.

Yeşildağ Nakliyat İle Ürünlerinizi Güvence Altına Alın

Sizlere karşılaştığımız birkaç yanlış yapılan İstanbul ambarı olarak kendini müşterilere tanıtan ve ambar taşıma sonucu zarar göre eşyaların sorumlusu kim olacak? Bu tür yöntemlere başvuran kalitesiz ve tuzak kuran firmalar yük veya eşyalarınızda oluşabilecek çizik ve kırılmalara karşı asla telefonlarınıza cevap vermeyecek ve suçlu olduğunu kabullenmeyecekler. Ambar taşımacılığı ile ilgisi olmayan firmalar yük veya eşyalarınızın üstüne daha ağır ve ürünlerinizi çizebilecek malzeme koyabilmektedir. Bu durum itibari ile sizlere sigorta, sözleşme ve fatura vermeyen İstanbul ambarı firmaları ile çalışmanızı tavsiye etmeyiz.

Ambar Nakliyat İstanbul Hizmeti - Parça Yük ve Eşya Taşımacılığı - Resim 2

Parça evden eve eşya taşımacılığı, parça yük nakliyesi, malzeme taşımacılığı, evden eve nakliyat ambarı, parça koli taşımacılığı ve paletli malzeme taşımacılığı hizmetlerinizi firmamızın ambar telefonlarından arayarak taşınmasını isteyebilirsiniz. Yeşildağ nakliyat firmamız adı gibi yük veya eşyalarınızın ambar hizmeti ile yeni adresine taşınacağından adı gibi kendisinden emindir.

İstanbul Ambarı Nakliyat Hizmetini Ambalajlı ve Paketleme İle Taşıma

Teslimat yerleri aynı yol güzergahına taşınması gereken ambar yüklerini birleştirerek hem nakliye fiyatlarında indirim yapmakta hemde hızlı sevkiyat gerçekleştirmekte olan firmamız haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. İstanbul ambarı firması olarak  hassas ve kırılabilir olan yük veya eşyalarınızı ambalajlama ve paketleme yaparak ambar aracı içerisinde iyi bir şekilde istifini gerçekleştirmekteyiz. Firmamızı iletişim sayfasındaki ambar iletişim telefonlarından arayabilir, ambar ürünleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ambar taşıma firmamızı şimdiden tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Hoşcakalın.

İstanbul ambar nakliyat hizmeti sunduğumuz birkaç bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.