0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İkitelli Şehir İçi Nakliyat

İkitelli şehir içi nakliyat firmamız Küçükçekmece ikitelli semtine birçok firma ile çalışmakta olan nakliyat firmamız kaliteli ve güvenilir bir şekilde sevkiyatlarınızı gerçekleştirmektedir. Taşımacılık sektöründe marka haline gelmiş ve çalıştığı toplum içerisinde tanınmış firmamız güvenilir ve kaliteli taşımacılık ilkesini benimseyip müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta olan İkitelli şehir içi nakliyat firmamız siz değerli müşterilerine İstanbul’un ve Türkiye’nin her herine nakliye hizmeti sunmaktadır.

İkitelli Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

İkitelli şehir içi nakliyat konusunda ambar hizmeti ile sizlere en ekonomik nakliyat fiyatlarını sunmaktadır. Şehir içi nakliyat araçlarımız ile İkitelli bölgesinden İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasının tüm ilçe, semt ve mahallelerine taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Yeşildağ İkitelli şehir içi nakliyat firması olarak kaliteli ambalajlama ekipmanlarımız ile eşya, yük ve malzemelerinizi ( patpat naylon, streç, band vb. ) ambalaj malzemelerimiz ile sevkiyatını gerçekleştirmek istediğiniz ürünlerinizi koruma ve güvence altına almaktayız. Sizlerde eşya ve yüklerinizin nakliyesini hızlı ve ekonomik fiyatlar ile gerçekleştirmek istiyorsanız, en doğru karar Yeşildağ Nakliyat firması ile iletişime geçmektir.

İkitelli Şehir İçi Nakliyat, Şehir İçi Nakliyat Aracı, İkitelli Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

İkitelli Şehir İçi Nakliyat Hizmetleri

İkitelli şehir içi nakliyat firmamız Küçükçekmece İkitelli semtinden İstanbul’un diğer ilçe ve semtlerine; İkitelli şehir içi nakliyat, makine ve jeneratör nakliyesi, paletli malzeme taşımacılığı, kolili taşımacılık, ağır yük nakliyatı, sandıklı malzeme taşımacılığı, kuru yük nakliyesi sunmaktadır. Nakliyat firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman müşteri temsilcilerimiz siz değerli müşterilerine yardımcı olmaktadır. Sizlere yardımcı olabilmek için 7/24 saat müşteri temsilcilerimiz telefon hattında bekleyerek sizlere kaliteli ve memnuniyetli hizmet verme çabası içerisindedir.

İkitelli Şehir İçi Nakliyat Araçları

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Araçları, İkitelli Nakliye Aracı, İkitelli Şehir İçi Taşıma Kamyon ve Kamyonet

İkitelli şehir içi nakliyat firmamız ikitelli bölgesinde bulunmakta olan nakliyecilerini siz değerli müşterilerimizin bulunduğu konuma yönlendirmektedir. Kamyon ve kamyonet nakliyat araç filosu ile tüm eşya, malzeme ve yük kapasitesine göre araç ve ürünlerinizin özelliklerine göre açık, kapalı kasa nakliyat aracı seçimi yapmaktadır. Açık kasa nakliyat aracımız, yüksekliği büyük olan makineler, uzunluğu büyük tabela, ve vinç yardımı ile kolayca yüklenebilir malzemeler için tercih edilmektedir. Kapalı kasa kamyon ve kamyonet nakliyat araçlarımız ise yağmurlu havalarda kolili ve ıslanıp zarar görecek eşyalarınızın zarar görmemesi için, ve uygun eşya ve yük kapasitesine göre belirlenmektedir.

Sizlerde yük ve eşyalarınızın özellik ve boyut, hacim, kütle gibi özelliklerini firmamızın yetkili kişilerine belirttikten sonra eşya ve yükünüzü taşımak için talep ettiğiniz nakliye aracı kapınıza gelecektir.

Şehir İçi Nakliyat Hizmeti Sunduğumuz Bir Diğer Bölge;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Mustafa Gündüz dedi ki:

  Yeşildağ Nakliyat firması İkitelli den Güngören ilçesinde 15 adet kolimin nakliyesini gerçekleştirdiler. Koliler çok hassas ve kırılma riski çok yüksekti. Tüm koliler kırılmamış ve hasarsız bir şekilde sizlere whatsapp üzerinden attığım konuma iletmişler. Kendilerine çok teşekkür ederim hizmetlerinden dolayı.

  1. yesildagnakliyat dedi ki:

   Yeşildağ Nakliyat firmamızı tercih ettiğiniz için Mustafa Bey sizlere çok teşekkür ederiz.

 2. Furkan Seyhan dedi ki:

  Kaliteli ve doğru çalışan bir nakliye firması. Nakliyat sektöründe uzmanlaşmış ekip ile nakliyat ihtiyacımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdiler. Yeni model nakliye aracı ile arnavutköy bölgesine sevkini gerçekleştirdiler. Çok teşekkür ederim ve tüm herkese tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.