0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Halkalı Eşya Taşıma

Halkalı ev, ofis ve iş yeri gibi yerlerden başka adrese eşya taşımak veya başka kurum veya kuruluşlardan istediğiniz adrese eşya taşımak çok talep edilen bir durumdur. Halkalı eşya taşıma firmamız bu çok talep edilen durumu göz önünde bulundurarak nakliyat araçları ile hizmete 1995 yılında eşya taşıma hizmetini gerçekleştirmeye başlamıştır. Taşımak istediğiniz eşyalarınızın tamamı firmamız tarafından paketlenip koliler içerisine uzman personellerimizce yerleştirilmektedir. Cam eşyalarınızın arasında kağıt sıkıştırarak kırılma riskini önlemekteyiz.

Halkalı Eşya Taşıma Hizmetimiz Gereğince Eşyalarınız Paketlenmektedir

Halkalı eşya taşıma hizmeti ile siz saygıdeğer müşterilerimize en konforlu ve profesyonel hizmeti sunmaktayız.

Prosedürlerimiz gereğince eşyalarınızın paketlenmeden koliler içerisine yerleştirilmez ve taşınması gerçekleştirilmez. Çünkü paketlenmemiş olan kırılacak eşyalarınızın taşıma veya seyahat anında birbirlerine değerek kırılabilir. Bu durumu çok ciddi kararlar içerisinde belirlemiş olan Halkalı eşya taşıma firmamız siz saygıdeğer müşterilerimize en kaliteli ve profesyonel eşya taşıma hizmetini vermektedir. Özel tasarıma sahip olan yeni model Tır, kamyon, kamyonet ve panelvan nakliyat araçlarımız ile hızlı sevkiyatı gerçekleştirmekteyiz.

Halkalı Eşya Taşıma Hizmetleri Gereğince Sigorta Şarttır

Hızlı sevkiyat sadece araçların yeni model olmasına bağlı kalmayıp personellerimizin titiz ve işini hızlı yapması daha önemli rol oynamaktadır. Bazı müşterilerimiz kırılan ve hasar gören eşyalarımın bedelini kim ödeyecek sorusuna cevap verecek olursak: Halkalı eşya taşıma hizmetini gerçekleştirmeden önce firmamız sigorta sözleşmesi yaparak eşyalarınızın taşınma veya seyahat anında çizilmesi ve hasar görmesine karşılık sigortalı nakliyat hizmetimizi gerçekleştiriyoruz. Halkalı Nakliyat araçlarımıza personellerimiz tarafından taşınan eşyalarınız nakliyecimiz tarafından araç içerisine ip ile sabitlenmektedir. Bu durum üzerine aracımız seyahat anındayken eşyalarınız sarsılmayacaktır. Buda eşyalarınızın hasar görme riskini yok etmektedir. Eşya taşıma işinde titiz ve profesyonel personellerimiz ve nakliyecilerimiz ile eşya taşıma hizmetini sorunsuz ve kusursuz bir şekilde sonlandırmaktayız.

Halkalı eşya taşımacılığı hizmetinde paketleme hizmetimiz dahip olup, eşyalarınız korumalı bir şekilde taşınır.

Halkalı Eşya Taşıma Hizmetimizden Fayda Sağlamak İçin İletişime Geçmeniz Öngörülür

Halkalı eşya taşıma firmamız siz saygıdeğer müşterilerimiz için 7 gün 7/24 saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir. E posta veya telefon numaralarımız ile iletişime geçerek Halkalı semtinden taşınacak olan eşyalarınız için daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Kaliteli ve deneyimli firmalar ile çalışmak her müşterilerimizin tercih ettiği bir durumdur. Sizlerde bizimle iletişime geçmeye çekinmeyin. Unutmayın biz sizler için varız. Bizleri tercih eden müşterilerimize şimdiden teşekkürler ederiz. Esenlikler içinde kalın.

Diğer Eşya Taşıma Hizmeti Yaptığımız Bölgeler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.