0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

İkitelli Ankara Nakliyat Ambarı

İKİTELLİ ANKARA NAKLİYAT AMBARI

İstanbul İkitelli bölgesinden Ankara’ya taşınması gereken parça yük ve eşyalarınızı veya komple ürünlerinizi İkitelli Ankara nakliyat ambarı firmamıza teslim ederek Ankara’nın merkez veya ilçelerine sevk edilmesini gerçekleştirebilirsiniz. Yeşildağ ambar firması 1995 yılında nakliyat ambarı piyasasında ilk kurulan ambar firmaları arasında olmuştur. Geçmişten günümüze devamlılığını sürdürerek, müşteri kitlesini arttırmış ve çalıştığı müşterilere güven vermiştir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm ambar ihtiyaçlarınını gerçekleştirmekte olan firmamız uygun ve kaliteli ambar hizmeti ile kesintisiz olarak hizmetinizdedir.

İkitelli Ankara Nakliyat Ambarı, İkitelli Ankara Nakliyat, İkitelli Ankara Yük ve Eşya Taşıma Aracı

Ambar hizmeti ile nakliye hizmeti arasındaki en büyük fark nakliye hizmetinin fiyatı fazla olabilmektedir. Ambar hizmeti belirlenen ambar aracının (Tır veya kamyon )  içerisinde tüm vatandaşların yük ve eşyaları bir araya getirilerek taşınması sağlanmaktadır. Nakliye hizmetinde ise yük ve eşyalarınızın yanına başka bir ürün koymayarak Ankara’ya teslimatı gerçekleştirmek üzere yola çıkmaktadır. Ambar hizmeti nakliye hizmetine göre daha ucuzdur. Ambar hizmetini kaliteli ve bu hizmeti eskiden bugüne kadar gerçekleştirmekte olan İkitelli Ankara ambar firmaları ile almak en doğru karar olacaktır. İkitelli Ankara nakliyat ambarı araçları içerisinde istif yapan personellerimiz ile ürünlerinizi paketleyip düzgünce istifleyerek tüm hasarlardan korumaktadır.

İkitelli Ankara nakliyat ambarı ürünlerinizi kapınıza kadar gelerek teslim alan firmamız küçük nakliye araçları ile genel taşıma yapan ambar aracına aktarmayı gerçekleştirmektedir. İkitelli sanayi bölgesi olduğu için sanayi firmaları Başkent şehirimize birçok sevk işlemi gerçekleştirmektedir. Sanayi firmaları her zaman güvenilir ve sektördeki kaliteli ambar firmaları ile çalışmak ister. Firmamız 1995 yılından bugüne kadar kazandığı müşteri kitlesi ile sektörde hızla büyümeye devam etmektedir.

İstanbul İkitelli Ankara Ambar Firması, İkitelli Ankara Nakliye

İkitelli Ankara nakliyat ambarı fiyatlarında müşterilerine büyük indirimler sağlayarak, yük ve eşyalarınızı firmamız ile taşınma olanağı sağlamaktadır. Ankara’nın merkez ve ilçelerine genel ambar araçlarımız ulaştığı zaman adresinize kadar ürünleriniz getirilip teslim edilmektedir. Teslim edilen ambar ürünleri irsaliye gibi resmi belgelerle yazılarak, yük ve eşyaların teslim edilip edilemediği gibi dökümanlar firmamız tarafından saklanmaktadır. Ürünü teslim alan şahıslar adı soyadı yazarak ve imzasını atarak resmi bir belge elde etmekteyiz.  Güvenilir ve disiplinli çalışan Ambar firmamızı haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak arayabilir, İkitelli ankara ambar hizmeti için fiyat teklifi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.