0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İkitelli Tır Nakliyat

İKİTELLİ TIR NAKLİYAT

Taşınacak olan yük ve eşyalarınız büyük kapasiteli olabilmektedir, bu yüzden tır nakliyat aracı ile taşınması gerekmektedir. Firmamız İkitelli tır nakliyat hizmeti ile İkitelli’nin tüm bölgelerinden İstanbul ve Türkiye’nin tüm bölgelerine sevkini üstlenmektedir. Komple ve parça taşımacılığı ile ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde adresine ulaştırmaktadır.

İkitelli Tır Nakliyat hizmetimiz ile Fabrika yükleri ve Ağır Nakliyat İhtiyaçlarınızı Tır Nakliyat Aracımız İle Karşılarken.

Tır nakliyat hizmeti sırasında istif çok önemlidir. Taşınması gereken yük ve eşyalarınızın hassaslık durumuna göre istifi yapılmaktadır. Firmamızın istifinden sorumlu olan personelleri, hassas ve kırılabilecek malzemelerinizi tüm ürünlerin üstüne koyarak, zarar görmesini engellemektedir. İkitelli bölgesinde hassas eşyalarınızı daha verimli ve güvenilir taşımak için özel olarak ikitelli kamyonet nakliyat hizmetinden yararlanmak sizler için en doğru karar olacaktır.

İkitelli Tır Nakliyat Aracımız İle Kesintisiz Hizmet

Firmamız kapalı, açık kasa İkitelli tır nakliyat araçları ile müşterilerine hizmet sunmanın gururu içerisindedir. Çalıştığı ve her daim kazandığı müşteri kitlesi ile doğru bir yol izlediğinin her zaman farkındadır. İstanbul Şehir içi şehirler arası tır nakliyat aracımız ile kış, yaz demeden siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet vermekteyiz.

İkitelli Tır Nakliye Aracı

İkitelli Tır Nakliyat Hizmeti İle Ağır Taşımacılık İhtiyaçlarınızı Karşılıyoruz

Fabrika yükleriniz, parça eşyalarınız, ağır yükler için İkitelli tır nakliyat hizmetini siz değerli müşterilerimiz için 1995 yılında faaliyete geçirmiş bulunmaktayız. 1995 Yılından bugüne kadar tır nakliye hizmeti uygun fiyat ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm taşıma işlemleri sigorta kapsamı içerisinde gerçekleştirilmektedir. Firmamız sigortalı taşımacılık garantisi içerisinde taşıma yapmasının tek nedeni müşterilerini mağdur etmemesidir. Değerli müşterilerimizden kazandığımız memnuniyet ve güler yüzlülük ile diğer nakliyat firmaları arasında öncü olmayı hedeflemiştir. Tır nakliyat aracımız ile siz saygıdeğer müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz;

  • Fabrika yükleri taşımacılığı
  • Komple, parça yük ve eşya nakliyesi
  • Ağır nakliyat
  • Paletli malzeme taşımacılığı
  • Kolili taşımacılık
  • Sanayi malzemeleri taşımacılığı
  • Organizasyon taşımacılığı

gibi ayrıcalıklı hizmetleri İkitelli tır nakliyat hizmeti ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Haftanın 7 günü, 24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdeyiz. Bizleri arayarak, taşınması gereken ağır yük ve diğer ürünleriniz için fiyat teklifi alabilirsiniz.

İkitelli bölgesinde TIR nakliye hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul Ankara tır nakliyat hizmeti ile İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden Ankara’ya taşınması gereken ağır yüklerinizi veya kaba olan eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde araç filomuzda bulunmakta olan TIR nakliye aracımız ile gerçekleştiriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.