0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Nakliyeciler

İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ SİTESİ NAKLİYECİLER

İkitelli organize sanayi sitesi bölgesinden taşınacak olan parça yük ve komple yükleriniz için nakliyeci arıyorsanız doğru adrestesiniz. İkitelli organize sanayi bölgesi nakliyeciler hizmeti ile yüklerinizi sorunsuz bir şekilde gideceği adresine teslim ediyoruz. Yük taşıma kapasitesine ve özelliklerine sahip olan açık kapalı tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçlarımız bulunmaktadır. Özel tasarıma sahip araçlarımız profil, boru ve yükseliği uzun diğer malzemelerinizin teknik özelliklerine göre araç belirlenmesi yapılmaktadır.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Nakliyeciler

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Nakliyecileri İle Yüklerinizin Sevk Edin

Firmamız daha önce organize sanayi bölgesinde gerçekleştirdiği işler ile bazı sanayi firmaları ile daima çalışmalarını sürdürmektedir. Her geçen gün müşteri kitlesini genişletmekte olan firmamız cep yakmayacak fiyat teklifleri ile müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir. İkitelli organize sanayi bölgesinde nakliyecilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz nakliye ihtiyaçlarınızı firmamızın . İkitelli organize sanayi bölgesi nakliyeciler‘imiz ile gerçekleştirdiğiniz için mutlu olacaksınızdır.

İkitelli Organize sanayi bölgesinde sunduğumuz nakliyat hizmetlerini sıralayalım,

  • Parça ve Komple yük taşımacılığı
  • Paletli malzeme taşımacılığı
  • Kolili taşımacılık
  • Ağır yük taşımacılığı
  • Sanayi malzemeleri taşıma

hizmetlerini her çeşit araç (Açık -Kapalı,Kamyon,kamyonet,tır,10 teker) nakliyat araç filomuz ile gerçekleştirmekteyiz. İkitelli organize sanayi bölgesinde nakliyeciler‘imiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetleri en kaliteli ve mükemmel bir şekilde saygıdeğer müşterilerimize haftanın 7 günü, 24 saat aralıksız bir şekilde sunmaktayız. Nakliyat araç filomuzdaki tüm nakliye araçlarımız özel tasarıma sahip olup yük taşınması için kasaları özel olarak tasarlanmıştır. Palet ölçüleri, ebat gibi özelliklere göre uygun nakliye aracını organize sanayi bölgesine temin etmekteyiz.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Nakliye hizmetini gerçekleştirirken inşaat önünde çekilmiş bir açık kasa kamyonet resim.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Nakliyeciler İle Uygun Fiyatlı Taşımacılık

Nakliyat fiyatlarını malzemelerinizin teknik özelliklerine göre belirlemekteyiz. Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile sanayi bölgesine gelerek, taşınması gereken ürünlerinizi inceleyip en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Koliler, parsiyel yükler, paletli yüklerinizi İkitelli organize sanayi bölgesi nakliyeciler ile taşıtmaya karar verdiyseniz, hemen Yeşildağ nakliyat firmamız ile iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçmekten asla çekinmeyin, firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermek için kurulmuştur.,

Bir Diğer Sanayi Sitesinde Gerçekleştirdiğimiz Nakliyat Hizmeti;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.