0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İkitelli Ucuz Nakliyat

İKİTELLİ UCUZ NAKLİYAT

İkitelli bölgesinde uygun taşımacılık yapan firmaların sayısı oldukça fazladır. Uygun fiyatlı taşımacılık  yapan her firma kaliteli bir nakliye firması değildir. Yeşildağ nakliyat firmamız İkitelli ucuz nakliyat hizmeti ile müşterilerine uygun fiyatlı taşıma gerçekleştirmektedir. Bu devirde nakliyat hizmetlerini uygun fiyata  kaliteli hizmet yapılması gereğini ile uzman taşıma elemanları ile gerçekleştirmektedir.  Hizmet sırasında kurumsal yapısı ve müşteri odaklı çalışan firmamız ile taşıma işlemlerinde hiçbir sorun ve kusur ile karşılaşmayacaksınız.

İkitelli Ucuz Nakliyat Hizmetinde Müşteri Odaklı Çalışma

Her daim müşteri odaklı ve müşteri doğrultuları ile hareket eden firmamız kazandığı müşteri memnuniyeti ile İkitelli ucuz nakliyat hizmeti sunan diğer firmalar arasında seçici bir firma olmuştur. Taşımacılık sektöründe sunduğumuz nakliyat hizmetlerini güven ve titizlik ile hizmet veren firmamız tüm kurumsal ve bireysel taşıma işlemlerinizi her zaman sigorta ve garantili taşımacılık kapsamı ile yapmaktadır.İkitelli Ucuz Nakliyat

İkitelli ucuz nakliye hizmet gereği paketlenmemiş ve ambalajlanması gerçekleştirilmemiş olan hiçbir yük ve eşyalarınız nakliye aracına taşınmamaktadır. Ucuz taşıma hizmeti içerisinde dahil olan paketleme hizmetinin tüm aşamalarını bu işten sorumlu olan personellerimiz gerçekleştirmektedir. İkitelli ucuz nakliye fiyatları’nın içerisinde paketleme hizmeti dahil olup, hizmet sonrasında veya hizmet öncesinde paketleme ve ambalajlama için ek bir ücret talep etmemekteyiz. Nakliye ve sigorta sözleşmesi gerçekleştirmemiş olan firmalar ile çalışmak her zaman iyi bir karar değildir. Hizmet sonrasında eşyalarınızda oluşabilecek hasara karşı ödeme gerçekleştimeyip, üzerine ek ücret talep etmektedirler. Gerçekten bu rezillikten başka birşey değildir. Sizlerde kalitesiz ve sözleşmesiz çalışan firmalar ile çalışmayın.

İkitelli Ucuz Nakliye Hizmetinde Uzman Kadro

İkitelli ucuz taşıma hizmeti ile ev, ofis, işyeri v.b adreslerden taşınacak olan eşyalarınız için marangoz ustamız ekibimiz içerisinde özel olarak görev yapmaktadır. Marangoz ustamız, kapınızdan geçmeyen ve taşınmayan mobilyalarınızı demonte haline getirmektedir. Demonte haline getirilmiş mobilyalarınız paketlenerek uzman taşıma elemanlarımız ile nakliye araçlarımıza taşınmaktadır.

İkitelli Ucuz Nakliye

İkitelli Ucuz Nakliyat 7/24 Kesintisiz Taşıma Hizmeti

Firmamızın müşteri taleplerini ölçerek hizmet kategorisine dahil ettiği İkitelli ucuz nakliyat hizmeti ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak hizmet sunmaktadır. Firmamızın web sitesindeki iletişim sayfasında ki yer alan iletişim numaralarımız’dan müşteri temsilcilerimizi arayabilir, ucuz taşıma hizmetinde bulunabilirsiniz.

Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. Çalışmanın karşılığıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Gökhan Durmaz dedi ki:

    İkitelli ucuz taşıma hizmeti ile uygun fiyat teklifi veren Yeşildağ nakliyat firmasına çok teşekkür ederim. İkitelli bölgesinden Bostancı bölgesine makinem ve birkaç inşaat malzemelerim taşındı. Harikasınız, çok teşekkür ederim

    1. yesildagnakliyat dedi ki:

      Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.