0 (535) 735 5536

Sosyal Medyada Biz}

Hakkımızda

1992 yılında Yeşildağ Nakliyat şirketi İstanbul merkezli olarak Yeşildağ Nakliyat LDT ŞTİ ünvanı ile 26 yıllık tecürbe, deneyim ve profesyonellik ile İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerinde nakliyat sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamızın kapalı-açık kasa kamyon, kamyonet ve tır nakliye araçlarımız ile İstanbul şehir içi nakliyat sektörün önde gelen ve aranan markalardan biri olarak faaliyetlerimizin devamlılığını sürdürmekteyiz. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında toplamda 2 şubemiz ve 120 personelimiz nakliyat, evden eve taşımacılık, depolama ve lojistlik alanlarında hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Garantili ve sigortalı taşımacılık, yeşildağ nakliyat hakkında, İstanbul şehir içi nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, İstanbul yük taşıma

İstanbul’un tanınmış firmaları ile sigortalı ve garantili nakliyat hizmeti sunarak çalışmakta olan firmamız profesyonelliğini her zaman ispatlamış ve nakliyat sektöründe İstanbul nakliyat firmaları arasındaki yerini hep nirvanada tutmuştur. Müşteri odaklı ve memnuniyet ile çalışmakta olan firmamız müşterilerinin sunmuş olduğumuz hizmetlerden memnun kalması için büyük bir çaba sarf etmektedir. Taşımacılık sektörü faaliyetlerimiz dışında, Depolama, Paketleme, Ofis taşımacılığı, Büro taşımacılığı ve Evden eve nakliyat sektörlerinde faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Misyon ve Vizyonumuz;

Misyonumuz, araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin  farklı yaşam biçimlerine ve kullanım ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında, taşımacılık hizmetleri sunmak ve %100 müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ve uygulayarak ürün kalitesinde müşteri kitlesini sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve nakliyat sektöründe nakliyat firmaları arasında firmamızın yapısını korumaktadır.

İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Politikası

Nakliyat ve diğer meslek dallarında sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmak ve çalışanlarımıza karşı olan yasal, sosyal sorumluluğumuzu yerine getirmek ve çalışma ortamımızı sürekli olarak güvenli halde tutmak için işyerlerimizde İş Sağlığı ve Güvenliği  Kalite Standardı olan İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Sistemi kuralları uygulanmaktadır.

İş güvenliği gerek ofis personeline gerekse araç sürücülerine sürekli eğitimler vererek personellerimizin İş Sağlığı ve Güvenliğini şirket kültürü haline getirmek için çalışmalarını hızla sürdürmektedir.

İstanbul nakliyat aracı, İstanbul kamyon, kamyonet yük taşıma, İstanbul nakliye aracı, İstanbul eşya taşıma aracı

Neler Yapmaktayız?

İstanbul Şehir İçi Nakliyat

İstanbul şehir içi nakliyat hizmeti sunarak müşterilerimizin İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasındaki tüm ilçelerdeki nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul bölgesinde gidecek olan yük, eşya ve malzemeleriniz için doğru adrestesiniz. Bizler gidecek olan eşyalarınızı profesyonel ve deneyimli personellerimiz ile eşyalarınıza uygun araç ile eski adresinizden alıp gidecek olan yeni adrese en iyi şekilde hasarsız ve sorunsuz bir şekilde  nakliyatını gerçekleştirmekteyiz. Nakliyat sektöründe hizmet sunmakta olan birçok nakliyat firması bulunmaktadır. Bizleri bu nakliyat firmalarından farklı kılan en önemli özelliklerimiz; müşteri memnuniyeti, tam zamanlı teslimat, hızlı taşımacılık, ekonomik fiyatlar, sigortalı ve garantili taşımacılık ve müşteri odaklı çalışmamızdır. İstanbul şehir içi taşımacılık hizmeti sunarak eşyalarınızı titiz ve korumalı bir şekilde taşınması için gerekli çaba sarf etmekte olan profesyonel personellerimiz her işin altından en kolay şekilde bu zamana kadar kalkmayı başarmıştır ve büyük projelere imza atmıştır.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşıma hizmeti İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde sunulup bir eşya, malzeme ve  yüklere göre daha az olan kısmi olan eşyalarınızın aynı güzergaha taşınacak başka eşyalar ile aynı araç içerisinde taşınma olarak tanımlanmaktadır. Bizlerde parça eşyalarınızı İstanbul merkezli olarak İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden alıp istediğiniz güzergaha ve adrese diğer müşterilerimizin parça eşya ve yükleri ile aynı araç içerisinde taşınmasını ekonomik fiyatlar ile  gerçekleştirmekteyiz.

İstanbul Nakliyat Ambarı

İstanbul nakliyat ambarı olarak İstanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasının tüm ilçe ve semtlerinden Türkiye’nin tüm il, ilçe ve merkezine nakliyat ambarı hizmeti sunmaktayız. Nakliyat ambarı hizmetimizden yararlanmak için firmamıza 7/24 kesintisiz ulaşabilirsiniz.

Parsiyel Yük Taşımacılığı

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden diğer tüm şehirlere, şehirler arası parsiyel yük taşımacılığı firması, parsiyel yük taşıma şirketi, sigortalı ve garantili parsiyel taşımacılık, parsiyel yük nakliye ya da parsiyel taşıma hizmeti,parsiyel yük nakliyat firması arıyanlar; Doğru adrestesiniz. Burada şehirler arası parsiyel taşıma hizmeti en uygun fiyata,kaliteli,hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

İletişime Geçmek İçin Tıklayın.